Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bali -> Wyspa Rinca
#1 PostWysłany: 02 Lis 2015 20:18 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 28
Loty: 2
Kilometry: 16 232
Cześć

Bardzo proszę o pomoc.
W grudniu będę na Bali, mam już wstępny plan, tego co chcę zobaczyć, ale kusi mnie jeszcze wycieczka na wyspę Rinca (chcę zobaczyć warany "w naturalnym" środowisku).
Doradźcie mi proszę jak, najtańszym kosztem, mógłbym się tam dostać? Bilety lotnicze to koszt około 500 - 600 zł, zastanawiam się nad alternatywnym połączeniem, aby obniżyć koszty, a przy okazji może uda się zobaczyć więcej :)

Dziękuję za rady!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 02 Lis 2015 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Z Bali jednak najlepiej dostać się tam samolotem, my płaciliśmy ok.110usd za osobę tanimi liniami Wings Air (kupowaliśmy kilka dni przed), lot bardzo przyjemny, super widoki. Na forum gdzieś ktoś opisywał drogę lądową przez Sumbawę, ale jest to dużo cięższe i dłuższe przede wszystkim, chyba szkoda czasu.
Biletów szukaj na tiket2.com. Z Bali dolecisz do Labuan Bajo, a tam już mnóstw firm organizujących wycieczki na Komodo i Rincę żeby wyśledzić smoki ;)
17-508-wysp-i-jeden-kraj-czyli-relacja-z-indonezji,216,79252 zapraszam do przeczytania mojej relacji, może coś sie przyda :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
88rysiek lubi ten post.
88rysiek uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Lis 2015 18:04 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 28
Loty: 2
Kilometry: 16 232
olajaw napisał(a):
Z Bali jednak najlepiej dostać się tam samolotem, my płaciliśmy ok.110usd za osobę tanimi liniami Wings Air (kupowaliśmy kilka dni przed), lot bardzo przyjemny, super widoki. Na forum gdzieś ktoś opisywał drogę lądową przez Sumbawę, ale jest to dużo cięższe i dłuższe przede wszystkim, chyba szkoda czasu.
Biletów szukaj na tiket2.com. Z Bali dolecisz do Labuan Bajo, a tam już mnóstw firm organizujących wycieczki na Komodo i Rincę żeby wyśledzić smoki ;)
17-508-wysp-i-jeden-kraj-czyli-relacja-z-indonezji,216,79252 zapraszam do przeczytania mojej relacji, może coś sie przyda :)



Dziękuję za radę.
Niestety obecnie cena kształtuje się w okolicach 500-600 zł za lot tam i z powrotem..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group