Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: MLS
#1 PostWysłany: 22 Lip 2017 00:08 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
Wyprawy poza Europę są dla mnie zdecydowaną rzadkością, więc będąc za oceanem, nie mogłem sobie odmówić przyjemności pójścia na mecz piłki nożnej. Najpierw przekomarzanie się z kuzynem, który jest tam od 4 roku życia ( "...don't say f**cking soccer"), ale później wylądowaliśmy na trybunach i mogliśmy obejrzeć jedyny i prawdziwy FOOTBALL :) .

Mecz który odbywał się w tym czasie to Atlanta United - SJ Earthquakes.

Na trybunach ok 45 tys ludzi. Mercedes Benz Stadium jest na wykończeniu (ma być to najnowocześniejszy obiekt piłkarski w USA), a do tego czasu Atlanta rozgrywa swoje mecze na stadionie "koledżu". Bilety w cenach od 20 dolarów w górę. Na stadionie za browarek 8 dolarów, jakieś hot dogi z tego co pamiętam za 6-7.

Piłkarsko było całkiem ciekawie. Padło sporo goli, bo skończyło się 4:2.

Natomiast kibicowsko byłem bardzo zaskoczony na plus. Za jedną z bramek "młyn", który głośno dopingował przez pełne 90 minut, nawet w momencie gdy Atlanta przegrywała. Spodziewałem się pikniku z popcornem, a w pewnym momencie nawet sektorówka się pojawiła :) Na płocie pojawiły się też flagi. Kibice żyli tym co się działo na murawie i bardzo emocjonująco reagowali. Sędziemu też się obrywało, gdy zagwizdał w drugą stronę.

Do wschodnio-europejskiego klimatu na trybunach dużo brakuje, ale taki Real czy Barcelona mogą atmosfery pozazdrościć. Tylko ta tęczowa flaga w młynie bardzo kuła w oczy.

Podsumowując, na pewno przy okazji pobytu warto wybrać się na mecz MLS :)

Zdjęcia postaram się jutro wrzucić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krasnal lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group