Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Lip 2017 12:59 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Nie wiem, skąd do końca jesteś, ale obecnie najtańszą opcją jest przejazd do Krakowa, nocny (z niedzieli na poniedziałek) PolskiBus do Budapesztu (59 zł), stamtąd Wizzair do Prisztiny (88 zł bez WDC), a potem koleją/busem do Skopje. Ale wiadomo, że to dość karkołomna opcja. Inna możliwość to poranny poniedziałkowy lot z Okęcia do Bratysławy, tam 14 h i wieczorem do Skopje.
Z powrotami za wiele nie namodzisz. Jedyna sensowna opcja to lot w środę na trasie Skopje - Budapeszt (300 zł bez WDC) i dalej przez tak samo PolskimBusem do Krakowa albo z Budapesztu do Charleroi, a potem do Warszawy.

Tutaj link do wyszukiwarki lotów na ten termin: http://www.azair.eu/azfin.php?searchtyp ... mit=Search
Góra
 Profil Relacje PM off
mroku lubi ten post.
mroku uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 22 Lip 2017 13:20 

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 36
Dzięki za odpowiedz,
patrzyłem na te opcje, widzę, że poniżej tysiąca za osobę ciężko będzie zejść.
Opcja z Bratysławą daje dwie noce w Skopje , jak wyżej było o tym - ceny noclegów z kosmosu. (asekuracyjnie mam rezerwację z 8 na 9 w Skopje, jeszcze nie płaciłem - z możliwością rezygnacji)

Może jeszcze jakieś pomysły?
dla uściślenia mam WDC i mógłbym nawet wziąć pod uwagę wylot z Berlina czy Wilna/Kowna, najbliżej mam Gdańsk i Warszawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 22 Lip 2017 14:25 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Zostają Ci jeszcze ewentualnie czartery last minute do Podgoricy/Tirany (ale na chwilę obecną nie ma nic ciekawego) albo LOT z Wawy do Belgradu (http://kayak.fly4free.pl/#/flights/WAW,nearby ... er/2adults), a potem nocny pociąg do Skopje (http://www.srbvoz.rs/eng/timetable.html).
Góra
 Profil Relacje PM off
mroku lubi ten post.
mroku uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 22 Lip 2017 21:11 

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 36
Dzięki @dajkamienia
Skorzystałem z pierwszej odpowiedzi kupiłem podróż "tam" autem do Krakowa, Budapeszt, Prisztina - fajnie i tanio.
Mam dylemat z powrotem przez Budapeszt (już ponad 320 pln/os z WDC)-
drogo , ale trudno będzie coś lepszego znaleźć.
Jeszcze jakiś pomysł by 9 sierpnia wrócić do Polski?

Sorry, że czekam na gotowe, ale świeże pomysły mile widziane.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Lip 2017 12:59, edytowano w sumie 1 raz
P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 01 Sie 2017 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
wymienię bilet North West (Real) na South East (ManUtd) + mam jeden na North East (Real), te 2 (NW) mają miejsca obok siebie jak coś
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Sie 2017 00:39 

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 36
Jadę na superpuchar i by ułatwić komuś i sobie życie mam 2 sprawy:
1. Jadę w niedzielę do Budapesztu swoim samochodem z okolic Torunia mam 2 nawet 3 miejsca wolne (jak ktoś chętny to niech pisze, jakaś partycypacja w kosztach paliwa mile widziana), bo PB + dojazd do Krakowa + parking kosztuje mnie więcej czasu i pieniędzy niż samochód.
2. Jak ktoś leci w poniedziałek do Prisztiny (wiadomo z Budapesztu) to chętnie wziąłbym wspólną taksówkę by podzielić koszty bo autobusu do centrum podobno nie ma.

Wracam w środę 09.08.2017 z Budapesztu do Polski to w sumie 3 sprawa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Wrz 2017 17:29 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Stambuł zorganizuje Superpucharu Europy w 2019 roku :(
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... ru-europy/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group