Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 16 Cze 2013 15:12 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Czy możecie podpowiedzieć na jakich wyszukiwarkach najlepiej rezerwować hotele z wyżywieniem HB lub w all? Jakie macie doświadczenia? Ktoś wyżej pytał o Agodę, nie ma problemu wielokrotnie rezerwowałem u nich hotele i nie było żadnych problemów. Pozdrawiam i dziękuję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#62 PostWysłany: 04 Lip 2013 17:35 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
Korzystał ktoś z portalu Hotel.info???
Zarezerwowałam pokój poprzez portal na Ukrainie.Cena podana jest w rublach rosyjskich i wychodzi za rezerwację śmiesznie tanio..a wiem,że na Ukrainie są nie ruble a hrywny.I co teraz?Rezerwacja zrobiona,cena niska.Myślicie,że anulują z powodu błędu w podaniu rodzaju waluty czy uznają?
Ma ktoś doświadczenie z tym portalem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Spis stron z Hotelami.
#63 PostWysłany: 30 Lip 2013 19:54 

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 20
Mam pytanko czy HotelClub to jest wiarygodny można bukować przez nich hotele.?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 30 Lip 2013 20:16 

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 20
Dziękuje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: only-apartments
#65 PostWysłany: 31 Lip 2013 19:44 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 2
Witam wszystkich!
Trafiłem na to forum całkiem przypadkiem i znalazłem sporo informacji.
A teraz mam do was pytanie, czy zna ktoś stronkę only-apartments.com ??
Planuję wycieczkę na Teneryfę i na tej stronie można zarezerwować noclegi w naprawdę dobrych cenach ale nie mogę znaleźć o niej żadnych informacji w internecie i nie wiem czy to nie jakaś podpucha...

mod: przeniesiono z promocji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: only-apartments
#66 PostWysłany: 31 Lip 2013 20:24 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1020
niebieski
Z ciekawości obejrzałam propozycje na Teneryfie i Lanzarote: ceny 2 razy wyższe od tych np. na Booking lub innych Patrzyłam we wrzesniu, na daty, które mam rez.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: only-apartments
#67 PostWysłany: 31 Lip 2013 21:10 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 126
Loty: 330
Kilometry: 906 880
wigi85
wielokrotnie korzystałam z Only apartments, zawsze bez problemu. Firma ma, a przynajmniej miała, swoją siedzibę w Barcelonie. Jedną z współwłaścicieli jest Polka. Po wpłacie na ich konto chyba 15-20%, nie pamietam dokładnie- dostajesz namiar dokładny na mieszkanie i właściciela. Włącznie z jego nr telefonu i e mailem. Z nim się umawiasz co do czasu odbioru kluczy.
Mieszkania są różne tak co do standartu jak i położenia. Zawsze jest kuchnia i łazienka, kuchnia wyposażona, ręczniki, pościel. cena zalezy od długości wynajmu i okresu roku. Teraz na listopad w Barcelonie za lokal 38m2, połozony obok Rambli, przy 4 osobach wyszło niecale 10 Euro/osoba/dzień.
Po kilkukrotnym zarezerwowaniu u nich dostajesz zniżkę 5%.
Polecam ! szczególnie dla rodzin, grupy znajomych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: only-apartments
#68 PostWysłany: 04 Wrz 2013 14:19 

Rejestracja: 03 Wrz 2013
Posty: 3
jowa31 napisał(a):
wigi85
wielokrotnie korzystałam z Only apartments, zawsze bez problemu. Firma ma, a przynajmniej miała, swoją siedzibę w Barcelonie. Jedną z współwłaścicieli jest Polka. Po wpłacie na ich konto chyba 15-20%, nie pamietam dokładnie- dostajesz namiar dokładny na mieszkanie i właściciela. Włącznie z jego nr telefonu i e mailem. Z nim się umawiasz co do czasu odbioru kluczy.
Mieszkania są różne tak co do standartu jak i położenia. Zawsze jest kuchnia i łazienka, kuchnia wyposażona, ręczniki, pościel. cena zalezy od długości wynajmu i okresu roku. Teraz na listopad w Barcelonie za lokal 38m2, połozony obok Rambli, przy 4 osobach wyszło niecale 10 Euro/osoba/dzień.
Po kilkukrotnym zarezerwowaniu u nich dostajesz zniżkę 5%.
Polecam ! szczególnie dla rodzin, grupy znajomych.


Możesz podać jakiś kontakt do nich?
_________________
Sky is over.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 16 Paź 2013 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 350
niebieski
czy ktoś coś słyszał/wie/korzystał z serwisu onhotels.com? jakieś opinie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 17 Paź 2013 18:54 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 101
Polecam initalia.it korzystałam z tego serwisu i jestem bardzo zadowolona, lepsza cena niż na booking czy budgetplaces. Wszystko solidnie i bezpiecznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 03 Gru 2013 23:42 

Rejestracja: 26 Lis 2013
Posty: 3
Ja zawsze jak szukam noclegu to korzystam z serwisu eNOCLEGI. BIZ. Rewelacyjne obiekty w przystępnych cenach i na każdą kieszeń. Serwis sprawdzony wielokrotnie i za każdym razem było ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 31 Sty 2014 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
orfik11 napisał(a):
Witam. Czy możecie podpowiedzieć na jakich wyszukiwarkach najlepiej rezerwować hotele z wyżywieniem HB lub w all? Jakie macie doświadczenia? Ktoś wyżej pytał o Agodę, nie ma problemu wielokrotnie rezerwowałem u nich hotele i nie było żadnych problemów. Pozdrawiam i dziękuję.
ponawiam pytanie.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 02 Lip 2014 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
szczota1992 napisał(a):
orfik11 napisał(a):
Witam. Czy możecie podpowiedzieć na jakich wyszukiwarkach najlepiej rezerwować hotele z wyżywieniem HB lub w all? Jakie macie doświadczenia? Ktoś wyżej pytał o Agodę, nie ma problemu wielokrotnie rezerwowałem u nich hotele i nie było żadnych problemów. Pozdrawiam i dziękuję.
ponawiam pytanie.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka


cześć,

moim skromnym zdaniem, najlepsze pod tym względem są niemieckie strony z ofertami turystycznymi, np. www.weg.de, www.ferien.de, www.opodo.de, czy www.ab-in-den-urlaub.de. Wszędzie tam znajdziesz osobny dział z ofertami dot. samego pobytu (najczęściej będzie to oznaczone, jako "Eigene Anreise", np tu: http://hotel.weg.de/booking/weg_tt/erde/index.php?KID=692000&formular=4). Zgromadzone tam są oferty od różnych touroperatorów z Niemiec, zarówno tych wielkich, jaki i mniejszych. Po wypełnieniu formularza, wyszukiwarka pokaże całą masę (zazwyczaj) ofert. Sam formularz wyszukiwarki warto wypełniać nie do końca precyzyjnie, tak by pojawiło się możliwie dużo ofert (czasem, np. kilka dni w jedną lub w drugą stronę czyni wielką różnicę). Korzystałem z tego już wielokrotnie i nie zdarzyło mi się jeszcze, by wybrane przeze mnie oferty były gdziekolwiek tańsze (no, chyba że trafiłyby się gdzieś indziej jakieś błędy taryfowe, ale z tymi, to jak z losem na loterii). Z rezerwacji w ten sposób rezygnuję w zasadzie tylko wtedy, gdy w danym miejscu niemieckie biura nie oferują pobytów (jakieś mniej popularne rejony), albo gdy w danym miejscu pobyt w hotelu jest zdecydowanie zbyt drogi i bardziej opłaca się wynająć jakiś domek z wyżywieniem na własną rękę.
Oprócz tego jest jeszcze angielskojęzyczna www.hotels4u.com, gdzie też można w wyszukiwarce wrzucić kryterium wyżywienia.

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group