Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Cze 2012 14:43 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 124
Loty: 207
Kilometry: 450 294
Zastanawiał się czy nie rezerwować bo było tanio ale to jest jakiś śliski temat poszukaj opinii na forach zagranicznych ja nie znalazłem jednoznacznej opowiedzi - tylko informacje o skanowaniu kart
http://www.outlet-hotels.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#22 PostWysłany: 11 Cze 2012 15:29 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
tak czytałam
myślałam że ktoś z Was miał pozytywne "spotkanie"z t a firmą, szukam dalej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 09 Lip 2012 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Ostatnio przetestowane: http://www.hotelopia.com/
Cena hotelu o ok 60% (!) nizsza niz na bookingu. Cala kwota do zaplaty od razu przy rezerwacji. Po 2 dniach od platnosci skontaktowalam sie z hotelem i maja juz moja rezerwacje w systemie jako oplacona.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 09 Lip 2012 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4821
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
www.doyouspain.com

Bralem pare razy tam auto, skusiłem sie tez raz na hotel.
Zadnych problemow, karte obciazyli natychmiast caloscia kosztu rezerwacji.
Ceny na Hiszpanię czasem maja naprawde bardzo dobre, dla innych krajów nie polecam drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 10 Lip 2012 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 123
Loty: 13
Kilometry: 14 166
Podam tych których brak, a już korzystałem z ich usług i było wszystko w porządku.

www.octopus.com
www.orbitz.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 13 Wrz 2012 14:30 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 136
Loty: 238
Kilometry: 367 067
piotrpaw napisał(a):
Zastanawiał się czy nie rezerwować bo było tanio ale to jest jakiś śliski temat poszukaj opinii na forach zagranicznych ja nie znalazłem jednoznacznej opowiedzi - tylko informacje o skanowaniu kart
http://www.outlet-hotels.com/



W kwietniu rezerwowalem przez ta stronke hotel na majorce i bylo wszystko Ok, rowniez znajomi na ten sam okres rezerwowali i cena faktycznie byla bardzo dobra. w porownaniu z travelrepublick co uk oraz hotels4u,
w czerwcu znajomi tez bookowali przez ta strone i nie bylo problemow.

Jednak teraz tez myslalem o rezerwowaniu przez ta strone, i stronka raz dzialala a raz nie. Teraz nie dziala przez kilka dni juz. i dobrze ze nie rezerwowalem przez ich strone, bo znalazlem przypadkowo wpisy ze komus rezerwacje anulowali w Barcelonie i innych miejscach, a kasy juz nie odzyskali za noclegi.

zatem nie rezerwujcie przez http://www.outlet-hotels.com

tutaj Link http://scamhunter.com/internet-services/outlet-hotels-operate-a-scan-business-beware/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 08 Paź 2012 09:28 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
Korzystał ktoś z http://www.travelrepublic.co.uk/
Ceny mają bardzo dobre, czasem aż za dobre i stąd pytanie czy są wiarygodni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 29 Paź 2012 14:50 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 21
Jakie znacie porównywarki cen hoteli poza HotelsCombined i Trivago? Chodzi mi:

- wyłacznie o porównywarki, nie o strony typu hrs czy booking.com
- tylko różniące się od siebie porównywarki, agregujace rózne serwisy (bo np.porównywarka na stronie Ryanair albo Skyscanner pracuje na tym samym silniku co hotelscombined, więc przeszukuje tylko te same systemy rezerwacyjne)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 30 Paź 2012 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1836
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
a czy warto bookowac przez strone alpharooms ? czy to pewna opcja?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 30 Paź 2012 12:47 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 4
Witam,


Ja polecam fajna stronke , gdzie mozna zarezerwowac prywatne pokoje za fajne pieniazki. Ja w przyszly weekend lece do Londynu i znalazlam pokoj dla dwoch osob za 160 zl ( juz z oplata rezerwacyjna) Nie jest to taki zwykly portal do rezerwacji w kotrym klikasz "rezerwuj" i juz. Najpierw trzeba napisac wadomosc do gospodarza czy w tym terminie ma wolne jaka cena itd ... ale na prawde warto poswieci chwile i znalesc nocleg duzo taniej niz w hotelu a nawet w hostelu.


http://www.airbnb.com/tell-a-friend?air ... kze5a24zz5
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Lis 2012 18:06 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 115
Loty: 24
Kilometry: 59 276
alpharooms jak najbardziej rezerwowalem kilka razy bez problemow. dodatkowo na koncu jest opcja kupienia transferu z i na lotnisko lub wynajecie samochodu w dobrych cenach.pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 02 Lis 2012 18:29 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 101
Alpharooms ja również polecam. Jestem bardzo zadowolona z budgetplaces, trafiłam na świetną ofertę, aż podejrzanie atrakcyjną, ale zaryzykowałam i polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 10 Lis 2012 22:31 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 21
Alpharooms jest OK. Uwazaj tylko na politykę anulowania- w przeciwienstwie do np.booking.com, gdzie najczesciej mozna wybrac bezplatne anulowanie rezerwacji jakis czas przed przylotem, na alpharooms, jak zrezygnujesz nawet kilka m-cy przed, to Ci potrącą 20%, jesli 4-6tyg. przed: 50%, a jesli 2tyg. przed- to całe 100%. Dlatego mają takie dobre ceny- nic za darmo :).

Przy okazji, ponawiam moje pytanie:

Alexander napisał(a):
Jakie znacie porównywarki cen hoteli poza HotelsCombined i Trivago? Chodzi mi:

- wyłacznie o porównywarki, nie o strony typu hrs czy booking.com
- tylko różniące się od siebie porównywarki, agregujace rózne serwisy (bo np.porównywarka na stronie Ryanair albo Skyscanner pracuje na tym samym silniku co hotelscombined, więc przeszukuje tylko te same systemy rezerwacyjne)


Zapomniałem o Kayaku. Ale moze znacie coś jeszcze poza tymi trzema stronami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 11 Lis 2012 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1836
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Hotelpronto.co.uk
godne polecenia ?
bo ceny są kosmicznie niskie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 11 Lis 2012 19:10 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7832
HON fly4free
Robaku napisał(a):
Hotelpronto.co.uk
godne polecenia ?
bo ceny są kosmicznie niskie


hmm kosmicznie niskie?
tam gdzie sprawdziłem są generalnie takie same albo wyższe niż u konkurencji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 11 Lis 2012 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Robaku napisał(a):
Hotelpronto.co.uk
godne polecenia ?
bo ceny są kosmicznie niskie

Bo podaja ceny za osobe ;)
Oni juz kiedys mieli problem z konwersja na PLN. Zobacz w GBP lub EUR, szok minie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 11 Lis 2012 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1836
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Masz racje ;) przeliczali GBP na PLN w skali 1:1, więc za luksusowy hotel płaciłem 100 zl za 2 dni, a później okazało się ze to jednak 100 funtów. ale generalnie stronę polecasz ? nie zdazy sie, ża zabookuje a rezerwacji nie bedzie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 11 Lis 2012 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Robaku napisał(a):
Masz racje ;) przeliczali GBP na PLN w skali 1:1, więc za luksusowy hotel płaciłem 100 zl za 2 dni, a później okazało się ze to jednak 100 funtów. ale generalnie stronę polecasz ? nie zdazy sie, ża zabookuje a rezerwacji nie bedzie?

Ne wypowiem sie, bo nie probowalem rezerwacji. Chyba wole nie ryzykowac, zeby potem nie obciazylo x5 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 11 Lis 2012 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1836
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
nie, zmieniłem na euro i będę się sugerował ceną w euro lub dolarach, nie ma co się spodziewać, że sciągnie 100 zł, a nie 100 funtów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 02 Sty 2013 18:53 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 14
Witam

Pierwszy raz próbowałam zarezerwować hotel na alpharooms i jak już na samym końcu kliknełam "confirm booking" to się mieliło, mieliło ze pół minuty, po czym zniknęło, nie dało żadnego komunikatu i pokazała się znowu ostatnia strona rezerwacji z wszystkimi moimi danymi. Ktoś już tak miał, bo nie wiem czy mam jeszcze raz kliknąć "confirm"? Czy nie zarezerwuje mi dwa razy hotelu?? Jak wygląda potwierdzenie na alpharooms?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group