Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Maj 2021 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2133
platynowy
Nie wiem co moderacja na to ale jeśli 2 tygodnie czeka się na kod polecający a chętnych sporo…

Wykorzystałem kod @Hose
Mój kod podam jak będę go miał.

BlackCatCard to kolejny fintech z apką - konto w EURO z maltańskim IBAN i darmową kartą.

Za założenie konta otrzymamy 20 EUR bonusu, nie jest potrzebny żaden depozyt.
Bonus będzie dodany do 5 dni roboczych. Można go od razu wypłacić za darmo zwykłym przelewem SEPA (np. na Revoluta)

- Rejestrujemy się na stronie: https://desktopbank.blackcatcard.com/login/registration

- Podajemy numer telefonu, na który przyjdzie kod SMS
- Podajemy dane osobowe, adres, etc.
- Podajemy dane dowodu / paszportu
- Robimy zdjęcie naszego dokumentu tożsamości i selfie.

- Na dole w "Promo code" musimy wpisać kod polecający(podam w nowym poście jak go dostanę) (bez tego bonus nie zostanie naliczony)

Dodawanie zdjęć dokumentów i selfie jest upierdliwe ze względu na "sztuczną inteligencje" i trzeba próbować do skutku.

Z racji dużego zainteresowania potwierdzenie rejestracji może trwać długo.
Nie jest to typowy łańcuszek, ponieważ własny kod polecający dostałem mailem dopiero po dwóch tygodniach od rejestracji, co nie zmienia faktu, że 20 EUR jest do zgarnięcia za samą rejestracje.

Konto jest darmowe i można je za darmo zamknąć po dwóch miesiącach.

________________________________________________________________

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz post informujący o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz post i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Jeśli się uda dodać przód dokumentu tożsamości to dostajemy link sms'em i e-maile'em, po kliknięciu w który będziemy mogli dodać tył dokumentu i potwierdzenie adresu w pdf (rachunek za prąd, internet, etc.)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 09 Maj 2021 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 486
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Czy teraz każdy kto skorzystał z kodu @hose będzie zakładał łańcuszek ? :) Trochę średnie to będzie...
Nie w każdym przypadku czeka się dwa tygodnie. Ja użyłem kodu @hose nie dopisując się do łańcuszka - było już kilka osób, więc nie chciałem ryzykować.
Właśnie otrzymałem potwierdzenie uruchomienia karty oraz kod.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Maj 2021 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2133
platynowy
Moje gratulacje że założyłeś konto, czekałeś na kod mniej niż dwa tygodnie i nie założyłeś nowego łańcuszka bo twoim zdaniem średnio by to było.

Nie wiem czy ktoś prócz Ciebie i mnie założył konto z polecenia Hose i czy każdy kto skorzysta z jego kodu będzie zakładał nowy łańcuszek ale ja to zrobiłem.
Nie wiem też czy nie założyłeś łańcuszka bo średnio by to było czy z innego powodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Maj 2021 21:58 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
Na razie moderacja zawiesza ten wątek. Tamten był pierwszy i jak na razie będzie jedyny do czasu podjęcia decyzji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group