Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Sty 2020 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Niestety, ale posty w tym temacie są nie na temat. :(

Gdyż:

Mieciu napisał(a):
Data wylotu
  • 18.05.2020

Data powrotu
  • 21.05.2020


oraz:

Mieciu napisał(a):
chciałbym to zrobić w miejscu gdzie słońce zdecydowanie dłużej występuje niż w Polsce.


Na szczęście o to wcale nie tak trudno w dobrej cenie: najbardziej polecam Tromso lub Bodo z Gdańska, Lofoty spełniają warunki idealnie, a do tego widoki niezapomniane!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#22 PostWysłany: 14 Sty 2020 15:18 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
W połowie wątku Mieciu zmienił termin ;)

Saloniki z Berlina - czerwiec 213 zł:
https://www.skyscanner.pl/transport/lot ... 10*gtbf*A3

Faro z Berlina - kwiecień 314 zł:
https://www.skyscanner.pl/transport/lot ... 21*gtbf*FR
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 03 Lut 2020 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
Aż wstyd napisać, ale ze wszystkich lokalizacji gdzie chciałem pojechać, nie wyszło nic. Ostatecznie lecimy do Bergamo w połowie czerwca na 3 dni, udało się ogarnąć bilety za 3 stówki dla dwóch osób w obie strony z Gdańska :)
Bergamo raczej baza noclegowa, natomiast całość do zorganizowania w Weronie, ale bez tłumów, pozostaje mi kwestia poszukiwania dobrej restauracji i odludnych miejscówek, dobrych dojazdów, chyba że coś się jeszcze w okolicach coś znajdę. Ale z tego co widziałem na forum F4F jest dużo opisów z tych rejonów, więc wsparcie jest.
BARDZO DZIĘKUJE wszystkim za pomoc! I zaznaczam Że z Sardynii i El Hierro nie rezygnuję jako kolejny punkt wyjazdowy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 03 Lut 2020 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Mieciu napisał(a):
odludnych miejscówek

prosz...
https://www.google.com/maps/@45.4535604 ... 000!8i4000
Restauracja jest niedaleko, ale piknik byłby fajniejszy, bagietka, wino, piwo, obrusik, spirytus, ser żółty, oliwki, wódka, szynka parmeńska, grappa, tiramisu...
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 03 Lut 2020 11:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
eskie napisał(a):

ale piknik byłby fajniejszy, ...... wino, piwo, onrusik, spirytus, ...... wódka,.... grappa, ...

A potem w razie czego można powiedzieć nic nie pamiętam,film mi się urwał ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 25 Lut 2020 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
I przez korona virus chyba wszystko szlag trafił.. :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Lut 2020 14:59 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@Mieciu Nie bądź pesymistą ,do połowy czerwca jeszcze daleko :P
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 25 Lut 2020 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
@miriam

Też tak to sobie tłumaczę, że jeszcze jest sporo czasu, ale wiesz co, jak co chwile słyszysz że znajdują kolejną osobę z tym wirusem to zastanawiam się w którym to kierunku idzie :o

Chciałem dzisiaj wszystko na spokojnie opracować, w sensie cały plan wyjazdu, posprawdzać wszystko, ale teraz po prostu nie wiem, czy te rezerwacje robić czy może szukać innych tanich lotów, a z tymi biletami do Bergamo boksować się z Ryanem ze względu na wirus, chociaż poki co nie wydają żadnego komunikatu co do biletów, a coraz więcej osób pyta :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 15 Cze 2020 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2019
Posty: 19
Witajcie ( odświeżam temat :) )

Dziś jest dzień, w którym mieliśmy lecieć do tak 'osławionego' Bergamo, a jutro w Weronie miałem zrobić kolejny krok co do naszego związku. Korona położyła całkowicie ten plan, obecnie jak pewnie większość z Was czekam na zwrot środków za nieodbyte loty.

Nie mniej jednak, nie zniechęciłem się, chyba nawet bardziej w tym wszystkim się utwierdziłem, stąd też zwracam się ponownie do Was z prośbą o pomoc w znalezieniu korzystnie cenowo lotów do krajów, gdzie mamy już mocne słońce, wyjazd najlepiej weekendowy, ale w tygodniu też może być wyjazd maks 2-3 dni.

Wylot standardowo - Warszawa/Gdańsk/Poznań/ostatecznie Berlin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 15 Cze 2020 11:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
A samemu co znalazłeś? Masz tu wędkę i także przynęty do szukania samemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group