Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lis 2022 17:36 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 86
Zbanowany
Witam

Poszukuję hotelu na Gran Canarii. W wyszukiwarce google, pokazuje dość duże różnice cenowe i najtaniej wychodzi przez stronę Amimir.com. Rozumiem, że jest to jakiś pośrednik ? Proszę o opinię, czy to pewna firma, czy rezerwować można bezpiecznie przez to i nie okaże się na miejscu, że nie ma takiej rezerwacji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 25 Lis 2022 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Podaj przyklad noclegu który jest tanszy?
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Lis 2022 19:58 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 86
Zbanowany
przesyłam. dodam, że sa to oferty all inclusive wszystko

Załączniki:
zdjęcia.jpg
zdjęcia.jpg [ 119.43 KiB | Obejrzany 5948 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lis 2022 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
A nazwa hotelu?
Bo narazie pokazujesz same ceny, inne OTA typu Agoda Maja wiele nizsze ceny ale bardzo niekorzystne warunki jak brak anulacji, pokoj z widokiem na parking zamiast morze.. wiec jak pokazesz hotel z dokladnymi warunkami to pomozemy.

interesuje cie 150e znizki, swoja droga All Inc przy 10° w nocy? To juz lepiej Airbnb , flaszka na wolnoclowym I Netflix & chill, zwlaszcza ze w dwie osoby lecisz - wtedy o wiele , wiele taniej.. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
katka256 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 25 Lis 2022 20:45 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 86
Zbanowany
Sorry hotel abora interclub atlantic by lopesan.
Dzis na fejsie zdjecia z lutego w maspolamas i 32 stopnie w dzień a w nocy twierdzą że na krótki rękaw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lis 2022 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@dominikanin Z tymi 32 w lutym to ładnie kogoś poniosło :lol: Trochę na Kanarkach pomieszkałem i jak oglądam foty i relacje ludzi, to mam wrażenie że mieszkałem w samych pechowych miejscach, gdzie jest 10 stopni mniej 8-)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Lis 2022 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Ja zarezerwowałem z nimi nocleg również na Kanarach, cena była znacznie niższa niż na innych stronach (Santa Barbara Golf Ocean Club). Proces rezerwacji bez zastrzeżeń, czy wszystko będzie całkiem ok będę mógł potwierdzić za tydzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Lis 2022 00:19 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 86
Zbanowany
-- 26 Lis 2022 00:15 --

LonDynia napisał(a):
A nazwa hotelu?
Bo narazie pokazujesz same ceny, inne OTA typu Agoda Maja wiele nizsze ceny ale bardzo niekorzystne warunki jak brak anulacji, pokoj z widokiem na parking zamiast morze.. wiec jak pokazesz hotel z dokladnymi warunkami to pomozemy.

interesuje cie 150e znizki, swoja droga All Inc przy 10° w nocy? To juz lepiej Airbnb , flaszka na wolnoclowym I Netflix & chill, zwlaszcza ze w dwie osoby lecisz - wtedy o wiele , wiele taniej.. ;-)



gdzi masz te niższe ceny, bo wchodze przez agodę to wychozi 4200 zł...

-- 26 Lis 2022 00:19 --

nick napisał(a):
@dominikanin Z tymi 32 w lutym to ładnie kogoś poniosło :lol: Trochę na Kanarkach pomieszkałem i jak oglądam foty i relacje ludzi, to mam wrażenie że mieszkałem w samych pechowych miejscach, gdzie jest 10 stopni mniej 8-)



jest pełno filmików na youtube ,,maspolamas january'' i ludzie chodzą gołą stopą i kąpią się w oceanie... podobno południe gran canarii i teneryfy najieplejsze zimą i najmniej wieje z wszytkich wysp kanaryjskich...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Lis 2022 01:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Nie sprawdzalem twojego hotelu tylko mowie skad nizsze ceny moga sie BRAC na przykladzie Agody, ktora ma czesto nizsze ceny niz inni ale.. inne warunki.
Co do pogody to ja sie w UK w ciagu ostatnich lat kapalem w styczniu jak bylo 17 stopni, woda 15.. ale to bylo dwa razy na 10 lat, raczej sugerowalbym sie srednia temperature, a ta na styczen luty to 16 za dnia I 10 w nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group