Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Mar 2012 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
3 lata temu wizzem na trasie Katowice-Wenecja lecial Marek z MjM :D zalozyl w terminalu okulary, co za zenada ;)
Raz czekalam w Rzeszowie na lot do Wawy, z Wawy wczesniejszym lotem przylecial Buzek.
Ostatnio na trasie RZE-WAW lecial Grzegorz Markowski, a przy tasmie bagazowej mojego lotu z Kijowa czekala Irena Szewinska, aczkolwiek na pokladzie jej nie widzialam ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 06 Mar 2012 01:15 

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 186
1 marca, czekając na lot do Skavsty zaskoczony zauważyłem idącego z walizką Wojciecha Szczęsnego (zapewne wracał do Londynu, było dzien po meczu). Oprócz mnie podeszły dwie osoby po wspólną fotkę, nie robił problemów :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 06 Mar 2012 01:33 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
Manieklbl napisał(a):
1 marca, czekając na lot do Skavsty zaskoczony zauważyłem idącego z walizką Wojciecha Szczęsnego (zapewne wracał do Londynu, było dzien po meczu). Oprócz mnie podeszły dwie osoby po wspólną fotkę, nie robił problemów :)
Rozumiem, że w WAW go widziałeś? Ja leciałem 1 marca do Londynu ok. 12, jak leciał Wizzem to pewnie byliśmy razem na pokładzie, ale pewnie leciał BA, który też ok. tej godziny miał odlot... Ja tego dnia widziałem znanego aktora z wąsami ;) ale chyba nie tak znanego skoro nie mogę sobie przypomnieć jego nazwiska...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 06 Mar 2012 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
wow! Z tego co piszecie wynika, że... znani ludzie też latają samolotami!! Niezwykłe, doprawdy niezwykłe...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Mar 2012 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 36
Loty: 12
Kilometry: 12 890
z nikim. jedynie Jacek Kawalec nas śledził po Dubrowniku, a później w Czarnogórze :geek: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 06 Mar 2012 22:30 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Cahir napisał(a):
Ja większości tu wymienionych nazwisk nie kojarzę :lol:

Ja też :) Temat chyba winien zwać się "medialne osoby na pokładzie samolotu", bo do sławy to im daleko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 06 Mar 2012 22:43 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 65
Tylko Doda na trasie GDN-WAW dwa lata temu. Bez żadnych fajerwerków było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 07 Mar 2012 01:25 

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 186
Cytuj:
Rozumiem, że w WAW go widziałeś? Ja leciałem 1 marca do Londynu ok. 12, jak leciał Wizzem to pewnie byliśmy razem na pokładzie, ale pewnie leciał BA, który też ok. tej godziny miał odlot... Ja tego dnia widziałem znanego aktora z wąsami ;) ale chyba nie tak znanego skoro nie mogę sobie przypomnieć jego nazwiska...


Ta, koło dwunastej bodajże. Czym leciał to nie mam pojęcia, ale pewnie czymś na Heathrow, bo bliżej :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Manieklbl, 07 Mar 2012 17:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 07 Mar 2012 13:37 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Najmilej wspominam lot z Panią Kolendą - Zalewską na trasie Rzym - Warszawa. Leciałem służbowo rejsowym samolotem LOTu. Natomiast parę dni wcześniej, na przylocie do Rzymu spotkałem Arturo Mari - fotografa papieskiego. Choć poza lotniskiem miałem już okazję kilka razy mu pogratulować znakomitych zdjęć, przy okazji wizyty w watykańskim biurze L'Osservatore Romano...
A ostatnio, podobnie jak kilku moich poprzedników leciałem z Forli ze Skrą Bełchatów. Pierwszego siedzącego jeszcze przed odprawą zauważyliśmy Kurka. Prawdę mówiąc ja go od razu poznałem ale nie mogłem skojarzyć nazwiska. Ale na szczęście mój starszy syn (7 lat) jest już wprawionym kibicem sportowym i od razu powiedział: "No tata, nie wiesz?... No przecież Kurek..." Sam Kurek był bardzo miło zaskoczony tym, że go takie dziecko rozpoznało i od razu sam ustawił się z nim do zdjęcia:-)
A jeszcze w październiku minionego roku lecieliśmy z żoną do Paryża w towarzystwie jakiegoś aktora z serialu Klan. Zabijcie ale nie oglądam więc kompletnie człowieka nie kojarzę tylko żona zwróciła na niego uwagę. A z powrotem leciała z nami młodsza Steczkowska. Imienia też już nie pamiętam...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Jerzy Dudek
#30 PostWysłany: 14 Mar 2012 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
LO 3906 14.03 14:00 Jerzy Dudek 27 F ja 27A
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 14 Mar 2012 16:46 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
No to pewnie dałbyś radę strzelić gola z tej odległości... :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 14 Mar 2012 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 109
myslaby kto, ze go stac na biznes...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 14 Mar 2012 17:02 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
xav napisał(a):
myslaby kto, ze go stac na biznes...


W locie krajowym?!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 15 Mar 2012 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Tadex71 napisał(a):
xav napisał(a):
myslaby kto, ze go stac na biznes...

W locie krajowym?!


Pewnie byłoby go stać.
Natomiast w czasie tego lotu przed zasłonką pusto, ani jednej osoby, za zasłonką ~95% LF.
Mimo to Panie zasłonęły zasłonki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 15 Mar 2012 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 83
Kilometry: 130 518
niebieski
pehape napisał(a):
Cahir napisał(a):
Ja większości tu wymienionych nazwisk nie kojarzę :lol:

Ja też :) Temat chyba winien zwać się "medialne osoby na pokładzie samolotu", bo do sławy to im daleko.


Już się wystraszyłem, że tylko ja nie kojarzę 95% wszystkich wymienionych tutaj osób :p
Ja raczej nie leciałem z nikim sławnym, a nawet jeśli to pewnie bym go nie zauważył.
Jurka Dudka czy Dodę to bym może jeszcze poznał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 15 Mar 2012 14:00 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Vojtas napisał(a):
Jurka Dudka czy Dodę to bym może jeszcze poznał :)

A zdziwiłbyś się... Jurka może i tak ale Dodę bez koncertowego stroju i makijażu... Chyba, że po tym jej głupim śmiechu... :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 15 Mar 2012 14:52 

Rejestracja: 15 Mar 2012
Posty: 4
Ja raz, jak leciałam do Grecji, spotkałam na pokładzie Kaje Śródkę (dla mniej poinformowanych, projektantka mody, była partnerka Borysa Szyca). W sumie to nie wiedziałam kim ona jest, ale moja koleżanka - stała bywalczyni pudelków i innych plotkarskich serwisów prawie wyskoczyła z fotela, żeby przejść obok niej. Gdyby była z Borysem, to pewnie skojarzyłabym ją :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 15 Mar 2012 17:34 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
Z Barakiem Obamom - AirForceOne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 17 Mar 2012 03:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010
Posty: 32
Loty: 261
Kilometry: 378 652
Trasaw Warszawa - Tbilisi, po 10 kwietnia 2011. Tym samym lotem wracala z Warszawy z uroczystosci zwiazanymi z rocznica Smolenska zona prezydenta Gruzji, holenderka Sandra Roelofs - naprawde ładna kobieta. Wraz z nią świta ochroniarzy i jacyś polscy pracownicy ambasady w Tbilisi.
Trasa Warszawa - Moskwa, pazdziernik 2011, druzyna Vive Targi Kielce - na pewno rozpoznalem Wente, Szmala, Jureckiego, Jurasika. Potem przeczytalem, ze chlopaki wygrali tam pucharowy mecz z druzyna z Rosji.
W Warszawie tez mialem okazje zdezyc sie przy stoisku z gazetami z Andrzejem Chyra oraz widzialem jak wolnym gwaizdorskim krokiem kroczyl wzywany do bramki gwiazdor Hubert Urbanski.
W Krakowie zas wysledzilem Nelly Rokite, strasznie roztrzepana, tez ja poganiali do bramki.
I jeszcze raz w Warszawie, tym razem byly ambasador Izraela w Polsce czesto udzielajacy sie w TV Szewacha Weissa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 20 Mar 2012 00:16 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 72
Zbanowany
dzisiaj krk-waw 20:50, posłanka Anna Grodzka

Załączniki:
20120319330.jpg
20120319330.jpg [ 7.92 KiB | Obejrzany 5696 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
madziaro lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group