Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Mar 2012 22:06 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Ciekawy wątek.

Ja na trasie KRK-WAW na początku grudnia ubiegłego roku, dokładnej daty już nie pamiętam, ale razem spotkałem na tym rejsie: Grzegorza Turnaua, Andrzej Sikorowskiego i Marzenę Rogalską.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Lip 2017 09:12, edytowano w sumie 1 raz
Edycja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
#2 PostWysłany: 04 Mar 2012 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5498
HON fly4free
A ja 21lutego leciałem na trasie Warszawa - Stambuł i na lotnisku widziałem Hannę Bakułę, tę malarkę (tak mi się przynajmniej wydawało), a leciałem tym samym samolotem co Robert Korzeniowski
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Mar 2012 22:24 

Rejestracja: 23 Wrz 2010
Posty: 58
Na początku lutego z Krakowa do Warszawy (eurolot) - siedziałem ramię w ramię ze Smudą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Mar 2012 22:37 

Rejestracja: 04 Lip 2010
Posty: 61
WAW - IST (Warszawa - Istambuł) jakoś początek listopada.
z Dawid Woliński, oczywiście się musiał pogwiazdorzyć z jakąś swoją znajomą i usiedli sobie nie wiadomo czemu na miejscu pracownika gate'u.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Mar 2012 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 203
niebieski
Kiedys chyba z frankfurtu z Kropiwnickim-ówczesnym prezydentem m.Łodzi
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 06 Maj 2015 17:15, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Mar 2012 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
29.02 Forli-Katowice, siatkarze PGE Skra Bełchatów. Wszystkich nie kojarze, ale na pewno był Kurek, Możdżonek, Wlazły, Winiarski. Wracali z meczu sparingowego w Modenie. Obsługa bez pytania kierowała wszystkich do rzędów przy wyjściach awaryjnych...:-)
Góra
 Profil Relacje PM off
anulkax7 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 05 Mar 2012 00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Andi napisał(a):
29.02 Forli-Katowice, siatkarze PGE Skra Bełchatów. Wszystkich nie kojarze, ale na pewno był Kurek, Możdżonek, Wlazły, Winiarski. Wracali z meczu sparingowego w Modenie. Obsługa bez pytania kierowała wszystkich do rzędów przy wyjściach awaryjnych...:-)


niezle, choc najlepsze to 'ramie w ramie ze Smuda'

ja kiedys na trasie wawa - barcelona lecialem z Piotrem Najsztubem i jego corka..... choc nie, czekaj, to raczej nie byla corka, choc wiek by to sugerowal :)

a na lotnisku w Zurichu widzialem obiekt westchnien nastolatek w latach 90 [i obiekt zawisci nastolatkow] - samego Mitcha Buchannana !!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




marszalek wojewodztwa kujawsko pomorskiego --- fiu fiu to Ci dopiero slawa !!!
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Mar 2012 01:14 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 347
Ja większości tu wymienionych nazwisk nie kojarzę :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Mar 2012 01:28 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3571
złoty
W zeszłym roku w leciałem lotem krajowym z Dario Michalczewskim i jego blond lalą. Po wejściu na pokład i opuszczaniu samolotu udawali, że śpią, by nikt nie podchodził. Żenujące.Najlepsze,że ku ich zdziwieniu pozostali pasażerowie całkowicie go olali i nikt nie podszedł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Mar 2012 01:54 

Rejestracja: 30 Maj 2010
Posty: 111
Loty: 140
Kilometry: 216 351
Na lotnisku w Dortmundzie zaraz za mną przechodziła przez kontrolę cała ekipa Borussi Dortmund, z Lewandowskim na czele. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Mar 2012 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 22
Jakieś 2 lata temu, w samolocie Warszawa-Sztokholm Skavsta leciał ze mną aktor Rafał Królikowski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Mar 2012 09:47 

Rejestracja: 07 Paź 2011
Posty: 4
18 stycznia (środa) lot Kraków - Madryt, leciałam z Jerzym Dudkiem. Nie gwiazdorzył, rozmawiał ze współpasażerami. Nie zwracał na siebie uwagi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Mar 2012 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 109
Swojego czasu w niedziele po poludniu co tydzien mozna bylo spotkac Europosla Olejniczaka czekajacego na lot do Brukseli ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Mar 2012 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Raz leciałem z Wrocławia do Warszawy ze Schetyną nieziemską maszyną ATR72. To było zaraz po jakiś wyborach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Mar 2012 11:01 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 78
Własnie wyladowalem w Warszawie, lot KRK-WAW ;) Na pokladzie Franek Smuda i na 100% nie jestem pewien ale wydawalo mi sie ze lecial rowniez Zdzislaw Krecina, choc tym razem obylo sie bez zadnych alkoholowych ekscesow :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 05 Mar 2012 11:09 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Ja lecąc z Warszawy do Rzymu na Beatyfikacje JP II leciałem z :
-> Bogdanem Rymanowskim
-> Kamilem Durczokiem
-> Ks. Grzegorz Kudlakiem, redaktor Religia.tv

Miło wspominam ten lot :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 05 Mar 2012 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Dwa razy Bruce Dickinson, w tym raz jako pilot. Na pewno ktoś się jeszcze trafił, ale 95% gwiazdek, celebrytów i polityków nie kojarzę, więc...
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 05 Mar 2012 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Lecąc do Istambułu w 2010 na lotnisku w Warszawie widziałam Marcina Gortata, obok niego kręciło się kilku innych wysokich panów (nazwisk nie kojarzę, bo średnio się koszykówką interesuję).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 05 Mar 2012 20:29 

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 62
Loty: 49
Kilometry: 84 728
na trasie WAW-PMI lecialem rząd za Olisadebe , który leciał na swoją podróż poślubną na majorke. Mieszkaliśmy od siebie ze 100metrów przez tydzien;), teraz to nie robi jakiegoś wrażenia, ale to był 2001rok i okres eliminacji do mundialu w 2002 do którego dostaliśmy się głównie dzięki niemu :). Małolatem wtedy byłem jeszcze, a on osiągał szczyt życiowej formy :)

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 05 Mar 2012 20:52 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
To chyba najświeższe informację mam ja :D Lecąc w dniu 29.02.2012 r z Forli do Katowic miałem przyjemność odbycia lotu z ekipą Skry Bełchatów. Siatkarze równe chłopaki. Przed lotem grali sobie w karty na lotnisku ale gdy im przerwałem prosząc o wspólne zdjęcie nie było żadnego problemu. Pliński, Kurek, Bąkiewicz i Winiarski. Dziękuję i panów pozdrawiam. Życzę złota w Londynie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group