Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 348 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 03 Mar 2019 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3075
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
SGN-SIN-TXL w ostatni piątek.
check-in w SGN i bilety na całą podróż, więc w SIN można już było pozostać na T2 i rozkoszować się dywanami ;)
Sam lot SIN-TXL ? 13h30min z wodą 0,33l na pokładzie w cenie 11zł i jak to chyba @cypel doskonale ujął ich śmierdzącym żarciem. Trochę dramat egzystencjalny, którego już nigdy więcej powtarzać nie zamierzam. To jest dokładnie poziom Cebu, przy czym 8h DXB-MNL jest od tej pory jedynie igraszką w porównaniu z tym lotem.
Maszyna nowa, czysta, wszystko sprawne i w ogóle, ale naprawdę nie warto i na koniec drimek na TXL ze schodkami i 350 ludzi do busów.

Kilka postów wyżej @luki dobrze podsumował, że to LCC i nie spodziewał się niczego więcej, ale jednak to jest już kategoria sporego poświęcenia.

edit: oczywiście nie mam nic do zarzucenia tej linii, na lotach krótkich, moje uwagi dotyczą long haul
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
naimad lubi ten post.
naimad uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#82 PostWysłany: 11 Mar 2019 15:50 

Rejestracja: 21 Paź 2015
Posty: 35
Hej , czy komuś z Was linie Scoot przesuneli lot aż 24 godziny ? Kupiłam 3 miesiące temu bilety w Scoot z Kalibo na Filipinach do Singapuru na 6 maja , dziś otwieram pocztę że jest zmiana lotu na dzień wcześniej !!! lub zwrot pieniędzy się należy itp. Czy ktoś z Was był w takiej sytuacji ?Przez ta zmianę przepada mi teraz 1 noc na Boracay w hotelu, do tego teraz muszę dokupić 1 noc na Singapurze i przez tą zmianę mam teraz 1000 zeta w plecy. Czy ktoś się orientuję czy za to że mam o 1 dzień lot zmieniony przysługuje mi się jakiś nocleg w Sin ? czy musze pokrywać nie z mojej winy koszty nowych noclegów w Sin już nie mówię że tracę nocleg również na Boracay
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 11 Mar 2019 15:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Nie przysługuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 29 Cze 2019 12:26 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
4 osoby na jeden rezerwacji, rozrzuca po samolocie przy checkinie?
Ewentualnie jesli jedna kupi miejsce pry oknie, kolejne beda siedzialy obok?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 29 Cze 2019 13:05 

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 55
5 miejsc dostaliśmy obok siebie bez rezerwacji miejsc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 10 Lip 2019 13:51 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 739
niebieski
Z innej beczki: czy jeśli mam na jednej rezerwacji podróż z przesiadką, to mogę bez konsekwencji opuścić wcześniejszy odcinek? Np. mam KCH-SIN-TXL, ale jednak zmieniają mi się plany i chcę lecieć tylko SIN-TXL. Nie wiem, czy Scoot podchodzi do tego tematu tak samo jak tanie linie czy tradycyjnie. Teoretycznie sprawę zalatwiloby kupienie dwóch osobnych biletów, ale gdybym jednak nie rezygnował z KCH-SIN i na tym odcinku pojawiłoby się na tyle duże opóźnienie, że nie zdążyłbym na SIN-TXL to byłaby lipa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 10 Lip 2019 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
pisano tu wcześniej, że w scoocie można opuścić odcinek podróży bez konsekwencji
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
#88 PostWysłany: 12 Lip 2019 21:37 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
Mam wykupiony lot na trasie Singapur - Phuket na wrzesień. Zastanawiam się nad dokupienie bagażu rejestrowanego. Czy cena która jest w tym momencie podana jako dokupienie bagażu może ulec zmianie, tzn wzrosnąć? Interesuje mnie tylko zakup dodatkowego bagażu online przed odprawa, wiem ze na lotnisku opłata na pewno będzie wyższa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 17 Lip 2019 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 397
Loty: 164
Kilometry: 355 175
srebrny
Czy Scoot nadal oferuje voucher powitalny ze zniżką 15% przy założeniu konta Scoot Insider? Nigdzie na ich stronie nie widzę takiej informacji, konto założyłem 2 tygodnie temu i nic nie dostałem....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 19 Lip 2019 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 397
Loty: 164
Kilometry: 355 175
srebrny
Ponieważ nikt mi nie odpisał to sam sobie odpiszę :lol: :lol: :lol:

Zapytałem Scoot-a na messenger o powitalny voucher i otrzymałem poniższą odpowiedź:
Thank you for your interest in signing up with us! Since June 2019, new sign-ups will no longer receive a 15% welcome voucher. However, you will still receive a 15% Birthday voucher 10 days before your birthday, as saved in your Insider profile. We seek your understanding in this matter and see you on board with us soon

Może ktoś z Was otrzymał taką zniżkę i nie zamierza z niej skorzystać i mógłby się podzielić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 19 Lip 2019 10:28 

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 55
Sprawdź w spamie. Z tego co pamiętam wpada to po chwili od rejestracji w e-mailu od scoota ale w moim przypadku ta zniżka nie chciała przejść
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 19 Lip 2019 10:54 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 739
niebieski
Cześć, mógłby ktoś mi powiedzieć, jak w praktyce wygląda obchodzenie się z klientem w przypadku spóźnienia na lot przesiadkowy w Scoocie? Rozważam lot z Kuching do Berlina z przesiadką w Singapurze, tyle że jest na nią tylko 1:50 h i zastanawiam się, co zapewnia Scoot w przypadku spóźnienia samolotu z Kuching. I przede wszystkim, czy zapewnia bilety na najbliższy lot na tej samej trasie, czy może dopiero na najbliższy własny rejs (nawet jeśli jest dopiero za dwa dni).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 22 Lip 2019 15:43 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 739
niebieski
Odpowiem sobie sam: Scoot nic nie zapewnia w takim przypadku. Jeśli nie zdążysz na przesiadkę (nawet w przypadku spóźnienia wcześniejszego Scoota), musisz radzić sobie sam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 22 Lip 2019 16:32 

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 55
Nawet jeśli jest to na jednym bilecie z przesiadką np w sin?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 22 Lip 2019 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 174
Kiedyś był Scoot-Thru na SIN, ale teraz na stronie już tej informacji nie ma. Informacja o Scoot-Thru nadal widnieje na stronie w subdomenie https://uat-avion.flyscoot.com/fly-scoo ... scoot-thru oraz w SCOOT CONDITIONS OF CARRIAGE > 9.5 –CONNECTING FLIGHTS podczas rezerwacji jest wzmianka o Scoot-Thru dla SIN.

Dla spokoju, chyba najlepiej to potwierdzić mailowo ze Scootem przed podróżą...

Rok temu leciałem Scoot'em i na potwierdzeniu rezerwacji była informacja o Scoot-Thru, jak to wygląda w teraz nie mam pojęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 22 Lip 2019 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 397
Loty: 164
Kilometry: 355 175
srebrny
dajkamienia napisał(a):
Scoot nic nie zapewnia w takim przypadku. Jeśli nie zdążysz na przesiadkę (nawet w przypadku spóźnienia wcześniejszego Scoota), musisz radzić sobie sam.


Na stronie Scoot w FAQ piszą co innego, jeżeli masz przesiadkę w Singapurze, masz oba loty na tej samej rezerwacji i nie zdążysz na kolejny lot z powodu spóźnienia wcześniejszego lotu Scoot to przebookują Cie na kolejny dostępny lot. Źródło:
https://help.flyscoot.com/s/article/Wha ... 0368147992
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 23 Lip 2019 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2877
platynowy
dajkamienia napisał(a):
Odpowiem sobie sam: Scoot nic nie zapewnia w takim przypadku. Jeśli nie zdążysz na przesiadkę (nawet w przypadku spóźnienia wcześniejszego Scoota), musisz radzić sobie sam.


Bzdura, nie wprowadzaj ludzi w blad.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#98 PostWysłany: 26 Lip 2019 22:28 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
Czy ktoś z was korzystał może z bezpłatnego transferu z/do Johor Bahru? Chodzi o tę ofertę: https://www.flyscoot.com/en/shuttlebus
Mam pewne wątpliwości co do zdania "free transfer is only valid for Scoot passengers of flights up to one day before and after the departure and arrival dates respectively". Próbowałem się dowiedzieć czegoś od scoota na facebooku ale nic z tego nie wyszło.

Jako typowy cebulak zastanawiam się jak bardzo można nagiąć tę ofertę, tj. czy mogę przyjechać takim autobusem dnia x-1 z rana jeśli mam wylot dnia x wieczorem i analogicznie czy jak przylatuję dnia x rano to czy mogę pojechać dnia x+1 wieczorem do Johor Bahru. Przy okazji rozumiem, że kluczowa jest data lotniska w Singapurze, a nie portu wylotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 04 Sie 2019 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
Cześć Adam, nie pomogę z darmowym transferem, ponieważ nie korzystałem.

Chciałem tylko napisać swoją opinię na temat trasy Singapur - Berlin. Leciałem Scoot'em w grudniu 2018 i na tanią, długodystansową linię nie mogę nic złego napisać. Wiadomo, że za niską ceną stoi brak "dodatków" takich jak bagaż, jedzenie czy siedzenia. Natomiast same fotele zdecydowanie na plus. Po ponad 12 godzinach spędzonych na pokładzie nic mnie nie bolało. Leciałem nocnym lotem i było mega przyjemnie. Zgaszone światła, obsługa nic nie ogłaszała czy przeszkadzała, wiadomo, tylko piloci w razie W prosili o zapięcie pasów. :)

Moim skromnym zdaniem zdecydowanie na duży plus ta linia. Jeżeli będę jeszcze kiedyś leciał w te rejony to rozważe ponownie. :)
Pozdrawiam serdecznie, Piotrek
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 04 Sie 2019 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
a jak z własnym jedzeniem na pokładzie ?
Góra
 Profil Relacje PM off
piwili uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 348 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group