Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 16 Wrz 2019 06:11 
Awatar użytkownika

srebrny
a dlaczego ma nadawac 2x bagaz? Skoro wylatuje z TXL do Tajlandii to w Berlinie nadaje 1x bagaz jeśli ma loty na jednym bilecie. W Berlinie otrzyma również 2 karty pokładowe, no chyba ze się cos zmienilo
 Relacje PM off  

#122 PostWysłany: 03 Paź 2019 08:47 

Loty: 22
Kilometry: 31 717
niebieski
Cześć. Ja mam pytanie odnośnie drobnych zmian w rozkładzie. Scoot daje możliwość zmiany lotu, lub zwrotu w przypadku zmian powyżej 4 godzin. Jak jest w wypadku zmiany kosmetycznej - tzn. 30 minut. Pytam, gdyż w moim mailu informującym o zmianie jest tylko przycisk "akceptuję zmianę rozkladu", a na stronie scoota mam już wszystko zmienione. Czy naciśnięcie/nienaciśnięcie tego przycisku cokolwiek zmienia, albo zamyka mi drogę do na przykład jakiego częściowego refundu, w razie jakby <odpukać> coś nie pozwoliło mi lecieć?

#123 PostWysłany: 04 Paź 2019 07:10 
Awatar użytkownika

niebieski
od 22 pazdziernika na lotnisku w singapurze check-in przenosi sie z terminala T2 na T1.
 Relacje PM off  

#124 PostWysłany: 13 Paź 2019 18:33 

Witam. W grudniu lecimy do Sydney z Berlina. Jedzenie na pokładzie nie wygląda obiecująco - czy możemy zabrać kanapki z domu czy pisząc kanapki myślicie o jakiś kanapkach na lotnisku?
 Relacje PM off  

#125 PostWysłany: 13 Paź 2019 18:38 

platynowy
Możesz zabrać, ale jest zakaz konsumpcji.

#126 PostWysłany: 13 Paź 2019 19:00 

Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Jak go złapia to awaryjne lądowanie , wypad samolotu i wielka kara pieniężna? :)
 Relacje PM off
nick lubi ten post.

#127 PostWysłany: 13 Paź 2019 19:08 

platynowy
Zrobi sobie ucztę w toalecie, to pewnie go nie złapią.

#128 PostWysłany: 13 Paź 2019 19:13 
Awatar użytkownika

niebieski
bobifis_travel napisał(a):
Witam. W grudniu lecimy do Sydney z Berlina. Jedzenie na pokładzie nie wygląda obiecująco - czy możemy zabrać kanapki z domu czy pisząc kanapki myślicie o jakiś kanapkach na lotnisku?

Kanapki, wode, flaszke. Wszystko mozesz zabrac, nikt ci nie zwroci uwagi.
 Relacje PM off  

#129 PostWysłany: 22 Paź 2019 01:57 

Jak restrykcyjni są co do bagażu podręcznego? Ważą? Przymykają oko na duże plecaki czy przeciwnie?
Można wnosić zakupy z duty free jako dodatkową sztukę bagażu? Najlepiej konkretnie na lotnisku TXL.
 Relacje PM off  

#130 PostWysłany: 22 Paź 2019 08:12 
Awatar użytkownika

niebieski
Generalnie z niczym nie robią problemu. Na mój podręczny wypchany po sufit, pani nawet nie zwróciła uwagi.
Ale pewnie wszystko zależy na jakiego niemiaszka trafisz :)
 Relacje PM off  

#131 PostWysłany: 25 Paź 2019 11:08 

Loty: 22
Kilometry: 31 717
niebieski
Podbijam pytanko, czy ktoś się orientuje czy ta akceptacja kosmetycznej zmiany w ogóle cokolwiek zmienia?

piterbtm napisał(a):
Cześć. Ja mam pytanie odnośnie drobnych zmian w rozkładzie. Scoot daje możliwość zmiany lotu, lub zwrotu w przypadku zmian powyżej 4 godzin. Jak jest w wypadku zmiany kosmetycznej - tzn. 30 minut. Pytam, gdyż w moim mailu informującym o zmianie jest tylko przycisk "akceptuję zmianę rozkladu", a na stronie scoota mam już wszystko zmienione. Czy naciśnięcie/nienaciśnięcie tego przycisku cokolwiek zmienia, albo zamyka mi drogę do na przykład jakiego częściowego refundu, w razie jakby <odpukać> coś nie pozwoliło mi lecieć?

#132 PostWysłany: 28 Paź 2019 15:05 
Awatar użytkownika

Loty: 107
Kilometry: 115 377
niebieski
@piterbtm Mam taką samą sytuacje. Przy zmianach poniżej 4 godzin nie przysługuje zwrot lub darmowa zmiana lotów. Taką odpowiedź uzyskałem przez messangera.
piterbtm uważa post za pomocny.

#133 PostWysłany: 24 Lis 2019 16:20 

Lot txl-sin-perth.
W Berlinie nikt ani nie sprawdzał, ani nie ważył bagaży. Odprawa przy okienku na lot txl-sin i od razu na sin-per.
W Perth podobnie zero zainteresowania bagażami. Odprawa na lot per-sin oraz na sin-txl.
Przy dłuższej przesiadce po przejściu przez immigration można wyjść na miasto.
 Relacje PM off  

[ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości