Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Cze 2020 22:12 

Rejestracja: 29 Cze 2020
Posty: 1
Dzień dobry wszystkim ;)

postanowiłam spędzić pierwsze wakacje we Włoszech i szukam odpowiedniego miejsca. Może będziecie w stanie mi coś doradzić ;)
Marzy mi się niewielkie, kameralne miasteczko lub wieś położona na wybrzeżu z ładną plażą, najlepiej w zatoczce z dala od tłumów.
Raczej unikam hoteli, dlatego skłaniałabym się do wynajęcia pokoju lub małego apartamentu.
Zamierzam podróżować samochodem z Polski, dlatego nie chciałabym jechać aż na samo południe Włoch, ze względu na zbyt duży dystans.
Liczy się dla mnie wspaniały włoski klimat oraz piękne morze. Zwiedzanie nie jest dla mnie priorytetem.

Jeśli ktoś miał przyjemność być w takim miejscu, bardzo serdecznie proszę o rekomendacje.

Pozdrawiam ciepło ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 15 Maj 2021 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Może Cervo w Ligurii?

Przepiękne miasteczko, a dzięki niedużej odległości od znacznie popularniejszych 5 Terre, Portofino, Genui bardzo spokojny, pod koniec lipca 2019 oprócz nas w labiryncie uliczek napotkaliśmy może z kilka osób, na plaży trochę więcej osób, ale zdecydowanie nie tłum ;) Natomiast plaża sama w sobie nie ma żadnego efektu wow, chociaż ten widok na miasteczko z plaży :D

Załącznik:
IMG_20190720_142708 — kopia.jpg
IMG_20190720_142708 — kopia.jpg [ 444.48 KiB | Obejrzany 6434 razy ]

Załącznik:
IMG_20190720_141753 — kopia.jpg
IMG_20190720_141753 — kopia.jpg [ 178.05 KiB | Obejrzany 6434 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez piterbtm 16 Maj 2021 13:00, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Maj 2021 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Sperloga, mój ideał, piękna plaża fajne miasto, mało turystów.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Maj 2021 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 807
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
....... Sestri Levante - także w Ligurii

https://www.google.pl/maps/@44.26898,9. ... 2250?hl=pl
Góra
 Profil Relacje PM off
piterbtm lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 16 Maj 2021 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Sestri Levante też polecam, bardzo przyjemna plaża, a właściwie plaże, bo jest też zatoczka na którą wychodzi się np. bezpośrednio z lokali gastronomicznych :D
Ogólnie bardzo klimatyczne miasteczko, bardzo szybki dojazd również pociągiem do pięknego Portofino, czy na 5 Terre. Natomiast jak byłem w Sestri Levante w lipcu 2019 to dość sporo ludzi, głównie młodzieży włoskiej, może dlatego że w miasteczku byłem tylko wieczorem ;)

Poniżej plaża późną porą :)

Załącznik:
Sestri.jpg
Sestri.jpg [ 104.05 KiB | Obejrzany 6434 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group