Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 03 Kwi 2019 16:59 

Rejestracja: 11 Mar 2018
Posty: 26
Cześć

Będę wracał z Limy i mam przesiadkę w Sao Paulo. Przylatuje planowo 16:30, wylot 23:55.

Nie orientuje się za bardzo jak jest z terminalami, czy może ktoś uprzejmie napisać czy jest jakaś szansa coś zobaczyc w Sao Paulo ?

Jeśli tak to co i czy biorąc pod uwagę traffic jaki może być w godzinach szczytu opłacalne jest wyjscie z lotniska?

Ewentualne Taxi rozumiem że jest najszybsza opcja ?

Będę wdzięczny za odpowiedź

Pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 03 Kwi 2019 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Zajrzyj tu:
viewtopic.php?t=137552

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekMaciek1234 lubi ten post.
marcino123 uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 03 Kwi 2019 18:03 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Zanim sie wygrzebiesz z lotniska minie co najmniej pol godziny (wersja optymistyczna), spowrotem musisz byc najpozniej o 22. Wiec teoretycznie moglbys miec jakies 3 godziny na miescie... ale to teoretycznie. Korki o tej porze beda na 100% koszmarne a opcji sensownych dojazdu komunikacja typu pociag czy cos w tym stylu brak. Osobiscie to chyba nie chcialbym sie stresowac.
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekMaciek1234 lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 03 Kwi 2019 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
w tak krótkim czasie zapomnij, szkoda nerwów,
polecam przejazd uberem, ok. 20 zł, w jedną stronę do Internacional Shopping Guarulhos, można tam spokojnie zjeść i wypić, ew. zrobić zakupy, obok jest duży market spożywczy
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekMaciek1234 lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 28 Lut 2023 00:50 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Taka informacyjna ciekawostka. Dla niektórych może oczywista, dla mnie niekoniecznie.. miałem 1h5min na przesiadkę w GRU z lotu z SCL na samolot do FCO. Oba loty terminal 3. Pomimo tego samego terminala jest security, na którym zabierają wszystkie trunki. Chciałem kupić Pisco w Chile na lotnisku ale w obu sklepach mi powiedzieli, że w Sao Paulo to niemożliwe. I faktycznie, nie respektują toreb duty free, security wewnątrz terminalowe dosłownie zalane alkoholem :).

A odnośnie samej przesiadki, to 1h jest wystarczająca w ramach T3, aczkolwiek trzeba się spieszyć. Do tego LATAM ma absolutnie debilna procedurę opuszczania samolotu. Najpierw rząd 1-3, potem 34-39, potem 4-7 a potem reszta. I nie pozwalają nikomu wcześniej wziąć bagażu więc idzie to bardzo wolno. My więc mając rząd 33 efektywnie wyszliśmy na samym końcu. Disembarking zajął nam okrągłe pół godziny. I mimo, że ładowanie było 20minut przed czasem, to jednak był lekki stres, czy zdążymy na lot do Rzymu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 28 Lut 2023 13:28 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Nie debilną tylko właśnie wprowadzająca porządek. A co, siedząc w 33, chciałeś się z bagażem pchać jako pierwszy do wyjścia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 28 Lut 2023 17:58 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Nie, chciałem by wszyscy wychodzili po kolei. I by w czasie, gdy samolot już stoi i nie ma znaku zapiąć pasy, by każdy mógł w ramach swoich możliwości wziąć bagaż i przygotowywać się do wyjścia (a nie musi siedzieć bo obsługa każe siedzieć i czekać na maruderów z tyłu). Ten porządek o którym mówisz spowodował opuszczenie samolotu w 30 minut. Sorry, ale nie spotkalem się jeszcze z tak długim czasem. W Rzymie, na kolejnym locie LATAM, udało się nam wyjść z rzędu 49 boeinga 777 w mniej niż 20 minut - szybciej niż w Sao Paulo z A321. Ten rzeczony porządek wprowadzał właśnie chaos, bo osoby będące z przodu samolotu musiały czekać, az ci z tyłu ogarną się, wezmą swoje bagaże, podejdą do przodu i dopiero wtedy rzędy 8+ mogą się podnieść i zacząć ogarniać swój bagaż. Plus ogłaszali te rzędy wręcz losowo, ludzie nagle słyszeli, że ich rząd się ma ogarniać, nie każdy reagował od razu.. Masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam inne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group