Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: San Francisco
#41 PostWysłany: 06 Sie 2016 00:07 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 79
Loty: 123
Kilometry: 304 081
Witajcie,

Krótko i na temat - Jaki i gdzie nocleg polecacie w San Francisco na 2 dni dla 2 os. Planuję przybyć 13 września i polecieć dalej na LAX 15 września.
Przede wszystkim chcę zobaczeć Fisherman Wharf, Golden Gate i Alcatraz.
Dzięki wielkie z góry za pomoc! ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
 Temat postu: Re: San Francisco
#42 PostWysłany: 06 Sie 2016 09:28 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
Witam,

Krótko i na temat - na 2 stronach jest przynajmniej kilka propozycji. Wystarczy je przeczytać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#43 PostWysłany: 06 Sie 2016 20:53 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 79
Loty: 123
Kilometry: 304 081
Nie do końca tak :) gdyż chodzi mi o zwiedzenie tych trzech dokładnie wymienionych miejsc stąd też liczyłem i dalej liczę, że ktoś może rzuci pomysł gdzie można przespać się żeby mieć w miarę dobry dojazd do tych miejsc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#44 PostWysłany: 06 Sie 2016 21:41 

Rejestracja: 15 Wrz 2013
Posty: 20
Hotel Axiom przy Powell St and Market. Hotel znajduje się przy stacji BART - więc z lotniska idealne połączenie. Przed wejściem do hotelu jest nawrotka tramwaju którym dojedziesz do fishermans, od market st masz przystanek gdzie dojedziesz autobusem pod przystań z którego odchodzą statki na Alcatraz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#45 PostWysłany: 12 Sie 2016 03:45 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 13
A coś cenowo poniżej 100$ dla trzech osób w dobrej lokalizacji pod koniec września da się znaleźć? Booking nie pomaga :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#46 PostWysłany: 15 Sie 2016 22:35 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 79
Loty: 123
Kilometry: 304 081
[Tomek Nowicki]
Ja szukam czegoś na połowę września i powiem Tobie, że szału nie ma. Najtańsze są w dzielnicy Tenderloin , a google mówi, żeby omijać ją z daleka.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Lip 2019 15:00, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#47 PostWysłany: 15 Sie 2016 22:38 

Rejestracja: 14 Paź 2012
Posty: 32
Dzielnica z tych mniej ciekawych. Ja tam nawet w dzień idąc bokiem dzielnicy (Market Street) czułem się niekomfortowo. Wieczorem może być różnie, a od osoby u której mieszkaliśmy w San Diego na CSie słyszeliśmy że włamali się mu tam do auta w biały dzień.

A nie lepiej sprawdzić coś w Oakland? Ja mieszkałem po drugiej stronie zatoki i było w porządku. 25-30 minut metrem i jesteś w centrum SF.
_________________
Fotografia Architektury
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#48 PostWysłany: 16 Sie 2016 14:01 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 79
Loty: 123
Kilometry: 304 081
lulek89 napisał(a):
... A nie lepiej sprawdzić coś w Oakland? Ja mieszkałem po drugiej stronie zatoki i było w porządku. 25-30 minut metrem i jesteś w centrum SF.


hmm, dzięki. pomysł niegłupi. za taką samą cenę co SF można mieć w OAK hotele dużo lepszej klasy, a nawet i tańsze się znajdą.

Mówiąc metro miałeś na myśli BART ? (to chyba kolejka?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#49 PostWysłany: 16 Sie 2016 14:53 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
BART (http://www.bart.gov/) jeździ i pod i nad ziemią, w centrum SF działa jak metro, w pozostałej części aglomeracji bardziej jako kolejka.
Możesz też szukać czegoś przy CAL-Trainie (http://www.caltrain.com/).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#50 PostWysłany: 16 Sie 2016 18:04 

Rejestracja: 14 Paź 2012
Posty: 32
kamil8710 napisał(a):
Mówiąc metro miałeś na myśli BART ? (to chyba kolejka?)

Tak tak, oczywiście, miałem na myśli BART. Kolejka, metro, dużej różnicy nie ma, taka berlińska S-Bahna ;)

Ja co prawda mieszkałem w Oakland na couchsurfingu, ale do ostatniej chwili miałem jakiś nocleg zabukowany na booking.com w razie rezygnacji hosta i ceny były mniej zabójcze niż w SF. Samo Oakland może zbyt ciekawe nie jest (zależnie od dzielnicy), ale przez 3 dni jak wieczorami wracałem ze stacji BARTa do mieszkania hosta (jakieś 15-20minut spacerem) to nic mi się nie stało ;)
_________________
Fotografia Architektury
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#51 PostWysłany: 04 Mar 2017 22:00 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
W SF spałem w Surf Motel na Lombard Street. Nocleg brałem przez hotwire więc do końca nie wiedziałem na co trafię. Jak sprawdzałem tripadvisor przed wyjazdem to nie byłem pozytywnie nastawiony, jednak jak się okazało na miejscu motel został odnowiony i mogę go polecić.

Image

Image

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#52 PostWysłany: 04 Mar 2017 22:22 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Jaka stawka na Hotwire!?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#53 PostWysłany: 04 Mar 2017 22:59 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
182 USD (z kodem 50 usd) 3 noce
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#54 PostWysłany: 12 Kwi 2017 15:37 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 17
Cześc,

Szukam hotelu na dwie noce w SF (mamy samochód do dyspozycji, ale jeśli nie będzie niezbędny to chętnie oddamy go wcześniej). Z uwagi na punkty Hhonors rozważam następujące hotele i chciałem podpytac o Wasze opinie, który byłby optymalny z punktu widzenia bezpieczeństwa (okolica hotelu) i komunikacji:


DoubleTree by Hilton Hotel San Francisco Airport North (cenowo/punktowo mi się najbardziej opłaca)

Hampton Inn San Francisco-Daly City

DoubleTree by Hilton Hotel Berkeley Marina

Homewood Suites by Hilton Oakland-Waterfront
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 15 Lip 2019 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Z moich ostatnich poszukiwań noclegu w SF wynika, że są one drogie a przy tym w nieadekwatnie niskim standardzie. Chciałbym być w ścisłym centrum, dlatego powoli zaczynam skłaniać się ku hostelowi ze wspólną łazienką i tu pojawia się moje pytanie - polecacie coś? Żeby było schludnie i przyjemnie, z czystą łazienką i do 500zł/noc przy 2 os.?

Z góry dzięki za pomoc! :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Lip 2019 14:52, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 15 Lip 2019 14:43 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 77
Loty: 53
Kilometry: 229 526
"Żeby było schludnie i przyjemnie, z czystą łazienką i do 500zł/noc przy 2 os.?"

To nie w tym mieście ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#57 PostWysłany: 18 Lip 2019 18:10 

Rejestracja: 26 Mar 2016
Posty: 55
Loty: 42
Kilometry: 92 005
Szukam noclegu dla 4 osob - pierwszy gdzies przed San Francisko, zeby nastepnego dnia z rana zaczac zwiedzanie,
oraz 2 nocleg po calodniowym zwiedzaniu San Francisko (najtaniej znalazlem w San Jose). Cos do 400 zł za nocleg o ile to mozliwe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: San Francisco
#58 PostWysłany: 20 Mar 2023 15:30 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1714
Loty: 642
Kilometry: 1 085 513
srebrny
Europa hotel - genialna lokalizacja, na skraju Chinatown. Chyba pierwszy raz brałem na bookingu poniżej 7,0 ale pozytywne zaskoczenie:
-poprosiłem o cichy pokój i taki dostałem, okno na podwórko, z dala od klubu go go, który jest obok
- wspólne łazienki ale czyste, umywalka w pokoju,
- bez śniadań, ale jest mikrofala I lodówka w pokoju
- zameldowanie 2h wcześniej
-bez problemu bagaż zostawiłem na cały dzień po wymeldowaniu.

380PLN za dwie noce

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
marek2011 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group