Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#21 PostWysłany: 11 Mar 2014 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 79
uzi89 napisał(a):
Fontanne nie biore pod uwage bo zbyt oklepane



Sam jesteś oklepany :P
Tak zbesztać moje miejsce oświadczyn.

Miałem napisać napisać o długim wieczornym spacerze, kolacji w urokliwej restauracyjce blisko placu, o tym jak cudownie jest siedzieć przed fontanną, zdając sobie sprawę, że za chwilę się oświadczę, a ona nic nie podejrzewa, ale jeśli dla Ciebie zbyt oklepane to nic takiego nie napiszę ;)
Swoja drogą oświadczyłem się kilka lat temu jako młody student, ta strona chyba nawet jeszcze nie istniała, a super ofert samemu się wyszukiwało na stronach przewoźników i jeszcze znajomych prosiło by zapłacili za bilet kredytówką. Wtedy Rzym i Fontana di Trevi wydawała się szczytem burżuazji i wyrafinowania na miejsce oświadczyn. W sumie dobrze, że rok wcześniej nie udało mi się oświadczyć w Paryżu (brak pieniędzy na pierścionek :( ) to dopiero byłoby brane za oklepany numer :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#22 PostWysłany: 11 Mar 2014 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lis 2013
Posty: 101
Loty: 166
Kilometry: 357 801
Davide Kov napisał(a):
refiko napisał(a):
Rzym nocą jest przepiękny!


Podpisuję się pod tym rękami i nogami :-)
Możesz spróbować na Trastevere, nocą jest tam magicznie...na pewno znajdziecie jakiś uroczy zaułek i potem chętnie będziecie tu wracać :-)


skądś to znam:)

a tak swoją drogą to moim zdaniem jest mnóstwo urokliwych miejsc w Rzymie, więc może lekki spontan?:)
_________________
http://mamasaidbecool.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#23 PostWysłany: 12 Mar 2014 11:49 

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 97
Dokładnie, spontan :) Rzym zachwyca na każdym rogu, a przy Di Trevi jest taki tłum ludzi, że możesz się speszyć/nie mieć przestrzeni itp. Bądź przygotowany i jak uznasz, że to ta chwila to działaj :) jak chcesz już jakieś konkretne miejsce, żeby mogła się chwalić koleżankom to proponuję hiszpańskie schody wieczorem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#24 PostWysłany: 12 Mar 2014 14:44 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 271
Loty: 27
Kilometry: 41 527
niebieski
Polecam wszystkim ogrod pomaranczy o zmroku. Piekne miejsce z punktem widokowym na bazylike.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#25 PostWysłany: 03 Sty 2015 10:48 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 7
Właśnie miałem zaczynać nowy temat i znalazłem ten:)

Pod koniec stycznia lecę z moją przyszłą żoną do Rzymu i również planuję tam zaręczyny - wszystkie miejsca które powyżej podaliście wydają się ciekawe i chyba wybiorę fontannę na spacerze wieczorem ale powiedźcie proszę gdzie w pobliżu fontanny można zabrać dziewczynę na romantyczną kolację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#26 PostWysłany: 03 Sty 2015 12:43 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
07radek napisał(a):
i chyba wybiorę fontannę na spacerze wieczorem


ale nieczynna jest; byłaby wtopa ;-)

rzym-w-grudniu-na-trzy-dni,1227,60508?start=20
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#27 PostWysłany: 03 Sty 2015 15:51 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 277
Ale na piazza Navona są czynne.;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#28 PostWysłany: 03 Sty 2015 17:08 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 7
dobrze wiedzieć bo faktycznie mogłaby być wtopa, dzięki;)

Wiec może wybiorę plac o którym wspominaliście. A mam jeszcze jedno pytanie - co takiego jest w schodach hiszpańskich że są tak popularne jeśli chodzi o miejsce oświadczyn? Jakoś nie potrafię dostrzec magii tego miejsca ale może na miejscu jest dopiero odczuwalna;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#29 PostWysłany: 03 Sty 2015 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 615
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
07radek napisał(a):
Jakoś nie potrafię dostrzec magii tego miejsca ale może na miejscu jest dopiero odczuwalna;)


Na miejscu też nie jest odczuwalna. I nie jesteś jedyny :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#30 PostWysłany: 03 Sty 2015 20:40 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 120
Podobno schody zostały rozsławione przez film Rzymskie Wakacje z Audrey Hepburn ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#31 PostWysłany: 04 Sty 2015 14:37 

Rejestracja: 04 Sty 2015
Posty: 1
Loty: 8
Kilometry: 9 206
Villa d'Este w Tivoli
Nie wiem jak jest tam w styczniu (ja prosiłem tam żonę o rękę w marcu i było bardzo ładnie :D ), ale mimo wszystko polecam żeby zwiedzić bo naprawdę warto, a jest stosunkowo niedaleko od Rzymu.



Z Rzymu można się tam dostać jadąc metrem B do stacji Ponte Mammolo (kierunek Rebibbia), i stamtąd autobusem podmiejskim Contral do Tivoli (jakieś 45min jazdy).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym - zareczyny
#32 PostWysłany: 05 Sty 2015 18:44 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 7
Super, dzieki wielkie za porady, szkoda tylko ze to styczen bo ogrody sa piekne.
A moze polecicie jakis lokal/restauracje romantyczna w okolicach centrum (mamy hotel Alexander znajdujacy sie niedaleko hiszpanskich schodow)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group