Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 550 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#481 PostWysłany: 26 Maj 2018 04:29 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 95
Loty: 36
Kilometry: 42 582
Urban Garden Hotel - okolice stacji metra Rebbibia.

W skrócie: polecam. Na Expedii razem z kodem rabatowym płaciliśmy mniej więcej 160zł za dobę (+ podatek miejski) za pokój z łazienką. W pokoju za wiele udogodnień nie ma, ale jest MEGA wygodne łóżko, telewizor i świetny tarasik (a nawet dwa) na wieczorny chill przy winie z kartonu :D Poza tym w hotelu jest dostępne śniadanko za 5 euro, które mega polecam bo jest kilka fajnych opcji (nawet jajecznica), przepyszne rogaliki w różnych opcjach dokładane do oporu, kawa, soki.. Warto :) Udało się nawet załatwić żelazko do pokoju, recepcja jest 24h. Zdjęcia na internecie są mocno przekoloryzowane, ale pokój czysty i zadbany. Stacja metra 3min od hotelu, w okolicy Lidl i osiedlowy sklepik, czuliśmy się bezpiecznie. Tak naprawdę jedyny minus to bardzo mały i niekomfortowy prysznic, ale umyć się dało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#482 PostWysłany: 02 Wrz 2018 00:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11307
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Szukam noclegu w niezbyt dużej odległości od Stadio Olimpico, żeby w miarę szybko wrócić z nastoletnim siostrzeńcem po wieczornym meczu AS Roma tzn. po godzinie 23. Rozważam dwie opcje - gdzieś na południe od stadionu (Piazza Mazzini/ Ottaviano) lub na wschód (znalazłem coś niedrogiego przy Euclide). Który rejon byście polecali - zarówno pod kątem komunikacji, jak i bezpieczeństwa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#483 PostWysłany: 02 Wrz 2018 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Ja w Rzymie nocowałam w Casa Boschi na Via Premuda - nieco w bok od linii Ottaviano - Piazza Mazzini. To mieszkanie w kamienicy przerobione na mały pensjonat. Ma 3-4 pokoje, ale każdy z prywatną łazienką i wspólną kuchnię, w której też jest podawane śniadanie. Śniadanie jest raczej na słodko, ale są też serki topione i pieczywo dla odmiany. Okolica spokojna i bezpieczna, a chodziłam tam sama o różnych porach i bardzo wcześnie rano i ok. 23-24. Właścicielka Irene na polskie korzenie, ale za bardzo nie zrozumiałam jakie ;) Jestem zadowolona z tego noclegu - dobre warunki w przystępnej cenie.
https://www.google.pl/maps/place/A+Casa ... 12.4521728
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#484 PostWysłany: 06 Sty 2019 12:39 

Rejestracja: 06 Sty 2019
Posty: 3
-- 06 Sty 2019 12:36 --

Cześć, poszukuje noclegu w Rzymie w bliskiej odległości od dworca głównego. Wszędzie zamierzamy spacerować. Co do samego noclegu zależy nam przeddewszystkim na prywatnej łazience, pokoju z dużym łóżkiem, aneks kuchenny może być wspólny dla wszystkich gości, bardzo zależy nam na czystości pokoju. Czy jest tu ktoś kto zwiedzali Rzym z 2 letnim dzieckiem i mogły polecić coś sprawdzonego:) będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

-- 06 Sty 2019 12:39 --

Oczywiście w rozsądnych pieniądzach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#485 PostWysłany: 06 Sty 2019 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Cześć @Kamil1211

Mogę polecić ci odwiedzenie wątku „Rzym - noclegi”

rzym-noclegi,1362,58

Poproszę o kliknięcie „pomógł” :lol:
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#486 PostWysłany: 06 Sty 2019 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 514
Loty: 55
Kilometry: 100 853
niebieski
@Kamil1211
polecam Dom Polski Jana Pawła II jest on nieco oddalony od centrum, ale cena warta poświęcenia, w czerwcu mam tam zaklepany nocleg i płacę 25 euro za pokój 2-osobowy z łazienką, do tego za dobę płaci się jeszcze podatek (od 10lat +) który wynosi 3 euro od osoby, myślę że pokój 2+dziecko będzie w podobnej jeśli nie w tej samej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#487 PostWysłany: 06 Sty 2019 13:15 

Rejestracja: 06 Sty 2019
Posty: 3
Cubero4
Dzięki wielkie, ale chcemy ograniczyć podróżowanie środkami transportu do minimum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 06 Sty 2019 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Kamil1211 napisał(a):
Cześć, poszukuje noclegu w Rzymie w bliskiej odległości od dworca głównego.

Nie wiem, czy to jest dobry pomysł na nocleg z dzieckiem. Te hotele blisko dworca i tanie, bywają wynajmowane w celach do których przydatne jest łózko, ale niekoniecznie do spania :)
Ze wszystkimi tego konsekwencjami np pod postacią nienachalnego poziomu czystości.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#489 PostWysłany: 06 Sty 2019 13:57 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Podobnie jak @eskie okolice dworca sobie odpuszczam.

Ostatnio nocowaliśmy w hotelu Amalfi przy bazylice Santa Maria Maggiore (5 nocy) i bardzo polecam.Są to też "okolice" dworca, ale inna jakość.
Trzeba wyszukać najlepszą ofertę i zaklepać pobyt.
Lokalizacja naprawdę super, obok Simply Market i różnego rodzaju "jadłodajnie".Bezpiecznie i czysto.
ps.
Mieszkaliśmy już w różnych lokalizacjach i każda ma jakieś plusy i minusy odnośnie ogarnięcia zwiedzania (to jest przecież RZYM) i ta jest bdb.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#490 PostWysłany: 06 Sty 2019 15:15 

Rejestracja: 06 Sty 2019
Posty: 3
Może źle się sformułowałem, 10-15 minut piechotą od dworca to blisko :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#491 PostWysłany: 17 Sty 2019 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Witam,

będę w Rzymie w maju na jedną noc. Jaką polecicie lokalizację miasta na nocke, tak by można było nieopodal wyjść na jakąś kolację etc.Tak plus minus max do 20 minut jazdy komunikacją z centrum. Chyba, że w coś centrum macie godnego polecenia.

P.S. Pokoje wieloosobowe odpadają
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#492 PostWysłany: 17 Sty 2019 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Na jedną noc to po prostu szukałabym czegoś w okolicach dworca Termini rosnąco wg ceny za pokój jednoosobowy ;) W takiej sytuacji można zaryzykować i wybrać jakiś nowo dodany obiekt, który ma bardzo mało opinii, bo zwykle jest tańszy od tych polecanych. Ostatecznie w razie wtopy to w końcu tylko jedna noc :P
Góra
 Profil Relacje PM off
fluu lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#493 PostWysłany: 17 Sty 2019 15:00 

Rejestracja: 29 Lis 2016
Posty: 128
Loty: 77
Kilometry: 197 012
Kamil1211 napisał(a):
Może źle się sformułowałem, 10-15 minut piechotą od dworca to blisko :)


To ja mogę polecić hotel Sonya. Jest przy Via del Viminale 600 metrów od dworca Termini. Przyzwoite 3*, dobra lokalizacja, dobre śniadania. Pokój za noc ze śniadaniem da się wyhaczyć nawet poniżej 200 zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#494 PostWysłany: 17 Sty 2019 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Największy wybór będziesz miał w okolicach Termini - a stamtąd to nawet piechotą dojdziesz w 20 minut w dużą część turystycznych miejsc (a tam da się zjeść).
Na jedzenie zdecydowanie polecam Zatybrze - dużo lepiej i taniej niż na turystycznym szlaku.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#495 PostWysłany: 17 Sty 2019 17:20 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
W Rzymie zawsze nocowałem w bliskich okolicach Termini bo...wszędzie blisko :P Faktem jest , że towarzystwo wokół dworca międzynarodowe ze wskazaniem na spory % Polaków :mrgreen: ale to nie przeszkadzało. Hotele lepsze i gorsze. Brałem te...średnie :lol: ale jak patrzę teraz na ceny bieżące to mam minkę :oops: Noclegi wyższe o ponad 100% od tych co płaciłem 5-10 lat temu. Plus oczywiście jeszcze ich podatki po kilka ojro dziennie :evil: Lecę w sobotę ale bez...hotelu tym razem :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#496 PostWysłany: 17 Sty 2019 18:01 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
A ja często wybieram hotele blisko dworca-są różne. A wygodne, jesli się porusza komunikacją publiczną. W Rzymie byłam 2 lata temu w przyjemnym,czystym Guest House Hola Roma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#497 PostWysłany: 17 Sty 2019 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@fluu,
Polecam Hotel Abitart w Ostiense, nie luksusowy, ale calkiem w porzadku 4*, nowoczesny - nie rokokoko, tani, dobre sniadania, wszedzie blisko na piechote, bez tachania sie komunikacja zbiorowa - Trastevere, Awentyn, scisle centrum etc.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#498 PostWysłany: 18 Sty 2019 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
@p.wl @ewaolivka @HandSome @Tomo14 @Cicha_Woda

Wielkie dzięki za wskazówki i pomoc! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#499 PostWysłany: 18 Sty 2019 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@fluu, daj znac, na co sie zdecydowales, kiedy juz zabukujesz.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#500 PostWysłany: 18 Sty 2019 18:16 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
fluu napisał(a):
@p.wl @ewaolivka @HandSome @Tomo14 @Cicha_Woda

Wielkie dzięki za wskazówki i pomoc! :)

Polecam
https://www.meininger-hotels.com/en/hot ... r-termini/
dość blisko dworca, pozytywne opienie na booking, chyba to nowy hotel
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 550 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group