Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 550 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rzym noclegi
#1 PostWysłany: 04 Lut 2010 09:58 

Rejestracja: 31 Sty 2010
Posty: 8
http://bbfiesta.com/ The Hotel Fiesta

Szukalismy jednego z tańszych noclegów i dwie noce spaliśmy w The Hotel Fiesta. Lokalizacja dobra, ale to China Town :D Niekoniecznie czysto tak jak by się chciało, a ściany i łóżka na zdjęciach wyglądają lepiej (czyt. czyściej). No ale chcieliśmy taniooo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#2 PostWysłany: 05 Kwi 2010 13:27 

Rejestracja: 05 Kwi 2010
Posty: 11
W zeszłym roku w marcu byłam z chłopakiem w Rzymie w Hotelu Romulus: http://www.hotelromulus.com/ Jest trochę oddalony od centrum, znajduje się przy obwodnicy, ale nie ma żadnego hałasu, hotel jest bardzo ładny, zadbany, pokoje czyste i w zabawnym romanizującym stylu :) Poza tym sprzątane codziennie. My mieliśmy pokój dwuosobowy z łazienką, w standardzie był TV, sejf w szafie i lodówka. Internet w recepcji za darmo. Bardzo blisko przystanek autobusowy, skąd w 30-40 min dojeżdża się do stacji metra w Tiburtinie, a stamtąd metrem w kilka minut w każde dowolne miejsce w centrum Rzymu :) Hotel oferuje różne "promocje", np. jesli się zaboookuje pokój 20 dni wcześniej lub zapłaci przelewem. My zaryzykowaliśmy i dostaliśmy wtedy znaczne zniżki za pobyt dwóch osób płaciliśmy 25E za dobę (byliśmy 6 dni). Zresztą kontakt z Hotelem na wysokim poziomie - my rozmawialiśmy przez Skypea z recepcjonistką przed zabookowaniem pokoju i tuz przed wyjazdem. Polecam osobom, które wychodzą zwiedzać na cały dzień i wracają późno w nocy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#3 PostWysłany: 05 Kwi 2010 14:06 

Rejestracja: 01 Lut 2010
Posty: 176
Loty: 29
Kilometry: 42 139
Słuchajcie, wpisująć w googlu "tani nocleg Rzym" często pojawia sie info o tzw. Domu polskim lub domu pielgrzyma.
Ktoś ma lepsze info na ten temat?? Co to dokładnie jest , jakie ceny i jak dalego od centrum ?
_________________
"Ru[url=l]ss[/url]ia is a gas station masquerading as a country"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#4 PostWysłany: 10 Kwi 2010 17:06 

Rejestracja: 22 Mar 2010
Posty: 3
polecam sprawdzony i tani jak na rzymskie warunki, nocleg, tuż obok termini
[url]
http://www.pensione-roma.com/ekonomiczn ... w_Rzym.htm[/url]
(śniadanie w cenie, ręczniki w cenie, jedyny minus to prywatna łazienka ale z wejściem przez kuchnię/korytarz)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Wrz 2010 18:53 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 70
Czy znacie może jakieś strony, gdzie można znaleźć mieszkania do wynajęcia do turystów (albo jakieś konkretne mieszkanie) w Rzymie?
Interesuje mnie mieszkanie na 7 nocy dla 9 osób :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Wrz 2010 19:35 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 303
niebieski
Ja spałem w rome-bed-breakfast.eu u Pani Edyty, płaciłem 50 Euro za 2 osoby, pokój ze śniadaniem, wiadomo jakie śniadania we Włoszech, ale to już szczegół. Lokalizacja: dosłownie przy dworcu głównym. Blisko sklep w stylu netto, ona z resztą nam pokazała wszystko na mapie. Można się kontaktować mailowo w języku polskim. Zostawiłem bagaż po wymeldowaniu i wieczorem odebrałem, byliśmy zadowoleni. Jak Was jest tyle to targujcie cenę, tylko nie wiadomo czy będzie miała wolne w odpowiednim terminie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Wrz 2010 21:29 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
ebab.com obadaj
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Wrz 2010 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
może www.homelidays.com ?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Wrz 2010 07:23 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
poszperaj na ownersdirect.co.uk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Wrz 2010 21:34 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 70
Chyba się skończy jednak na hostelu, ale dzięki linki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Lis 2010 14:30 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Spałem w mieszkaniu znalezionym prze polecany tu przeze mnie wczesniej ebab.com. To już 3 raz, gdy korzystam z EBAB'a i po raz kolejny ogromnie pozytywne wrażenie. Lokal ma kod MAFA2-1 (wpiszcie w wyszukiwarkę EBAB'a) miesci się na parterze kamienicy na tyłach Watykanu. 2 pokoje, jeden sypialny, drugi połaczony z małą, wyposazoną kuchenką. Bardzo wygodne łózka (2 podwójne), czysta pościel, i ręczniki. Koszt 68 euro przy 4 osobach za dobę. Z włascicielką widziałame się tylko pierwszego dnia odbierając klucze. Mieszka w sasiednim lokalu.

Z innych polecanych opcji http://www.hotelpapagermano.com/ hostel i hotel w jednym, tu jednak jest sporo drożej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 12 Lis 2010 15:40 

Rejestracja: 10 Sie 2010
Posty: 27
Polecam obydwa mieszkania tej Pani. Spędziłem tam cały tydzień. Świetna lokalizacja, dobry standard, a Pani mówi bardzo dobrze po angielsku.

http://www.domusdiana.it/inglese/home.htm
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#13 PostWysłany: 30 Lis 2010 13:02 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 101
Loty: 2
Kilometry: 34 746
Mam super cenę na nocleg w centrum Rzymu w hotelu 3 gwiazdkowym. Odsprzedam 2 kupony każdy po dwie doby hotelowe (razem 4) ze śniadaniem w samym centrum Rzymu. Koszt jednego kuponu na 2 doby to 60euro (30eur/doba, 15eur/doba/osoba). Ważne do 30.05.2011.
GG 6909549, tel 691652044.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#14 PostWysłany: 15 Gru 2010 23:35 

Rejestracja: 12 Gru 2010
Posty: 24
Podaj nazwę hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#15 PostWysłany: 17 Gru 2010 19:44 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 101
Loty: 2
Kilometry: 34 746
Le Petit, ale sprawa już nieaktualna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#16 PostWysłany: 31 Gru 2010 01:26 

Rejestracja: 31 Gru 2010
Posty: 1
Polecam: http://www.b-ana.com/ . Można bookować na http://www.hostelbookers.com/ .(ok 20 euro/os/noc+śniadanie(drożdżówka+kawa/herbata u azjaty-smaczne bardzo, dnia na tym nie ujedziesz)). Przede wszystkim blisko do Termini, autobusowej zajezdni i metra, a dzielnica również spokojna (nie daleko siedziba urzędu-coś związane z finansami), także milicjańci czuwają. Gość ma wykupione mieszkanie w ciekawej kamienicy i wynajmuje pokoje (sztuk 2, każdy 2osobowy), jeśli wybieracie się większą ekipą, myślę, że bezproblemowo się dogadacie. Dodatkowo na każdy pokój miniłazienka. Dużym bonusem jest dostęp do aneksu kuchennego, gdzie korzystając z pobliskiego marketu CONAD (najtańszy-super wino za 2euro), można włoskie papu ukręcić sobie w "domu". Ogólnie nie jest to nocleg dla "księżniczek", ale osobiście jak do Rzymu powrócę, to na 100% tam komara przytnę. Szefo hostelu mówi świetnie po angielsku. Miłego wypoczynku!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#17 PostWysłany: 22 Sty 2011 18:41 

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 73
Witam

Czy ktoś podpowie jaki będzie dobry hostel w centrum rzymu

mogą być okolice stacji kolejowej termini np. pomiedzy termini a koloseum?

wymagania: darmowe wifi w budynku/pokoju, wlasne prysznic wc, mozliwosci korzystania z kuchni/lodowki

pokoj: z 2 lozkami (10-14 lutego)

obecnie udalo mi sie odszukac najtansze do 52 euro za dobe za pokoj np

http://www.booking.com/hotel/it/fawlty- ... 9147a74,13
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#18 PostWysłany: 23 Maj 2011 13:02 

Rejestracja: 30 Wrz 2010
Posty: 10
blisko Termini (5 min spacerkiem) - Carlito's Way

http://www.rome-hotel-carlitosway.com/rooms_in_rome.html

Spory pokoj, duze wygodne lozko, bezpieczna okolica (niedaleko ambasada, wiec uzbrojeni stoja cala dobe), blisko do marketu i do metra.

Cena w grudniu 18 (czw-pt) i 20,5 (pt-sb).

Powodzenia!
_________________
Tomek "Omega" Białek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy - Rzym
#19 PostWysłany: 07 Cze 2011 21:28 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 23
Czy ktoś kiedyś korzystał z usług hotelu Eurostars Roma Congress przy Via Prenestina 944 ? Zabookowałem przez lastminute.com - miał być **** Top Secret Hotel zaraz obok stacji metra Ponte Mammolo, a okazuje się że do tej stacji trzeba gonić godzinę z buta, tudzież użyć ich transferu, co mi się nie za bardzo uśmiecha.

A może ktoś korzystał i wyrazi swoją opinię ? Ja już szukam możliwości anulowania rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 05 Lip 2011 22:16 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 7
Loty: 6
Kilometry: 7 871
Witam, mam pytanko czy ktoś korzystał z tego lub innego campingu pod Rzymem? Chciałabym się dowiedzieć jakie opinie macie o tym ośrodku. Zastanawiam się właśnie nad rezerwacją w nim noclegu. Z góry dziękuję. :) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 550 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group