Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 03 Wrz 2020 06:38 

złoty
To jest sprawdzone źródło, (poza tym GP, to ja bym tak bezgranicznie nie ufał) :P
Wyciągnąłem Ci apke z sytemu z mojego telefonu, jeśli wolisz takie zaufane źródło :)

https://megawrzuta.pl/download/f7f04e5e ... eb2d2.html
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#62 PostWysłany: 03 Wrz 2020 07:19 
Awatar użytkownika

Loty: 131
Kilometry: 338 511
srebrny
Albo wejdź sobie po prostu w ustawienia konta Google Play i tam zmień kraj na Niemcy.
Będziesz miał najpewniejsze źródło :P
 Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.

#63 PostWysłany: 10 Lut 2021 13:10 
Awatar użytkownika

złoty
Jeszcze przez 2 tygodnie można wymieniać punkty na pozostałe w katalogu nagrody. Po tym czasie program przejdzie całkowitą transformację.

Cytuj:
Dear XXX,
despite 2020 not being the mobility year for all of us, we are happy to see a bright light at the end of the tunnel and are excited to start 2021 with big news:

We are making the move to an all-in-one mobility app for companies and their employees and are launching the mobility budget.
Companies can finally reward each employee individually for their preferred way of using mobility. With the monthly budget employees can flexibly move around the city using all modes of transport. And even better, RYDES is helping the planet by compensating all your CO2.

We are saying goodbye to our loyalty program
We are staying true to our vision, to create the most flexible and convenient way to move. At the same time, we have to discontinue our much-loved loyalty program. We are now starting a two-week transition phase. During this time, you can still redeem your collected points for our remaining rewards.

Be an early RYDER!
Moving forward, we'll be putting all our energy into modern mobility concepts for companies and declaring war on the company car. We are launching the new RYDES mobility app with a hand-picked community. Be a first mover and join our new product by registering here. The first 100 to register will receive an exclusive welcome gift. Hurry up!

Register here!
In case you have more questions about these news, we have attached a Q&A to this email. For further questions, contact us at info@rydes.com.

Looking forward to seeing you in our new app.
All the best,
Your RYDES team

What is the new product about?
To get a first glimpse of the new product, check out our website (http://www.rydes.com). We want to offer employees the opportunity to make the most of their company's mobility allowance. With the RYDES mobility budget every employee has access to all modes of transport without polluting our planet.

How can I join the new product?
Sign-up here and join us on our new RYDE. We will be in touch with the details shortly. For our loyalty program users we have prepared an exclusive welcome gift.

Why should I get my company involved?
You are tired of the limited and unsustainable mobility options in your company. You are already moving differently in your day to day life. Get your company to offer the RYDES mobility budget and get your employer to sponsor your way of moving around.

#64 PostWysłany: 10 Lut 2021 13:13 
Awatar użytkownika

Loty: 226
Kilometry: 264 905
niebieski
Można tam coś "sensownego" wziąć? Mam tej apce zebranych 55100 punktów i zupełnie nie wiem, na co by je wymienić, co mogłoby się przydać.
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 10 Lut 2021 13:22 
Awatar użytkownika

złoty
Na nowe nagrody nie ma co raczej liczyć, więc chyba pozostaje usunięcie konta. :lol:
Sam mam przeszło 25.000 punktów, których nie idzie w jakikolwiek sposób spieniężyć.

Za 2400 jest niby jakieś ubezpieczenie podróżne na rok za free, ale po kliknięciu w link, przekierowuje na nieistniejącą stronę.
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.

#66 PostWysłany: 10 Lut 2021 19:22 
Awatar użytkownika

Loty: 226
Kilometry: 264 905
niebieski
@Szyn3k u mnie tak samo, kliknąłem, pobrało punkty ale w żaden sposób nie można z tego skorzystać. Nie ma kodu, po wejściu na stronę główną nie ma żadnej innej opcji. Napiszę do nich maila, może akurat coś się uda. Zawsze coś by było do przodu.
 Relacje PM off  

[ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości