Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Cze 2020 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Eidoo to aplikacja ze Szwajcarii pełniąca funkcję portfela kryptowalut, z własnym tokenem EDO. CoinMetro to kryptowalutowa platforma zarejestrowana w Estonii, również posiadająca swój własny token XCM.
Bonusy oferowane przez obie apki nie są duże, bo jest odpowiednio 2€ za rejestrację w Eidoo, oraz 5€ za polecenie i 5€ na start w CoinMetro + 5€ w ramach skutecznego zwerbowania nowego użytkownika. Pomyślałem o połączeniu obu programów poleceń, gdzie łącznie udział w łańcuszku może nam dać 17€ ;)

Poniżej przedstawiam instrukcję dla obu krypto-projektów.

Eidoo to portfel kryptowalut ze Szwajcarii, który powstał w 2017 roku. Posiada w swojej ofercie Bitcoina, Etherum, LiteCoina, oraz własny token EDO. W ramach programu poleceń Eidoo rozdaje 2€ w ETH dla nowej osoby oraz 5€ w EDO za skuteczne zaproszenie. Aby zdobyć te bonusy wystarczy weryfikacja konta do poziomu Tier 2. Żaden depozyt nie jest wymagany, a środki mogą być od razu wypłacone.

1. Rejestrujemy się z linku polecającego. Mój reflink to:
https://eidoo.page.link/42081
2. Po zainstalowaniu aplikacji, klikamy "Create wallet" i tworzymy nowy portfel. Portfele na Eidoo mają specjalny system zabezpieczeń składający się z 12 losowo wybranych słów podanych w odpowiedniej kolejności (pomaga nam to odzyskać hasło oraz dostęp do serwisu). Należy zapisać je sobie, np. w notatniku na wszelki wypadek na przyszłość.

Po przeczytanie informacji na temat zabezpieczenia, klikamy na ostatniej podstronie "Start backup" i tworzymy kopię zapasową, po wpisaniu wcześniej utworzonego hasła do portfela. Kiedy nasze 12 słów ukaże się nam, zapisujemy je na kartce, a następnie wybieramy "Start Verification". W kolejnym kroku zostaniemy poproszeni o wpisanie tych 12 słów w podanej wcześniej kolejności.

3. W kolejnym kroku wybierając opcję Menu (3 poziome kreski w prawym, dolnym rogu), a następnie "Not verified" przechodzimy do weryfikacji naszego konto. Zakładamy profil: "Eidoo ID". Podajemy zatem nasz adres email, tworzymy hasło i wybieramy "Create EidooID Account". W kolejnym kroku w typie weryfikacji wybieramy weryfikację prywatną. Podajemy nasze imię, nazwisko, datę urodzenia, obywatelstwo, jeszcze raz powtarzamy nasz email oraz hasło, akceptujemy warunki i klikamy "Continue". Na naszą skrzynkę mailowej przyjdzie wiadomość. Klikamy w przesłany tam link i weryfikujemy naszego maila.

4. Wracamy do aplikacji. Wybieramy Menu, a następnie przechodzimy do dalszego etapu weryfikacji. Aby odebrać bonus musimy zweryfikować się na poziomie Tier 1, a następnie Tier 2. Wchodzimy w przeglądarce internetowej na naszym aparacie na adres:
https://eidoo.id/
klikamy start verification i logujemy się naszymi danymi (email + hasło do konta EidooID). Rozpoczynając weryfikację podajemy nasz kraj zamieszkania, następnie adres, numer telefonu, który potwierdzamy otrzymanym hasłem sms. Następnie robimy zdjęcie dokumentowi tożsamości (paszport, lub dowód), selfie i nagrywamy filmik (przy nagrywaniu zostaniemy poproszeni o ruch głową w prawą lub lewą stronę, zgodnie ze strzałką na ekranie, oraz przeczytanie po angielsku 3 cyfr).

5. Oczekujemy na potwierdzenie weryfikacji Tier 1. Kiedy poziom Tier 1 zostanie potwierdzony, przechodzimy do weryfikacji na poziom Tier 2. Aby przejść tą weryfikację będzie nam potrzebny dokument, potwierdzający nasz adres zamieszkania. Może to być, np. faktura z rachunkiem, lub wydrukowany wyciąg z banku. Musi być wydrukowany ponieważ należy zrobić mu zdjęcie. Dokument musi również pochodzić z ostatnich 3 miesięcy.

To tyle, po potwierdzeniu poziomu Tier 2, otrzymujemy nasz bonus. Bonus na start przyznawany jest w ETH, natomiast za polecenie w EDO. EDO możemy zamienić na ETH (na portfelu ETH musimy mieć środki o wartości ok. 10€, które możemy na moment wpłacić z innego portfela) i wypłacić. Osobiście do wypłat polecam tutaj portfel Change.

Jak zdobyć swój własny link polecający?
W tym celu wysyłamy prośbę w formacie, jak niżej:

Email object: Eidoo Card referral program NAME+SURNAME
Content: My name is NAME+SURNAME and I'd like to participate in the Eidoo Card referral program.

na adres: support@eidoo.io

______________________________________________________________________________________


CoinMetro to kryptowalutowa platforma z własnym tokenem XCM. Posiada swoje biura w 4 krajach: Hongkongu, Estonii, Meksyku oraz Australii. W ramach programu poleceń zdobędziemy tutaj łatwe 5€ na start + 5€ za każde polecenie.

1. Rejestrujemy się z linku polecającego. Mój reflink to:

https://coinmetro.com/?ref=gymonline

Klikamy sign up, tworzymy nasze konto.

2. Następnie skanujemy kod QR, który na telefonie przerzuci nas do strony z weryfikacją. Potrzebny będzie dokument tożsamości, selfie, oraz potwierdzenie adresu.

Weryfikacja jest zatwierdzana w ciągu ok. godziny.

3. Dokonujemy pierwszego depozytu. Możemy wpłacić dowolną kwotę, np. 1€ za pomocą przelewu, karty (Revolut nie działa, osobiście użyłem karty z polskiego banku), lub wpłacić drobną sumę w kryptowalucie.

Bonus dopisywany jest w ciągu kilku minut (w tokenie XCM). Możemy go od razu zamienić i wypłacić. Możemy zapraszać znajomych i zdobyć kolejne premie. 5€ otrzymują obie strony.



Zapraszam do skorzystania :)
Pominąłem screeny, bo i tak instrukcja już długa :)
__________________________________________________________________

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 05 Cze 2020 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Nudzi mi się od rana, więc rezerwuję @piotrek_ - zabieram się do roboty :)

Edit: działam, na razie od 5 godzin jest "pending tier 2 verification" (dokumenty wysłane)

Edit 2: support odpowiedział, że mają dużo zgłoszeń i zajmie im to do 2 dni roboczych, więc zapewne po weekendzie mnie zweryfikują, pewnie do wtorku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Cze 2020 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Wykorzystałem referrale od @piotrek_

Moje reflinki:

Eidoo - https://eidoo.page.link/46266

CoinMetro - https://coinmetro.com/?ref=gymonline

__________________________________________________________________

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referrali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referral poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referral.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referral do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad poskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Cze 2020 13:34 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
rezerwuje ref. od @1955845624
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 12 Cze 2020 01:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
1955845624 napisał(a):
Wykorzystałem referrale od @piotrek_

Moje reflinki:

Eidoo - https://eidoo.page.link/46266

CoinMetro - https://coinmetro.com/?ref=gymonline



Chyba omyłkowo podałeś refa do CoinMetro od @piotrek_
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Cze 2020 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Promocja w Coinmetro skończyła się kilka dni temu.
Mieli ograniczoną liczbę bonusów i wszystko się już rozdało.
Góra
 Profil Relacje PM off
piterbtm uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Cze 2020 16:14 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Wykorzystałem referrale od @1955845624

Moje reflinki:

Eidoo - https://eidoo.page.link/46610

__________________________________________________________________

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referrali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referral poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referral.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referral do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad poskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group