Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 26 Sie 2019 09:25 

HON fly4free
@tece Z zapisu wynika,że dwie(w tym jedna do luku) i dodatkowo mały bagaż mieszczący się pod siedzeniem .Ciekawe zestawienie,którego nie udawało się zazwyczaj kupić ;)
 Relacje PM off  

#362 PostWysłany: 06 Paź 2019 19:29 

I tak to właśnie wyszło.

Więcej nie udało mi się powtórzyć takiej kombinacji poprzez stronę internetową, to musiał być jakiś chwilowy bug na stronie.
 Relacje PM off  

#363 PostWysłany: 10 Paź 2019 09:32 

Loty: 16
Kilometry: 28 434
hej takie pytanie,
wracam ryanair sun z rzymu do polski w aplikacji na etapie rezerwacji i juz po rezerwacji nie bylo mozliwosci wykupienia priority ( prawdopodobnie juz wyprzedana) mam tylko opcje kupienia bagazu rejestrowanego do 10 kg za 15 e. czy w takim przypadku nie lepiej jest mi nic nie dokupowac i isc na pałe z tym bagazem do bramki i liczyc sie z mozliwoscią zaplaty tych 20e jezeli sprawdza wymiary. czy to jest oplata karna 20e + oplata za wykupienie dodatkowego bagazu czy tylko te 20 e? z gory dzieki za rady
 Relacje PM off  

#364 PostWysłany: 10 Paź 2019 09:35 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Na Ciampino na gate raczej restrykcyjnie sprawdzają wymiary bagażu podręcznego.

Czyli tak jak piszesz, w przypadku sprawdzania wymiarów polecisz tylko i wyłącznie po uiszczeniu stosownej opłaty
 Relacje PM off  

#365 PostWysłany: 10 Paź 2019 12:49 

Loty: 16
Kilometry: 28 434
wlasnie chcialbym zaryzykowac, plecak 36L wiec nie jakis wielki. pytanie tylko takie jaka jest ta oplata na gejcie, bo jezeli teraz mam tylko opcje wykupic rejestrowany do 10 kg za 15e a na gejcie zaplace w razie kontroli 20e to gra jest warta swieczki

i drugie pytanie, jezeli usluga wejscia priority z drugim bagazem podrecznym jest juz wykupiona i udam sie do bramki z bagazem ponad wymiar malej torebki ale mieszczacym sie w wymiarze duzego bagazu podrecznego to czy zostanie mi sprzedana opcja priority skoro jest juz wykupiona, czy zostanie potraktowany jako bagaz rejestrowany do 10kg i zabrany przy gejcie czy tez moze wogole odmòwią mi przyjęcia na poklad tego plecaka?
 Relacje PM off  

#366 PostWysłany: 11 Paź 2019 09:31 
Awatar użytkownika

Loty: 78
Kilometry: 102 633
złoty
Wg strony Ryanair opłata za bagaż ponadwymiarowy przy gate wynosi 50 euro, więc nie wiem czy jest sens ryzykować. Ja bym po prostu dokupiła te 10 kg bagażu rejestrowanego i przy okazji przywiozła z Rzymu jakieś fajne limoncello albo wino - osobiście polecam coś z rodzaju Primitivo di Manduria ;)
"Nadmiarowego bagażu podręcznego nie będzie można wnieść na pokład lub zostanie on przewieziony w luku bagażowym za opłatą €50 (plus obowiązująca stawka podatku VAT w przypadku lotów krajowych)."
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... recznego-1
 Relacje PM off  

#367 PostWysłany: 11 Paź 2019 14:54 

Ja ostatnio do Rzymu leciałem z Warszawy i miałem plecak 35 litrowy jako bagaż bezpłatny. Nikt nie sprawdzał wymiarów plecaków, ale za to sprawdzali walizki.
 Relacje PM off  

[ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 9 gości