Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Gru 2016 13:23 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Czyli uściślając.
Kupuję bilet (i wyrabiam sobie paszport kibica) na powiedzmy pierwszy mecz w Moskwie i na mecz finałowy w St Petersburgu i w tym czasie mogę sobie spokojnie podróżować po terytorium całej FR ?
Oczywiście dodatkowo mam mozliwośc bezpłatnego przejazdu na trasie Moskwa - St Petersburg. Mogę to zrobić w dowolnym terminie pomiędzy tymi meczami ?
Na ten bezpłatny przejazd nie mam wielkiej spiny, bo przy obecnej cenie dolara to może się okazać, że taniej wyjdzie kupić bilet na pociąg niż bilet na finał, ale pytam dla porządku.
A jeśli kupię tylko bilet na jeden mecz to także przez cały czas trwania imprezy i 10 dni przed i po mogę dowolnie przemieszczać się po terytorium FR ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
#22 PostWysłany: 27 Gru 2016 13:36 

@‌Doczu‌, nie chce Cię w błąd wprowadzić, ale tu jest napisane (http://rbth.com/sport/2016/06/23/russia ... ets_605719), że potrzebujesz mieć 1 bilet i jesteś w Rosji przez cały Turniej +10 dni przed i 10 dni po.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 27 Gru 2016 13:43 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Dzięki za info. 51 dni to musiałbym ze 2 lata oszczędzać urlop albo wziąć bezpłatny ;)))
Ok zatem daje mi to pewien pogląd na sprawę. Wychodzi zatem że można całkiem fajnie spędzić urlopik :)
Czyli tak po prawdzie gdybym nie chciał przemieszczać się bezpłatnie pomiędzy miastami organizatorami, to wystarczy mi tylko bilet na jeden mecz. A jak z tym poruszaniem się po całej FR ? Bo nigdzie tego doczytać nie mogę. Na logikę wychodzi że tak, ale może ktoś przerabiał to w przypadku IO i ma doświadczenie w tej materii.

Oki widzę że wyedytowałeś posta. To już chyba mam jasność w temacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Gru 2016 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1423
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Podawałem już w innym wątku ("sportowe podróże"), może warto je połączyć/przenieść (to do moderatora), żeby w jednym miejscu były najpotrzebniejsze informacje.
Przejazd bezpłatny tylko między miastami-organizatorami z biletem na mecz w docelowym miejscu.
"У каждого зрителя матчей Кубка Конфедераций 2017 есть возможность бесплатного проезда между городами-организаторами на дополнительных поездах. Например, посетив матч в Москве, можно переехать на бесплатном поезде в Казань, если у вас имеется билет на игру в другом городе.
Для получения бесплатного билета на поезда нужно приобрести билеты на матч, билет на матчи, получить Fan-ID и забронировать бесплатный билет на поезд на сайте transport2018.com".

Jeśli chodzi o przejazd (płatny) z Moskwy do Petersburga, to Sapsan zaczyna się od ok. 100 zł. Zwykły pociąg tańszy, ale jedzie 2 razy dłużej.
Góra
 Profil Relacje PM off
paweł p lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 27 Gru 2016 14:05 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 179
A jeśli mecze mnie nie interesują, ale chętnie odwiedził bym Rosję + Krym bez wizy, to jaki jest najtańszy bilet bym nabył taką możliwość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Gru 2016 14:16 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6236
HON fly4free
masz cennik na poprzedniej stronie...
wiza chyba taniej wyjdzie


Ostatnio edytowany przez pemat, 27 Gru 2016 14:19, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 27 Gru 2016 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1423
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
W tej chwili 70USD. Nie wiem czy praktykowana jest przez stronę FIFA wyprzedaż bliżej rozpoczęcia imprezy. Faktem jest, że w kalendarzu widnieje faza sprzedaży "last minute" (od 19 kwietnia).
Góra
 Profil Relacje PM off
A&J uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 27 Gru 2016 15:11 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
pemat napisał(a):
wiza chyba taniej wyjdzie

Taniej może nie, bo sama opłata konsularna + ubezpieczenie i przy założeniu że z voucherem pokombinujemy przez booking.com, to wyjdzie podobnie.
Ale w przypadku zakupu biletu możesz na terenie FR przebywać 51 dni, a na wizie 30
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Gru 2016 15:14 

Doczu napisał(a):
Oki widzę że wyedytowałeś posta. To już chyba mam jasność w temacie.

Edytowałem bo nieuważnie przeczytałem. Inna sprawa, czy potem tego jakoś nie doprecyzują. Ogólnie ja tutaj wielkiej oszczędności nie widzę, szczególnie przy tych cenach biletów. Ciekawi mnie co innego - przy kupowaniu przez UEFA na EURO2016 wszystkie bilety były na te same dane osobowe, czyli jak kupowałem 4 sztuki to na każdej jako uczestnik imprezy widniał "Don_Bartoss". Jeśli sam fakt posiadania biletu wystarczy do przekroczenia granicy to super, bo wtedy można nabyć do Rosjanina na viagogo lub innymi metodami bilet IV kat. Jeśli nie, to nie mam pojęcia jak oprzeć wyjazd grupowy o te zasady wizowe, zakładając że bilety będą nabywane przez jedną osobę dla całej grupy.
Góra
 PM off  
      
#30 PostWysłany: 27 Gru 2016 15:24 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Na Białorusi, pogranicznicy wpisywali numer biletu do systemu i druga osoba nie miała szans na niego wjechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 27 Gru 2016 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1423
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Po zakupie biletu trzeba się zarejestrować i wyrobić Paszport Kibica:
http://www.fan-id.ru/index.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 27 Gru 2016 15:45 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
jacek96 napisał(a):
Na Białorusi, pogranicznicy wpisywali numer biletu do systemu i druga osoba nie miała szans na niego wjechać.

no to jest logiczne.
Ale Don_Bartoss pisze o czymś innym. Kupujesz bilet od Rosjanina np. na portalu aukcyjnym. Kosztuje Cie on mniej i na niego wjeżdżasz. Taki bilet dla Rosjanina to na nasze ok 120 zł więc w zasadzie taniej niż sama opłata konsularna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 27 Gru 2016 16:11 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Rozumiem i dlatego nieważne na kogo był bilet wystawiony, ale na kogo do systemu został wprowadzony.
Góra
 Profil Relacje PM off
Doczu lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 31 Mar 2017 21:48 

Rejestracja: 08 Lip 2012
Posty: 29
Czy wie ktoś kiedy rusza sprzedaż biletów na mecze MŚ 2018? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Chciałbym zakupić bilet na dany stadion bez względu kto będzie grał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 31 Mar 2017 22:07 

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 209
Loty: 53
Kilometry: 102 387
niebieski
Z tego co widzę, od listopada 2016 roku bilety są w sprzedaży. nabyć je można w rożny sposób. Na początku mogli je nabyć użytkownicy kart Visa, obecnie możesz się zapisać na bilety i wśród wszystkich chętnych nastąpi losowanie osób, które będą mogły nabyć bilety. Reszta biletów będzie w otwartej sprzedaży last minute od 19 kwietnia.

Dokładną informację znajdziesz na stronie:
http://www.fifa.com/confederationscup/o ... hases.html

Trzymam kciuki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 31 Mar 2017 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
@‌jacula‌, mylisz turnieje. Linkujesz pod puchar konfederacji który nijak ma się do MŚ. @‌Inspektor Gadżet‌, tak będzie prowadzona sprzedaż biletów na MŚ: http://www.fifa.com/worldcup/photos/gal ... 11111.html
Góra
 Profil Relacje PM off
jacula lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group