Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 26 Sie 2016 10:57 

Rejestracja: 26 Sie 2016
Posty: 2
Tak się składa, że 13 września ląduje akurat w Paryżu i myślałem nad tym, żeby wybrać się na mecz PSG-ARS. Najlepszy sposób na kupienie biletów (najwygodniej, najtaniej)? Przed meczem, czy zdać się na los i próbować pod stadionem? Jeśli przed meczem to gdzie i jak najlepiej dostać bilety na sektor Arsenalu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#82 PostWysłany: 26 Sie 2016 12:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Nie wiem czy tutaj czy lepiej na luźnych gatkach ^^

Załączniki:
easyjet.jpg
easyjet.jpg [ 54.04 KiB | Obejrzany 1793 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 26 Sie 2016 12:47 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
wadik12 napisał(a):
Tak się składa, że 13 września ląduje akurat w Paryżu i myślałem nad tym, żeby wybrać się na mecz PSG-ARS. Najlepszy sposób na kupienie biletów (najwygodniej, najtaniej)? Przed meczem, czy zdać się na los i próbować pod stadionem? Jeśli przed meczem to gdzie i jak najlepiej dostać bilety na sektor Arsenalu?


No ja na sektor Arsenalu to pewnie przez ichniejszy klub kibica lub wycieczkę przez klubowe biuro podrózy lub współpracujące. Przed meczami w zależności od stopnia podwyzszonego ryzyka meczu, można poszukać fanów Arsenalu w pubach lub podczasz oficjalnej zbiórki, jeśli mają. Na mecze Lm mogą też byc listy i tylko osoby z nich mogą byc wpuszczane na away sektor. Info szukaj na forum Kanonierów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 26 Sie 2016 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Sprawdzałem mecz Borussia Mönchengladbach z Barceloną. Loty z Gdańska, zarówno do Dortmundu, jak i Eindhoven RT 100 zł, ale z tego co zrozumiałem, sprzedaż na początku dla karnetowców, potem dla członków klubu.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 26 Sie 2016 13:53 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
wadik12 napisał(a):
Tak się składa, że 13 września ląduje akurat w Paryżu i myślałem nad tym, żeby wybrać się na mecz PSG-ARS. Najlepszy sposób na kupienie biletów (najwygodniej, najtaniej)? Przed meczem, czy zdać się na los i próbować pod stadionem? Jeśli przed meczem to gdzie i jak najlepiej dostać bilety na sektor Arsenalu?



ciężka sprawa jeśli nie masz away travel membera , bo tutaj nawet redy nie pomogą , jeśli chcesz kupić po nominale widzę bardzo małe szanse gooner.pl my pewnie dostaniemy jakieś bilety ale nie wiem czy ktoś się wybiera to raz + dwa tylko dla członków. + tak jak ktoś pisał mogą być listy i sprawdzać, ja swego czasu byłem w Gelsenkirchen (2-2 ) oczywiście na sektorze Arsenalu, i bilety odbieraliśmy od ludzi z klubu więc tak na ,,ulicyy , , będzie bardzo ciężko chyba że od koni ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 26 Sie 2016 14:02 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
kto, gdzie, kiedy - TERMINARZ FAZY GRUPOWEJ LIGI MISTRZÓW SEZONU 2016/2017
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 26 Sie 2016 14:29 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
@Legion zapomniałem napisać,ale spodziewamy się ze większość Januszkow wyrabia kartę a później kupuje karnet ? Jestem przekonany,że prezesi to mądrzy goście i zrobią tak,że lojalni kibice kupie bez problemu wejściówki :) A Januszki co kupili karnet będą puszczać ku... na lewo i prawo ?A jeśli chodzi o sprzedaż otwarta to nie mam pojęcia. Padną im serwery,będzie tylu chętnych ☺

warto przeczytać :) Brawa dla autora :)
http://firsteleven.com/artykuly/1966,duma-narodowa
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 26 Sie 2016 14:53 

Rejestracja: 26 Sie 2016
Posty: 2
radziu89 napisał(a):
ciężka sprawa jeśli nie masz away travel membera , bo tutaj nawet redy nie pomogą , jeśli chcesz kupić po nominale widzę bardzo małe szanse gooner.pl my pewnie dostaniemy jakieś bilety ale nie wiem czy ktoś się wybiera to raz + dwa tylko dla członków. + tak jak ktoś pisał mogą być listy i sprawdzać, ja swego czasu byłem w Gelsenkirchen (2-2 ) oczywiście na sektorze Arsenalu, i bilety odbieraliśmy od ludzi z klubu więc tak na ,,ulicyy , , będzie bardzo ciężko chyba że od koni ;)



Czyli raczej nie ma szans na dorwanie takiego biletu z "general store'a" ? Do Was można jakoś dołączyć, to załatwić oficjalnymi kanałami?

A jeśli chodzi o bilety spoza sektoru, to najlepiej w którym miejscu kupować, szukać? I mniej więcej jakie są koszta w obu wypadkach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 26 Sie 2016 16:58 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Na Zweitmarkt Bayernu setki biletów we wszystkich kategoriach cenowych dostepne dla wszystkich na mecz z Rostowem.

Image

Jedna z niewielu okazji, żeby zobaczyć domowy mecz Bayernu bo zazwyczaj tam o otwartą sprzedaż bardzo ciężko.
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#90 PostWysłany: 28 Sie 2016 11:13 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
ZMIANY W LIDZE MISTRZÓW OD SEZONU 2018/19

Spotkałem sie w niejednym artykule z tekstem, ze w zwiazku z tymi powyzszymi zmianami zwyciezca LE od sezonu 18/19 bedzie mial automatycznie zagwarantowane miejsce w fazie grupowej LM, to znaczy że teraz nie ma?! było napisane że teraz moze wpasc do kwalifikacji LM. Przeciez Sevilla zdobyła LE 15/16 i jest od razu w grupie LM. Chyba ze cos sie zmienia i zwyciezca LE 16/17 juz nie bedzie mial zagwarantowanego miejsca w LM 17/18?? :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 28 Sie 2016 11:27 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Donovaninho napisał(a):
Sprawdzałem mecz Borussia Mönchengladbach z Barceloną. Loty z Gdańska, zarówno do Dortmundu, jak i Eindhoven RT 100 zł, ale z tego co zrozumiałem, sprzedaż na początku dla karnetowców, potem dla członków klubu.



Dla zainteresowanych - umieszczam to w celach informacyjnych (ogłoszenie nie jest moje):

Cytuj:
28 września (środa): Borussia Monchengladbach - FC Barcelona

Do Niemiec pojedziemy autokarem za około 600zł (w cenie oczywiście bilet na mecz). Wyjazd z Warszawy i Poznania (jest mała szansa na Katowice i Wrocław). Zainteresowanych prosimy o maile z tematem "Gladbach" na adres campnoutrip@gmail.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 29 Sie 2016 13:09 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
wadik12 napisał(a):
radziu89 napisał(a):
ciężka sprawa jeśli nie masz away travel membera , bo tutaj nawet redy nie pomogą , jeśli chcesz kupić po nominale widzę bardzo małe szanse gooner.pl my pewnie dostaniemy jakieś bilety ale nie wiem czy ktoś się wybiera to raz + dwa tylko dla członków. + tak jak ktoś pisał mogą być listy i sprawdzać, ja swego czasu byłem w Gelsenkirchen (2-2 ) oczywiście na sektorze Arsenalu, i bilety odbieraliśmy od ludzi z klubu więc tak na ,,ulicyy , , będzie bardzo ciężko chyba że od koni ;)



Czyli raczej nie ma szans na dorwanie takiego biletu z "general store'a" ? Do Was można jakoś dołączyć, to załatwić oficjalnymi kanałami?

A jeśli chodzi o bilety spoza sektoru, to najlepiej w którym miejscu kupować, szukać? I mniej więcej jakie są koszta w obu wypadkach?



no co Ty raczej 0 szans po pierwsze tgv jedzie z Paryża do Londka jakieś 2 h więc to jest pikuś dla GB , można dołączyć ale rekrutacja jest raz do roku przed sezonem i tak z miejsca od razu nie dostaniesz biletu etc, ;) trzeba mieć jakiś staż ale zapraszamy.

no możesz szukać pod stadionem, ale wtedy trzeba uważać aby był oryginalny, a koszt to pewnie x 2 cena nominalna biletu spokojnie, chociaż ode mnie ruskie chcieli bilet za 200 funtów a ja miałem za jakieś 50 po oficjalnej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 30 Sie 2016 00:44 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
ArthurS napisał(a):
Siema, a orientuje sie ktoś jak to wyglada z zakupem biletów pod stadionem? Tzn. nie w kasie, bo to pewne, ze sie rozejdą bardzo szybko, ale od ludzi pod? Da sie kupić taniej niż nominalna (tak jak to można było na Euro)? Nie chodzi mi o mecze Legii, ale generalnie. W planach Eindhoven, Glasgow albo Paryż


BTW. Na Celticu nie widziałem koników, wieć spoko można spokojnie odkupić od miejscowych. Ludzie są przyjaźni, raczej nie czuło się chęci miejscowych na zarobek. To rodzinny klub.

Co innego Paryż, z tabunem imigrantów, czających się jakikolwiek zarobek. Koniki jeszcze w erze przedszejkowej, ustawione były od wejścia metra co chwilę. Trzeba ich olać i podejść bliżej bram. Jak już kupować od nich to tylko pod stadionem i ze sprawdzeniem biletu przed płaceniem. Podstadionowi biznesmeni nieświadomym "turystom" mogą starać się wepchnąć użyty bilet. Najlepiej kupować od fanów, którzy też na stadion idą. Teraz może być trochę gorzej bo PSG mierzy wysoko, to i odsetek "glory fans" skorych do przepłacania się zwiększył, a stadion jak na Paryż nie jest super duży.

Oczywiście możliwości kupienia pod stadionem mogą trochę odbiegać od tego co napisałem, w zależności od przeciwnika.

Stadion PSV widziałem tylko z zewnątrz, ale Holendrzy bardzo dobrze mówią po angielsku, więc szukanie wejsciówki w Holandii to zawsze była przyjemność w innych miejscach, czy to na koncert czy na mecz.

Co do Legii w LM, to poważnie myślę o meczu z BVB na Signal Iduna a następnego dnia BM vs ManCity.
. Jak coś to można się zgadać:)
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 30 Sie 2016 16:04 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Kupował ktoś bilety na LM w Stambule ? Będę tam akurat w czasie meczu Besiktas - Napoli, więc aż szkoda nie pójść. Spojrzałem orientacyjnie na ceny na viagogo, to się za głowę złapałem, bo od 950 zł w górę.
Jakieś porady ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 30 Sie 2016 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Co do cen to nie, ale w tym zestawie drużyn to powodzenia na mieście :)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 30 Sie 2016 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
blazejdaw napisał(a):
Donovaninho napisał(a):
Sprawdzałem mecz Borussia Mönchengladbach z Barceloną. Loty z Gdańska, zarówno do Dortmundu, jak i Eindhoven RT 100 zł, ale z tego co zrozumiałem, sprzedaż na początku dla karnetowców, potem dla członków klubu.



Dla zainteresowanych - umieszczam to w celach informacyjnych (ogłoszenie nie jest moje):

Cytuj:
28 września (środa): Borussia Monchengladbach - FC Barcelona

Do Niemiec pojedziemy autokarem za około 600zł (w cenie oczywiście bilet na mecz). Wyjazd z Warszawy i Poznania (jest mała szansa na Katowice i Wrocław). Zainteresowanych prosimy o maile z tematem "Gladbach" na adres campnoutrip@gmail.com.

Pula biletów dla penyi i socios FC Barcelony. Ja się na wyjazd autokarem nie piszę, ale chłopaków z blaugrana.pl polecam :)
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 31 Sie 2016 16:30 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 8
Czy ktoś obeznany lub mieszkający w Glasgow mógłby pomóc w załatwieniu biletów na mecz Celtic - Barcelona ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 31 Sie 2016 22:37 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Napisz do Załuski, własnie wrócił ze Szkocji :D
Warto przeczytać ten wywiad :)
http://weszlo.com/2016/08/26/wybilem-sy ... ko-w-polu/
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 15 Wrz 2016 21:38 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Finał Ligii Mistrzów w 2018 roku zostanie rozegrany w Kijowie. Czekałem na tą decyzję :D Naprawdę jest szansa zobaczenia tego meczu na żywo. Mniejsze zainteresowanie i niższe ceny na czarnym rynku :) Natomiast Tallin zorganizuje mecz o Superpuchar. Gospodarza finału LE poznamy w późniejszym terminie.


http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/ ... -2018-roku
http://weszlo.com/2016/09/15/za-dwa-lat ... -mistrzow/
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/l ... 76466.html
http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... 97994.html

-- 16 Wrz 2016 14:14 --

Finał LE zorganizuje Lyon :)
Info przegląd sportowy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#100 PostWysłany: 21 Wrz 2016 16:13 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Temat Mecze Legii w LM nadal jest zamknięty,więc info o biletach na mecz Sporting-Legia wrzucam tutaj.
Wejściówki w najbliższym czasie będą do kupienia na oficjalnej stronie klubu. Na razie pierwszeństwo w zakupie mają osoby,które posiadają kartę kibica.
Ceny wahają się w przedziale od 25 do 40 euro. Nie jest drogo ;)
http://www.sporting.pt/en/buy-tickets?EventId=79
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group