Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Peru 30.03 - 16.04
#1 PostWysłany: 13 Sty 2020 13:48 

Rejestracja: 13 Sty 2020
Posty: 2
Lecę do Peru ( z małym zahaczeniem o Boliwię ) w podanym terminie. Mój zgrubny plan prezentuje się następująco:

30.03 - przylot do Limy, nocleg
31.03-3.04 Iquitos
3.04-6.04 Arequipa
6.04/7.04 - nocleg w Puno
7.04 - 8.04 Copacabana
8.04 - 9.04 Isla del Sol
9.04/10.04 - nocleg w Puno
10.04 - wyjazd do Cusco
10.04 - 15.04 Cusco
15.04 - 16.04 - Lima

Jeśli ktoś się też wybiera i jego/jej trasa ma niepustą czasoprzestrzenną część wspólną z moją, to bardzo chętnie przetnę szlaki :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Peru 30.03 - 16.04
#2 PostWysłany: 13 Sty 2020 14:00 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 66
Loty: 83
Kilometry: 179 269
Jakbyś potrzebował przewodnika na Amazoke w Iquitios czy też biuro w Cusco to moge dać namiary.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Peru 30.03 - 16.04
#3 PostWysłany: 13 Sty 2020 14:53 

Rejestracja: 13 Sty 2020
Posty: 2
Za namiar na przewodnika na Amazonkę będę bardzo wdzięczny :) W Cusco już sobie coś upatrzyłem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Peru 30.03 - 16.04
#4 PostWysłany: 13 Sty 2020 20:33 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 66
Loty: 83
Kilometry: 179 269
Opiszę szerzej bo kilka osób wysłało podobne pytania na temat planu na PW wiec każdy znajdzie coś dla siebie.

Do Iquitos lecieliśmy z Limy wieczornym lotem.. Firma, z którą jechaliśmy na wycieczkę odebrała nas z lotniska i zawiozła bezpośrednio do hostelu,a następnie rano po nas przyjechali żeby zacząć wycieczkę.

Co do samego tripa do jungli to wybraliśmy wycieczkę 3D/2N http://www.myamazontours.com/ - mogę polecić w 200% wszystko perfekcyjnie przygotowane - mają swoje własne lodge ok 2H drogi łodzią od Iquitos i w ciągu dnia 2-3 razy wychodzisz/wypływasz na zwiedzanie ;) Ciekawostką jest że właściciel tego biura pare lat temu przewodził Cejrowskiemu jak nagrywał program o Amazonii (jest do odgrzebania w internecie ;)) Z informacji praktycznych - jest tam bardzo dużo komarów wiec muga cały czas na ciele (w tym obszarze gdzie oni maja lodge nie ma malarii).

Po Amazonce lecieliśmy do Cusco via Lima. W rejonie Cusco jechaliśmy na Machu Pitchu oraz na Rainbow

Mieliśmy w planie bezpośrednio z samolotu jechać na machu pitchu (niestety loty do Cusco często są opóźniane.odwoływane przez warunki pogodowe i to też nam się też przydarzyło).

Machu pichu robiliśmy budżetowo. Z Lotniska mieliśmy transport do Hydroelektrowni, a stamtąd robiliśmy trekking do Aguas Calientes. Transport oraz bilety na matchu robilismy z https://www.facebook.com/chulllostravelperu/ i z niimi też jechaliśmy na wycieczkę na Rainbow Mountains. (też polecam)


Poniżej koszty tego co opisałem powyżej w złotówkach/pax (grudzień 2017)

lima - iquitos - lima 970 lot
Amazonia 573 3d/2n -
lima - cuzco 404 lot
Machu + Rainbow 560 zł+ $25 Bilet wstepu na machu + transport do hydro + wycieczka na Rainbow


b.
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz666 lubi ten post.
lukasz666 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group