Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Maj 2023 13:41 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 23
W Ryanair kupiłem bilet dla siebie i potem dokupiłem drugi bilet dla dziecka 10 lat - wybrałem, że jest osobą dorosłą.
Minęło 24h i Ryanair powiedział, że muszę zapłacić 30e żeby, połączyć rezerwacje dziecka z osobą dorosłą. Obydwie rezerwacje widzę na swoim koncie pod tym samym adresem email.

Zadzwoniłem jeszcze raz i inny konsultant zmienił ten bilet dziecka - wprowadził poprawną datę urudzenia i dodał opcję "Bezpłatna odprawa na lotnisku" co widzę systemie Ryanair.
Mam teraz odprawić siebie online i a dziecko na lotnisku.
Czy z uwagi na lekką rozbieżność informacji udzielonych przez konsultantów mogę mieć problemy na lotnisku z bezpłatną odprawą czy powinno przejść gładko??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 23 Maj 2023 13:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
dorosly-jako-dziecko-dziecko-jako-dorosly,184,12212
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Maj 2023 15:17 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 23
Zeus napisał(a):
https://www.fly4free.pl/forum/dorosly-jako-dziecko-dziecko-jako-dorosly,184,12212


Dzięki, wygląda na to że to zależy jak się trafi na konsultanta jeśli chodzi o płatność, a odprawa dziecka na lotnisku powinna przejść bez problemu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group