Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#2201 PostWysłany: 06 Lip 2018 06:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
@patpul - mi w Rumunii jeden bankomat przy jakimś banku nie chciał, ale przy innych bez problemu - czyli z reguły działa. Zaniepokoiłeś mnie tą Bułgarią, jadę za miesiąc i chciałem Revolutem pozyskać tam główne środki.

edit: @digger @patpul moja to MC
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022


Ostatnio edytowany przez Raphael, 06 Lip 2018 18:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: revolut
#2202 PostWysłany: 06 Lip 2018 08:26 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
MC czy Visa?

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2203 PostWysłany: 06 Lip 2018 08:50 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 280
niebieski
Byłem ponad dwa miesiące temu w Bułgarii i bez problemów wyciągałem kase (z MC) z bankomatów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2204 PostWysłany: 06 Lip 2018 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Czy Revolut ma jakiś dzienny limit transakcji?Nie przechodzi mi płatność na booking,wisi jako"oczekiwanie na autoryzację".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2205 PostWysłany: 07 Lip 2018 06:39 

Rejestracja: 13 Lip 2017
Posty: 3
Witam. Wczoraj w Słonecznym Brzegu był problem z kartą Revolut przy wypłacie gotówki. Na bankomacie pojawił się komunikat : Card Temporary Blocked.
Godzinę później problemu z wypłatą gotówki już nie było. Jestem tutaj od 1.07 wielokrotnie wypłacałem pieniądze z bankomatu oraz płaciłem kartą bez problemu do wczoraj.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2206 PostWysłany: 07 Lip 2018 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Czy to jest potwierdzone,że karta Revolut VISA jest w bankomatach Euronet w Polsce bez prowizji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2207 PostWysłany: 07 Lip 2018 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
@tramin parę osób tu pisało, że za Visę prowizji nie chcieli, więc można założyć, że problem dotyczy tylko MC
Nie dotyczy to tylko Polski, ale Euronetu w ogóle
Góra
 Profil Relacje PM off
tramin lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#2208 PostWysłany: 07 Lip 2018 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Więc VISA prawdopodobnie będzie lepszym wyborem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2209 PostWysłany: 08 Lip 2018 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Dziś wróciłem z Malty. Płaciłem revolutem w wielu miejscach: restauracjach, sklepach spożywczych, sklepach z pamiątkami, barach, hotelu itd. Nigdzie nie było pytania od DCC. W kilku miejscach po wprowadzeniu pinu, pojawieniu się napisu PIN correct, wyskakiwał komunikat CANCELLED. Wtedy wystarczyło spróbować w innym terminalu i płatność przechodziła. Nie wiem czym to było spowodowane. Np. w parku Playmobil za bilety zapłaciłem revolutem, ale już w tym samym miejscu w restauracji było CANCELLED. W sklepie spozywczym, w którym najczęściej robiłem zakupy w jednym terminalu zawsze było CANCELLED, a w drugim zawsze przechodziło. Po dwóch pobytach w tym sklepie już zawsze ustawiałem się do kasy z tym "działającym" terminalem :)
Z bankmatów nie było problemów z wypłatą, oprócz tego, że w Euronetach chcieli prowizję, a na kilkadziesiąt bankomatów, które widziałem,, tylko 3 były nie Euronetu
Góra
 Profil Relacje PM off
peter1956 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#2210 PostWysłany: 09 Lip 2018 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Potwierdzam, dzisiaj bankomat Euronet Zakopane karta VISA,prowizja zero:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2211 PostWysłany: 11 Lip 2018 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Pojawiła się nowa wersja appki na Androida. Nie zauważyłem wcześniej (więc zakładam, że dodali to w tej wersji) możliwości dodania karty do zasileń bez potrzeby przepisywania danych - wystarczy przyłożyć kartę do telefonu a nr i data ważności zostaną odczytane przez NFC..
Ponadto kolor ekranu logowania już nie jest niebieski, a biały :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2212 PostWysłany: 11 Lip 2018 20:37 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
skrzat napisał(a):
@tramin parę osób tu pisało, że za Visę prowizji nie chcieli, więc można założyć, że problem dotyczy tylko MC
Nie dotyczy to tylko Polski, ale Euronetu w ogóle

potwierdziam, w krakowie przy wyplacie z bankomatu euronet, chcieli mi sprzedac funty po jakims dziadowskim kursie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2213 PostWysłany: 11 Lip 2018 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Nie wiem jak u Was, ale mi wczoraj revolut zrobił niespodziankę i odblokował kryprowaluty. W mailu napisali, że niebawem i tak będą dostępne dla wszystkich.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2214 PostWysłany: 11 Lip 2018 20:42 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
a mi dzisiaj revolut zrobil niespodzianke i zablokowal aplikacje, proszac o dodatkowa weryfikacje karty. revolut chcial kodu z blokady na karcie kredytowej
i niczego na karcie nie zablokowal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2215 PostWysłany: 11 Lip 2018 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
@smatekk mi odblokowali już b.dawno :)
@michcioj zadzwoń do banku, może ci powiedzą co jest w opisie transakcji. Ponadto w każdej transakcji jest ten sam kod, więc jeśli doładowywałeś już kiedyś tą kartą, to zerknij w taką transakcję i tam jest kod
np. gdy opis masz Revolut*1234* to kod to 1234
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#2216 PostWysłany: 11 Lip 2018 21:23 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
@skrzat super sprawa, zadzialalo dzieki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2217 PostWysłany: 12 Lip 2018 04:11 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
@smatekk u mnie również odblokowali z miesiąc temu. Szkoda tylko, że żadnej kryptowaluty nie posiadam :P


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2218 PostWysłany: 12 Lip 2018 06:45 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Te kryptowaluty to trochę pic na wodę. Nie można ani zasilić portfela swoimi kryptowalutami trzymanymi gdzieś indziej, ani przelać tych "zakupionych" w Revolucie na swój prywatny portfel. Wydaje mi się, że oni nie handlują żadnymi kryptowalutami, tylko na podstawie cen rynkowych wyceniają je i "sprzedają" wirtualne numerki użytkownikom. Poza tym spread na krypto jest znaczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2219 PostWysłany: 12 Lip 2018 07:23 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Zgadza sie, to nie kryptowaluty a jedynie "wyrób kryptowalutopodobny":) zabawa w kupno i sprzedaz po cenach rynkowych (+spread) ale samego produktu nie masz.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2220 PostWysłany: 12 Lip 2018 12:32 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 0
Proszę o pomoc może ktoś miał taki sam problem. Nie mogę doładować konta w Revolut poprzez Apple pay z dołączoną kartą mastercard z banku pekao. Support Revolut twierdzi, że to bank nie autoryzuje transakcji a bank mówi, że po ich stronie wszystko jest w porządku i nie wiedzą dlaczego tak się dzieje. Gdzie indziej normalnie płacę Apple pay tylko konta w R nie mogę doładować :/Starą kartą podpiętą bezpośrednio do Revoluta doładowałem bez problemu ale nowej nie chce bezpośrednio podpinać i podawać wszystkich jej danych. jakieś pomysły ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group