Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8154 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#2081 PostWysłany: 22 Cze 2018 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
w premium byla virtualna visa i mastercard a teraz sa dwie wirtualne visy z roznymi binami jedna jak debit brytyjska a druga jako credit amerykanska
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic
City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje! City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje!
 Temat postu: Re: revolut
#2082 PostWysłany: 22 Cze 2018 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
chyba Tobie
ja mam dalej master i visa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2083 PostWysłany: 22 Cze 2018 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
To pokaz
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2084 PostWysłany: 22 Cze 2018 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
mam obie fizyczne, wiec i virtualnie zostało po staremu
było nie oszczędzać na przesyłce :idea:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2085 PostWysłany: 22 Cze 2018 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
mam obydwie fizyczne i konto premium wiec nie oszczedzalem
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2086 PostWysłany: 22 Cze 2018 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
no to nie wiem dlaczego
u mnie po staremu, ale w pracy siedze i nie mam jak wkleic
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2087 PostWysłany: 22 Cze 2018 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10960
HON fly4free
U mnie też te jednorazowe wirtualne karty zmieniły się na VISA, a były do tej pory MC, bo używałem wielokrotnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2088 PostWysłany: 23 Cze 2018 07:35 

Rejestracja: 05 Cze 2018
Posty: 0
Powiedzcie czemu jak płaciłem w Polsce karta na pin to pobrał mi wiecej. Zamiast 39zl to 42 cos tam...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2089 PostWysłany: 23 Cze 2018 08:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2188
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Pewnie wybrałeś zapłatę w funtach

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2090 PostWysłany: 23 Cze 2018 08:39 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
Albo DCC wybrał funty :-).
@flak - w historii masz napisane, czy do revoluta przyszło obciążenie w PLN (tylko jedna kwota) czy może w funtach. W tym drugim wypadku pod kwotą w PLN masz mniejszy napis z kwotą w funtach. A podczas płatności przeliczył Ci terminal, bo rozpoznał kartę z GB. A ty nie zwróciłeś uwagi i potwierdziłeś kwotę w GBP.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2091 PostWysłany: 23 Cze 2018 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 84
Jeśli ktoś przypadkiem jeszcze nie jest (jak też nie był wcześniej) szczęśliwym posiadaczem karty fizycznej, to ma teraz okazję otrzymać ją za darmo, bo Revolut właśnie ponowił promocję.
Oferta do 1.07, tylko dla nowych użytkowników, oraz dla posiadaczy kart wirtualnych którzy nigdy wcześniej nie zamówili plastika.
Szczegóły poniżej.
Podobno można też zamówić za darmo z linka zamieszczonego na https://roadtripbus.pl/karta-revolut-za-darmo/, ja nie próbowałem.

"So, how does a free Revolut sound so that we can break the ice? We promise there are no catches or obligations. Simply give Revolut a little test drive and we’re confident that you’ll be hooked in no time.

Just head on over to the Cards tab in the app and order your Revolut card for free. Hurry though, this offer ends on the 1st July, 2018.

I’m hooked. How do I order a card?

    Open the latest version of the Revolut app and head to Top up
    Top up the minimum of L10 (or currency equivalent). This isn't a fee, you can spend or transfer your money immediately.
    Head to the Cards tab to order your free Revolut card with standard delivery
    That’s i! Your card will arrive in a few days ?


Please note: You can only receive your first card for free if you have not ordered a physical card before. For verification purposes, we require customers to top up their account with L10 (or equivalent) before ordering a card. This is not a fee for the card and can be immediately spent with your Revolut card or transferred back to your original bank account. This offer ends on the 1st July, 2018.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Złoty uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#2092 PostWysłany: 23 Cze 2018 15:35 

Rejestracja: 05 Cze 2018
Posty: 0
[url]A możliwe że tak było. Dzięki za informacje. Teraz będę i tak korzystał ze zbliżeniowymi to tego problemu mam nadzieję nie będzie.[/url]

Jeszcze jedna sprawa, kupiłem na Litwie w euro produkt w cenie 0,52 co po przeliczeniu w revolucie wyszło 2,23zl a revolut ściągnął mi 2,27.
Transakcja weekendowa a prowizja 2%. Tak to wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2093 PostWysłany: 23 Cze 2018 16:25 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@flak - kursy nie są stałe. Przeliczałeś dokładnie w tym samym momencie, w tej samej sekundzie, w której transakcja została zaksięgowana? Na pewno nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2094 PostWysłany: 23 Cze 2018 16:36 

Rejestracja: 05 Cze 2018
Posty: 0
5min pozniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2095 PostWysłany: 23 Cze 2018 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Jak szybko działa chat w przypadku konta premium? Jak długo naprawdę trzeba czekać na odpowiedź?


Ostatnio edytowany przez asnahtful 23 Cze 2018 19:10, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2096 PostWysłany: 23 Cze 2018 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 374
Kilometry: 444 935
srebrny
Przy zwykłym koncie kilka dni temu czekałem z 20-30 minut.


Send via Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2097 PostWysłany: 23 Cze 2018 19:23 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 280
niebieski
Chan napisał(a):
Ja zrobiłem tak samo i niestety odpowiedź była odmowna.
Zostałem poproszony o przejście procedury weryfikacji zarobków...

Spróbuj za kilka dni, może trafisz na innego konsultanta :) Zakladam, że nie rozmawiales z botem o imieniu Rita :D tylko z „live agent”.

Mnie kazali czekać na odpowiedź do 96h i sugerowali, żebym przesłał dokumenty - wówczas to przyspieszy procedurę. Nic nie wyslalem i po dwóch dniach podwyższyli limit.

Z kolei znajomy tez chciał podwyższyć i napisali mu, że ma jeszcze bardzo dużo pierwotnego limitu. Jak bedzie się zbliżał do jego końca to wtedy ma sie do nich odezwać ponownie.
Co tylko pokazuje, że czynnik ludzki w ich CS ma dość duży wachlarz zachowań w temacie limitów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2098 PostWysłany: 23 Cze 2018 19:41 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
Tak jak mówisz.
Na drugi dzień poprosiłem jeszcze raz i podnieśli limit od ręki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2099 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:52 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 53
Loty: 10
Kilometry: 28 626
Słuchajcie - gdzieś było ale szukajka mnie zawodzi.

Znajomi nie wyrobili na czas kredytówki i lecą na Sardynię - mają Revoluta, przejdzie na kaucji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#2100 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:54 

We Włoszech na 90% nie, choć niech próbują bo nie ma napisu Debit, ale zdradza ją kod/liczba w nr. karty
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8154 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: seal oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group