Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#1921 PostWysłany: 10 Cze 2018 14:48 

Rejestracja: 10 Cze 2018
Posty: 0
asnahtful napisał(a):
Nie wiem co tam robiłeś, ale 4) faktycznie support revoluta to jakaś porażka.


dzięki @asnahtful :) w pierwszej chwili wydawało mi się że piszę z kimś z krajów hmmm aby nikogo nie urazić gdzie percepcja na problem jest w pewien sposób względna czyli jak w polskim PKP, pociąg spóźni się bodź nie i nikt tego nie wie :)

a kupowałem link poniżej za 19,90 mies. dla polski dla UK jest to już 7 GBP
https://www.di.fm/premium

Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: revolut
#1922 PostWysłany: 10 Cze 2018 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 165
Loty: 7
Kilometry: 27 489
Wtorek napisał(a):
Witajcie,

po przewertowaniu prawie całego wątku o REVOLUT skusiłem się wczoraj i niestety wyszło kilka kwasów, albo pominąłem gdzieś to w tym wątku albo jeszcze nikt się nie spotkał z taką sytuacją:
1/ konto założyłem bardzo sprawnie, max 5 min, paszport, selfie i kod autoryzacyjny nie był potrzebny bo robiłem to na telefonie na którym ma właśnie być REVOLUT
2/ doładowałem niezwłocznie na próbę 50 PLN kartą bankomatową przypisaną do konta MASTER, również mega szybko 20-30 sekund i kasa była na koncie REVOLUT i pierwszy zonk.... REVOLUT pobrał od tej 50 PLN dodatkowe 1 PLN jakieś opłaty, nie wiem za co bo nie było w tytule przelewu. Stąd zaraz wykasowałem dane karty aby nie okazało się że wyczyszczą mi konto. Pisałem oczywiście do obsługi o najpierw standardowo BOT to już ktoś pisał, a dziś odezwał się prawdziwy człowiek, niestety jego pomoc to jakiś bełkot że muszą sprawdzić i trwa to do 7 dni
3/ dla sprawdzenia tych fenomenalnych metod płatności bez prowizji wyrobiłem kartę wirtualną do zakupów w necie bo karta fizyczna obecnie za darmo jest tylko w PREMIUM. Wykupiłem subskrypcję moje ulubionego radia DI.FM gdzie dla polski cena jest 19,90 PLN i tu drugi zonk. Okazuje się że obecnie większość platform handlowych stosuje rejonizację i nie dało się przeprocesować zamówienia wpisując adres PL bo REVOLUT po nr karty jest w UK. Czyli musiałem zmienić na UK i poszło ale niestety płatność w funciakach a dla UK jest to 7 GBP, czyli reasumując zmiast 19.90 zapłaciłem 35 PLN. Również napisałem do obsługi i znów ja pytam o jedno, a w odpowiedzi ogólniki że muszą sprawdzić itd...

Oczywiście poczekam na odpowiedź ale coś mi się zdaje że jak szybko założyłem to i będę najszybszym zamykający konto w REVOLUT. Tutaj widać jak na dłoni że każde inne rozwiązanie było by tańsze, a nawet jak bym zapłacił właśnie polską kartą MASTER, albo zrobiłem coś nie tak bo przyznaje że pierwszy raz korzystam z takiej nowinki :), więc pls o Wasze rekomendacje, co tam przestawić/ustawić itd...

Pozdr,
Wtorek


2) 1 PLN to blokada, żeby sprawdzić kartę - blokują na 1-3 dni i odblokowują - faktycznie u mnie też nie było tam opisu.
3) Nie to, żebym bronił specjalnie revoulta ale tutaj nie mają nic do gadania - jeśli to twoje DI.FM pobiera funty to revoult ściąga ci funty koniec kropka. Tak działają wszystkie banki na świecie. I (chyba) każda karta jest przypisana do jakiegoś kraju nie można tego obejść.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#1923 PostWysłany: 10 Cze 2018 15:00 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
@wtorek - ale 3 to raczej nie wina revoluta, tylko tego radia, a co do reszty - to coś chyba podkręciłeś albo masz strasznego pecha, bo nie ma prowizji za doładowanie kartą.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Wtorek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#1924 PostWysłany: 10 Cze 2018 15:14 

Rejestracja: 10 Cze 2018
Posty: 0
mrmrooz napisał(a):
@wtorek - ale 3 to raczej nie wina revoluta, tylko tego radia, a co do reszty - to coś chyba podkręciłeś albo masz strasznego pecha, bo nie ma prowizji za doładowanie kartą.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


@seba już odpisał że to blokada na weryfikację karty i to akurat zwrócą, natomiast czy macie jakiś pomysł aby obejść tą regionalizację bo tutaj widać jak na dłoni ze DI stosuje różne ceny dla różnych krajów. Czyli UK lepiej zarabiają przynajmniej takie jest przeświadczenie to i więcej trzeba płacić, w EUR też jest w okolicach 35 PLN, a dla polski 19,90. Pytam bo pewnie spotkam się z tym nie raz, bo taką rejonizację stosuje się co raz częściej.

W wakacje przetestuję REVOLUTa za granicą to również się podzielę, aczkolwiek tutaj liczę na same miłe zaskoczenia bo nawet rozważałem opcję premium sporo ciekawych dodatków :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1925 PostWysłany: 10 Cze 2018 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Jeśli potrzebujesz rozwiązać problem napisz przez Facebooka.Otrzymałem odpowiedź w ciągu 10 minut...
..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1926 PostWysłany: 10 Cze 2018 15:56 

Rejestracja: 10 Cze 2018
Posty: 0
tramin napisał(a):
Jeśli potrzebujesz rozwiązać problem napisz przez Facebooka.Otrzymałem odpowiedź w ciągu 10 minut...
..

@tramin, tylko ja nie mam FB :) m.in. dlatego aby Zuckerberg nie handlował moimi danymi. Cóż to muszą poprawić tj. obsługę, chętnie ich w tym będę wspierał tym bardziej że mamy oddział Revoluta w PL tj. Kraków więc powinni coś spersonalizowanego dla PL zrobić :) nie mam problemu z angielskim ale gość na chacie zupełnie nie rozumiał jak działa bankowość i najlepiej jak bym na FAQu się obsłużył....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1927 PostWysłany: 10 Cze 2018 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Zgadzam się z Tobą,muszą poprawić obsługę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1928 PostWysłany: 10 Cze 2018 17:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@Wtorek
Cytuj:
tylko ja nie mam FB :) m.in. dlatego aby Zuckerberg nie handlował moimi danymi

Boisz się podać imię i nazwisko? :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Wtorek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#1929 PostWysłany: 11 Cze 2018 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
dopajka napisał(a):
Cześć,
Mam problem pierwszy raz z Revolutem lub to problem AirBnb z którego nigdy dotychczas nie korzystałem.
Nie przyjmuję płatności i już! Wywala komunikat:


Bralem poczatkiem czerwca dwa zakwaterowania Bulgaria i Cypr - zmienialem waluty zakladajace, ze podobnie jak w latach ubieglych bedzie nizsza cena
ostatecznie okazalo sie, ze najlepiej w PLN stad odkurzylem RaiffWizz by wpadlo troche drobnych w punktach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1930 PostWysłany: 11 Cze 2018 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Proponuje wszystkim nowym poczytać temat , wiem ze to 97 stron ale jest tam dużo informacji które przez nasze użytkowanie karty zawarliśmy, zakładanie bo znajomy ma ale bez przeczytania regulaminu i trochę bez głowy działanie mija się z celem, użytkuje revoluta od prawie roku, zjechał ze mną Europe, był w Dubaju, Azji , nowej Zelandii i Australii i nigdzie nie miałem z nim problemu, płaciłem za airbnb, przesyłałem pieniądze znajomym i otrzymywałem je, płaciłem w necie i przesyłałem funty do polski ale cała wiedza moja dotycząca karty to cały ten temat tutaj który przeczytałem i zdrowe myślenie oraz przeczytanie całej pomocy na stronach revoluta. Wiele osób z f4f opisało swoje doświadczenia, porady dzięki którym unikniecie problemów pod warunkiem że o tym poczytacie, zgodzę sie ze nie na wszystkie bolączki padły odpowiedzi ale na pewno sa tutaj informacje które pozwolą wam nie wpaść w kłopoty podczas wyjazdu lub je zminimalizują.
Zadawajcie pytania przed a nie po fakcie! Bo widzę ze jakieś problemy maja użytkownicy którzy konta zakładają dopiero jak szukają pomocy, oczywiście pomożemy ale tylko gdybaniem bo problem może rozwiązać w tym momencie tylko obsługa revoluta.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#1931 PostWysłany: 11 Cze 2018 16:56 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Witam. Mam tami problem. Chcialem wybrac pieniadze z karty Revolut, z konta w PLN, w Polsce z Polskiego bankomatu. Zlecilem wyplate 3000 pln, po czym pokazalo mi informacje cos z przewalutowaniem GBP, przeliczenia itd oplata transakcyjna 13 zl. Ogolnie wyszlo 3013 zl. Wiec zaakceptowalem. Mialem opcje tylko odrzucic albo akceptowac. Wyplacilo mi 3000 pln, jednoczesnie z karty pobierajac mi az 3377 zl... przewalutowalo mi pln na funty, i spowrotem funty na pln, tak mi sie wydaje. Co zrobic zeby normalnie wybierac pieniadze ? Jak mam w pln to chce pln ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1932 PostWysłany: 11 Cze 2018 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Marcin otworz sobie konto w mBanku czy ing - jakieś zwykle bezpłatne. I rób transfer zlotowek z revoluta do banku za free.
Pobierając 3k z bankomatu przekroczyłeś limit revoluta , do tego może bankomat którego użyłeś do wypłaty nie był z tych przyjaznych i zrobiło się dodatkowe parę złotych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1933 PostWysłany: 11 Cze 2018 17:15 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
No wlasnie potrzebowalem na szybko wybrac. Bankomat byl przyjazny z tego co sprawdzalem. O co chodzi z tym limitem wyplat ?

I przede wszystkim czego przewalutowywalo mi z GBP ? Skoro mialem pln na koncie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1934 PostWysłany: 11 Cze 2018 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Marcin złóż reklamację albo zapytaj obsługi bo dziwnie to wygląda że przewalutowalo ci zł-L-zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1935 PostWysłany: 11 Cze 2018 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 165
Loty: 7
Kilometry: 27 489
Marcin Cy napisał(a):
pokazalo mi informacje cos z przewalutowaniem GBP, przeliczenia itd oplata transakcyjna 13 zl.


W tym miejscu zgodziłeś się na to, żeby bankomat przeliczył ci złotówki na funty - należy się nie zgodzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1936 PostWysłany: 11 Cze 2018 18:07 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Rozumiem, ale jak mam sie nie zgadzac ? Odrzucic ? Wtedy odrzuci mi cala transakcje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1937 PostWysłany: 11 Cze 2018 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 165
Loty: 7
Kilometry: 27 489
Jesteś pewny, że odrzuci całą transakcję? Jeśli tak to wybierz inny bankomat bo zwykle tak nie robią

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
FranekXVI uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#1938 PostWysłany: 11 Cze 2018 18:50 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
Bankomat pyta czy chcesz przewalutować ZAWSZE bierz nie. To samo tyczy się jak wypłacasz walutę w innych krajach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1939 PostWysłany: 11 Cze 2018 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2015
Posty: 135
Loty: 36
Kilometry: 64 407
Marcin Cy napisał(a):

Rozumiem, ale jak mam sie nie zgadzac ? Odrzucic ? Wtedy odrzuci mi cala transakcje


Na takiej właśnie sztuczce psychologicznej bazują banki NACIĄGAJĄC klientów. Ostatnio bodaj na Węgrzech, musiałem odmówić chyba ze trzy razy, zanim "uprzejmy" bankomat dał się przekonać, że jednak chcę forinty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1940 PostWysłany: 11 Cze 2018 19:38 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
dzisiaj euronet próbował pobrać 13 PLN za wypłatę
dwukrotnie wybrałem wypłatę bez przewalutowania i w kolejnym kroku wyświetlił się komunikat o opłacie
na koncie było około 402 PLN, chciałem wypłacić 400
zatwierdziłem i transakcja została odrzucona ( chciał pobrać 413 PLN )

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group