Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#1281 PostWysłany: 11 Mar 2018 18:29 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 221
niebieski
No to wypłacisz w LRY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: revolut
#1282 PostWysłany: 11 Mar 2018 21:08 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2276
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@oskiboski: nie prawda. Jak obsługuje DCC to zapyta. Spróbuj wypłacić kasę z bankomatu Euronetu w Polsce Revolutem i zobaczysz jak to wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1283 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:23 

Rejestracja: 06 Mar 2018
Posty: 0
jasiu226 napisał(a):
Mam pytanie - mam konto revolut w PLN, EUR i LRY. Będę w Turcji, chcę płacić tą kartą w LRY, ....

Po co wogóle Wam te kilka walut w portfelu ? Przecież można miec doładowane tylko PLN a w tracie płacenia automatycznie zostanie przewalutowane. No chyba że polujemy na atrakcyjne kursy walut.
A odnośnie kolejnosci schodzenia srodków to gdzies znalazłam takie info z supportu:
w pierwszej kolejnosci nastepuje proba rozliczenia w tej samej walucie w ktorej byla transakcja (czyli np. jezeli transakcja byla w euro i w portofelu Revolut jest wystarczająca kupka euraków to zejdzie z euro), w drugiej kolejności z „bazowej” waluty (dla kogos w Polski to bedzie PLN, z UK GBP itp.), w trzeciej kolejności z portfela który ma najwięcej środków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1284 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
gdzies mozna sprawdzic oficjalnie w jakich krajach usluga revolut jest dostepna?
i czy znacie moze jakies inne podobne systemy ktore umozliwialyby przesylanie gotowki z USA do Europy (Niemiec, Polski) i odwrotnie?
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1285 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
1-wszedzie tam gdzie jest czytnik
2-western union
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1286 PostWysłany: 12 Mar 2018 18:33 

Pytanie -

Próbowałem w USA zapłacić revolutem, miałem 49.99 USD na koncie, produkt kosztował 52 USD. Płatność została odrzucona mimo iż na subkoncie w złotówkach mialem środki. Nie jest w stanie sam sobie dobrać z innego konta kiedy brakuje mu lokalnej waluty?
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1287 PostWysłany: 12 Mar 2018 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Nie. Musisz mieć wszystko w jednej walucie. #bylostorazy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1288 PostWysłany: 12 Mar 2018 23:42 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Dla znających duński - tutaj jest relacja ze spotkania z twórcami Revoluta w Kopenhadze.
Ciekawostki o najbliższych planach:
- metalowa karta Revolut Platinum ze zwrotem 1% transakcji, ale z opłatą miesięczną (nieznaną) - ma być w Q2 2018,
- duńskie numery konta (więc można zakładać, że w innych krajach też to załatwiają) - koniec 2018,
- Android Pay niedługo, Apple Pay w dalekiej perspektywie.

Najciekawsza jest chyba ta karta ze zwrotami - pytanie tylko ile będzie kosztować i czy to będzie miało sens.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#1289 PostWysłany: 13 Mar 2018 00:04 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 9
Cześć,
korzystam z revoluta od kilku miesięcy. Konto doładowuje z mastercardem mbanku.
Zawsze było tak, że nawet dodając minimalne 20 zł na konto revoluta trzeba było podać kod cvv w apce, a za chwilę przychodził sms z kodem 3D-secure, który też należalo przepisać. Od wczoraj zauważyłem, że ani kod cvv, ani 3D-secure nie są wymagane by doładować konto.
Czy ktoś z Was miał taką sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1290 PostWysłany: 13 Mar 2018 00:07 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
U mnie podobnie 2-3 ostatnie doładowania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1291 PostWysłany: 13 Mar 2018 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1884
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Dziwne ze w ogole od Was chcial kod 3D secure. U mnie chyba tylko operacja dodania karty do revoluta wymagala potwierdzenia smsem. Teraz juz ani razu tego nie wymaga.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1292 PostWysłany: 13 Mar 2018 00:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
Ludzie co to za pytania
Jak dla mnie bajka ze nie muszę wklepywać cyferek z smsa
Dwie dychy wpłacasz i chcesz miliona zabezpieczeń?
Wyrób sobi zwykła kartę i z nią walcz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1293 PostWysłany: 13 Mar 2018 00:24 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 9
Tu nie chodzi o 20 zł, tylko o to, że wyłączono 3D-secure i żądanie cvv.
I to jest zastanawiające... dla ciebie bajka, bo tobie wystarczy kod zabezpieczający na aplikację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1294 PostWysłany: 13 Mar 2018 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1884
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
wydaje mi sie ze po zweryfikowaniu ze doladowujesz swoje wlasne konto pozwolili sobie wylaczyc żądanie 3d secure. Niech ktos zrobi eksperyment i sprobuje doladowac cudze konto swoja karta i zobaczymy czy przyjdzie SMS. Moim zdaniem to dobre rozwiazanie. Szkoda zachodu zeby potwierdzac ciagle ze chce swoja wlasna karta doladowac swoje konto.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1295 PostWysłany: 13 Mar 2018 00:57 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 221
niebieski
Od ok 2-3 tyg nie ma 3D secure - przynajmniej u mnie, zarówno na BZWBK, mBanku jak które wcześniej przy każdej transakcji tego wymagały. Wydaje mi się, że revolut uprościł doładowanie i ja sobie to akurat chwalę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1296 PostWysłany: 13 Mar 2018 01:03 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
U mnie jest 3D Secure tam gdzie było.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1297 PostWysłany: 13 Mar 2018 01:26 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
jarp napisał(a):
Od ok 2-3 tyg nie ma 3D secure - przynajmniej u mnie, zarówno na BZWBK, mBanku jak które wcześniej przy każdej transakcji tego wymagały. Wydaje mi się, że revolut uprościł doładowanie i ja sobie to akurat chwalę.

u mnie tez nie ma, mbank chyba sobie wrzucil na luz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1298 PostWysłany: 13 Mar 2018 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
ms993 napisał(a):
Dla znających duński - tutaj jest relacja ze spotkania z twórcami Revoluta w Kopenhadze.
Ciekawostki o najbliższych planach:
- metalowa karta Revolut Platinum ze zwrotem 1% transakcji, ale z opłatą miesięczną (nieznaną) - ma być w Q2 2018,
- duńskie numery konta (więc można zakładać, że w innych krajach też to załatwiają) - koniec 2018,
- Android Pay niedługo, Apple Pay w dalekiej perspektywie.

Najciekawsza jest chyba ta karta ze zwrotami - pytanie tylko ile będzie kosztować i czy to będzie miało sens.
A tu wywiad z menadżerem na rynek polski:
http://next.gazeta.pl/next/7,156830,231 ... oxSpecLink

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1299 PostWysłany: 13 Mar 2018 09:23 

A podobno Revolut nie potrzebuje reklamy...takie to cudo :D

Pierdoły + "gruszki na wierzbie": ja tam poza możliwością szybkiego zasilenia konta karty Revolut specjalnej korzyści na plus nie widzę od np. Alior Kantoru, a to w końcu bank (a jak się potrafi czy chce to i różnej maści pkt z tego dodatkowo też są )
Góra
 PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#1300 PostWysłany: 13 Mar 2018 09:42 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
ms993 napisał(a):

...Najciekawsza jest chyba ta karta ze zwrotami - pytanie tylko ile będzie kosztować i czy to będzie miało sens.



dla nas zawsze to będzie miało sens ;) pod warunkiem:
że nie będzie drastycznych wykluczeń MCC,
a koszt miesięczny karty nie będzie przewyższały tego 1% zwrotu,
samego nielimitowanego zwrotu to bym się tutaj raczej nie spodziewał ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group