Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Maj 2014 07:46 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 142
Loty: 4
Kilometry: 3 562
Witam,

Jest okazja kupić okazyjnie bilet z Gdańska do Mediolanu na końcówkę Listopada. Proszę o komentarz to tej daty ;)
P.S będzie to moja pierwsza podróż do Włoch

Pozdrawiam
Wojtek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 13 Maj 2014 07:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
wojtek_92 napisał(a):
Witam,

Jest okazja kupić okazyjnie bilet z Gdańska do Mediolanu na końcówkę Listopada. Proszę o komentarz to tej daty ;)
P.S będzie to moja pierwsza podróż do Włoch

Pozdrawiam
Wojtek


Cześć!Widziałem ofertę i nawet zastanawiałem się nad nią.Mediolan miałem okazję zwiedzić w czerwcu 2013 roku i było bardzo ciepło.Tym razem,gdybym się zdecydował,to zdecydowanie wybrałbym pobyt w Bergamo i najwyżej wybrałbym się na całodniową wycieczkę do Mediolanu,aby odświeżyć wspomnienia...
Przejrzyj moją relację z tego wyjazdu,może Tobie pomoże w zaplanowaniu swojego wyjazdu.
Pozdrawiam,
Krzysiek

Ps.w listopadzie na pewno będzie mniej turystów,powinno być trochę taniej i na pewno cieplej niż w Polsce :-)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Maj 2014 08:03 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 543
Loty: 221
Kilometry: 228 932
srebrny
Byłem w zeszłym roku 26-28 listopad w Mediolanie. Temperatura była całkiem znośna, bluza wystarczy w zupełności, na krótki rękawek jest wg. mnie trochę za zimno ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Maj 2014 08:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
wojtek_92 napisał(a):
Proszę o komentarz to tej daty ;)

Komentuję: ja lecę do Bergamo 27-29 listopada ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Maj 2014 08:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Byłem rok temu w list. w Mediolanie i Bergamo - za ciepło niestety nie było - góra 10 st.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Maj 2014 08:29 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 142
Loty: 4
Kilometry: 3 562
Krzysiekgd napisał(a):
wojtek_92 napisał(a):
Przejrzyj moją relację z tego wyjazdu,może Tobie pomoże w zaplanowaniu swojego wyjazdu.
Pozdrawiam,
Krzysiek

Ps.w listopadzie na pewno będzie mniej turystów,powinno być trochę taniej i na pewno cieplej niż w Polsce :-)



Przejrzałem relację i dała mi kila pomysłów. Dzięki!

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group