Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Kwi 2013 00:34 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 5
Witam,

Wybieram sie 5 kwietnia do Bergamo z Warszawa Chopin. Problem w tym, że lot jest o godzinie 15.00 a ja będę w Warszawa Metro Milanowska już o godzinie 05:00 (przyjeżdżam do Warszawy Polskim Busem).

Zastanawiam się jak zagospodarować ten czas....

Ma ktoś jakieś propozycje czym można się zająć już od 05:00 rano? :) Są już czynne jakieś galerie handlowe lub inne miejsca gdzie można by się zakręcić? :)

Jesli ktoś może przy okazji podać którym autobusem ZTM będę musiał podjechać to będę wdzięczny za pomoc

Marcin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 01 Kwi 2013 01:43 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 184
175 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Kwi 2013 01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Od samej piątej to nie wiem co robić. Ale jak gdzieś przesiedzisz, to możesz potem np do kina iść na poranny seans. Albo po jakiejś galerii się poszwendać. Może muzeum? :)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Kwi 2013 08:18 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 30
Najbliższe ( duże ) centrum handlowe to Galeria Mokotów, ale czynne dopiero od 10 :(
_________________
niecierpliwość i ciekawość determinuje moje podróżowanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Kwi 2013 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 828
srebrny
Skoro będziesz na metro Milanowska to możesz udać się do Centrum - do złotych tarasów:
http://zlotetarasy.pl/en/
Otwarte są o godzine wcześniej (od 9) dodatkowo masz tam kino i coś do jedzenia.
_________________
Image

http://mamasaidbecool.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Kwi 2013 09:34 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Jest temat o dojeździe z M. W (zawsze można przesiedziec na lotnisku, ciepło choć nudno)
Był też o tym jak przeczekać w nocy w Wwie, z sugestią rejonu Srodmiescia/Dw. Centralnego,
ze względu na porę , ciemnosci i temperatury, McD...
Był także taki 'co zwiedzic' jesli chcesz
(jest rowniez temat o dojezdzie z centrum),
ale dam Ci wędkę ;) http://www.jakDojade.pl
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Kwi 2013 09:36 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
O 5 żeby nie zamarznąć, to można podjechać na Tesco Kabaty (11 minut metrem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Mar 2014 20:41 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2354
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
Podbijam temat, potrzebuję czymkolwiek się zająć w okolicach lotniska jutro od 7:00 do 11:00, bo w terminalu tyle czasu nie wysiedzę. Zakładam, że kina o tej porze nieczynne, ale może ktoś ma jakiś pomysł? Może jakiś park jest w pobliżu, to jakiś piknik zorganizuję, o ile pogoda będzie taka jak dziś :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 13 Mar 2014 20:48 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 118
Może pub PiwPaw przy Novotelu w centrum:) Czynny 24h i dają dobre piwo z ponad 50 kranów:)
I na wypadek większego spożycia rzut beretem na przystanek 175 czy do SKM na lotnisko:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 13 Mar 2014 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Jak chcesz park to Pola Mokotowskie są całkiem niedaleko. Autobus 188 lub 175, przystanek Banacha Szpital.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Mar 2014 21:08 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 97
Zbanowany
J29 napisał(a):
od 7:00 do 11:00, bo w terminalu tyle czasu nie wysiedzę

Rany, ale jestes niecierpliwy. Niektorzy kilka razy dluzej czekaja na przesiadke i daja rade :) Wez kompa i przez te pare godzin przejrzyj nieprzeczytane tematy na f4f.
"Piwko z rana jak smietana" tez jest dobrym pomyslem. Byle bys potem dotarl na lotnisko i dal rade wtoczyc sie do samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Mar 2014 22:40 

Natomiast ja ,po przylocie na lotnisko Chopina dobrze po 1 w nocy do 3 godz poszwędałem sie po Marszałkowskiej,potem odwiedziłem wspomniany pab z piwem , godzinę na Centralnym posiedziałem w kafejce internetowej a potem o 6 rano poszedłem do fitness Pure w Złotych Tarasach. Chociaż obowiązują tam karnety ,to udało mi się na "wejściówkę" troche relaksu,jaccuzi,prysznic i człowiek nie czuje nieprzespanej nocy , tak minęło kilka godzin. Jeśli ktos tak jak autor postu przyjeżdża o 5 do Warszawy to polecam taką forme spedzenia czasu.
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Mar 2014 03:50 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Niedaleko metra Wilanowska (1 przystanek tramwajem w stronę centrum) jest Klub Łaźnia. Wejście 32 zł / 20 zł studenci, czas nielimitowany. Czynne od 10:00. Jest kilka saun, prysznice, balie i strefa relaksu. Idealna, żeby trochę przyciąć komara dla wypoczynku.
Niezła alternatywa, jak ktoś ma kilka godzin czekania na Polskiego Busa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 31 Mar 2014 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
W Wawie -i nie tylko- wszystko zależy od 3 rzeczy:

a) zasobności portfela
b) zainteresowań
c) bagaży ze sobą

Klubów nocnych, pabów i kafejek , które są otwarte nawet w nocy, chyba w centrum nie brakuje.
Jak jest ciepło zawsze spacer Nowym Światem czy na starówkę nie zaszkodzi.
Jakaś knajpa z kawą lub "śledzikiem" :mrgreen: zawsze się znajdzie.
Tanio i szybko zjeść też można bo kebaby itp zjawiska często czynne są całą dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group