Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Mar 2014 14:10 

Cześć,

lecę na jesieni na dwa tygodnie z kumplem do Japonii, on musi potem wracac, a ja mam jeszcze zapas urlopu. Chcialbym obczaic jakies ciekawe miejsce w tamtym rejonie swiata, ale nie mam jakichs konkretnych preferencji. Zna ktos strone w rodzaju fly4free, ale dla tamtego regionu? Wszytskie "cheap flights" wzglednie "deals" to juz wyszukiwanie lotow w konkretne miejsca. Ja bardziej chcialbym zobaczyc jakie miejsca docelowe sa dostepne i co sie trafia (marzyla mi sie Papua, ale po zobaczeniu ceny oraz info o bezpieczenstwie troche mi przeszlo).

p.s. jestem gotow, ze bedzie np. po japonsku i jestem gotow uzyc google translate :-)
 Relacje PM off  

[ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości