Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 06 Mar 2019 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
NikodemFM napisał(a):
Czasami obie opcje można połączyć ;)

W pelni sie zgadzam, takie mam podejscie do wiekszosci wyjazdów, mniej wazne noce jak najtaniej np. jak przylecimy do Norwegii o 23 to bez sensu placic 150e za ta noc za hotel jak i za dojazd do hotelu taksowka bo komunikacja miejska juz nie jezdzi -
to lepiej zdrzemnac sie na lotnisku i rano wyjechac miejskim i zrobic wczesniejszy check in itd.
Islandia jeden z drozszych krajów a zamknalem sie w 50e za osobe, spiac w namiocie, aucie i jedna noc w Hiltonie za punkty. Majac namiot ze soba mozna obudzic sie w naprawde niezwyklych miejscach - czasem nawet w igloo :)
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM lubi ten post.
 
      
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
#42 PostWysłany: 06 Mar 2019 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
LonDynia napisał(a):
mniej wazne noce jak najtaniej


Dla mnie z kolei odwrotnie.
Ciekawe, fajne miejsce do spania jest jednym z najważniejszych elementów wyjazdu.
Winnica, twierdza, lochy, pałac zbiedniałego markiza, drewniana chatka, hotel z basenem na dachu, stary zamek, kwatera prowadzona przez ekscentryka zrobiona na sen Salvatora Dali*, namiot na pustyni...

*
https://www.booking.com/hotel/mk/dali-a ... ts.pl.html
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 06 Mar 2019 12:20 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
@eskie to jest naprawdę niezłe! może warto założyć osobny wątek gdzie każdy wrzucałby takie perełki?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 06 Mar 2019 15:23 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
eskie napisał(a):

Dla mnie z kolei odwrotnie.
Ciekawe, fajne miejsce do spania jest jednym z najważniejszych elementów wyjazdu.
Winnica, twierdza, lochy, pałac zbiedniałego markiza, drewniana chatka, hotel z basenem na dachu, stary zamek, kwatera prowadzona przez ekscentryka zrobiona na sen Salvatora Dali*, namiot na pustyni...

domek na placu zabaw :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 06 Mar 2019 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
eskie napisał(a):
LonDynia napisał(a):
mniej wazne noce jak najtaniej


Dla mnie z kolei odwrotnie.

Dla mnie noce tez, mi chodzilo o takie pol-noce - pierwsza noc przyjazdu gdy przylatujemy pozno itp. Jezeli do hotelu dostalbym sie na 3 rano i musial zrobic check out o 11 to nie ma sensu placic sporo za cos czego prawie nie uzyje. Aczkolwiek juz kolejne noce gdzie bede mogl zostac na caly dzien to jak najbardziej, im lepsze, dziwniejsze tym wyjazd przyjemniejszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 09 Kwi 2019 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
LonDynia napisał(a):
Islandia jeden z drozszych krajów a zamknalem sie w 50e za osobe, spiac w namiocie, aucie i jedna noc w Hiltonie za punkty.

Punkty nie sa za darmo.
A jak powszechnie wiadomo, backpackerzy non-stop sypiaja w budzetowych hotelach Hiltona itp.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 09 Kwi 2019 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
p.wl napisał(a):
Punkty nie sa za darmo.

Jak to mowia, ten ktory mysli ze nie sa jak I ten co mysli ze sa oboje maja racje.
Ale tu temat o Islandii wiec zostanmy przy niej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 16 Kwi 2019 18:54 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Ostatnio jadłem pizzę :

Oxford- włoska, neapolitańska, pyszna: 7 funtów

Panama City- taka z sieciówki, Johns Papa Pizza: 15 dolarów amerykańskich


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: BooBooZB, bruce09lili oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group