Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Paź 2015 12:48 

Rejestracja: 22 Cze 2010
Posty: 22
Cześć,

Kupiłem przeloty do Ameryki Południowej trochę składane z lotów TAM oraz LAN.

Z tego co widzę należą one do jednej grupy.

Czy w związku z tym żeby zbierać punkty/mile muszę zarejestrować się na obu stronach czy wystarczy na jednej np. TAM ?

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 15 Paź 2015 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 472
Wystarczy zwykle jednej, choć puki są dwa programy to mogą mieć inne przeliczniki dla danych klas.

Można też punkty zbierać w programach innych linii partnerskich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Maj 2019 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 485
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Program lojalnościowy LATAM został zamieniony na MULTIPLUS.

Mam mega problem z wymianą punków. W przypadku strony pojawia się error 500. Infolinia...odbyłem już chyba z dziesięć rozmów. Zawsze jakiś problem...mój numer nie jest rozpoznawany, moje hasło do rezerwacji nie jest rozpoznawane...właśnie padł nam system itp. Doszło do tego, że wczoraj założono mi rezerwację (customer support) - otrzymałem numer rezerwacji. Niestety dokończenie rezerwacji przerosło pracowników infolinii (właśnie padł nam system itp).

W ubiegłym roku miałem podobny problem. Wtedy jednak zmieniając VPN na USA udało mi się zarezerwować bilet za punkty przez stronę Multiplus. Tym razem to jednak nie zadziałało (w ostatnim kroku jestem odsyłany do "Rest of Europe).

Czy komuś udało się może wymienić punkty Multiplus na bilet przez stronę Multiplus ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Maj 2019 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
LATAM zrobił jeden wielki burdel - w Chile np. to dalej jest LATAM Pass i nie ma nic wspólnego z multiplus.

Obcięto możliwość zakładania rezerwacji za mile w krajach, które wg ich danych nie są Twoim krajem rezydencji - jeszcze pod koniec ubiegłego roku zabukowałem coś na stronie Peruwiańskiej, ostatnio nie mogłem.

Natomiast uważam, że pracownicy obsługujący FB LATAM są bardziej kompetentni niż pracownicy na infolinii, być może spróbuj taką drogą...
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ZFR uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 12 Maj 2019 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 485
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Nie próbowałem FB, jestem w kontakcie z LATAM m.in przez Twittera.
Na brazylijskiej stronie Multiplus można wymienić 12 000 punktów LATAM na 4 000 Accor. Lepsze to niż nic... Pewnie w moim przypadku stwierdzą, że nie mieszkam w Brazylii, więc pewnie nie będę mógł tego zrobić ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group