Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Sie 2013 11:47 

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 19
ważny w 1 konkretnej dacie=jednego dnia wybranego z możliwych opcji podanych na bilecie, tak jak to opisał/a nicol
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#22 PostWysłany: 20 Sie 2013 11:50 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 54
ok , dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 20 Sie 2013 21:38 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 29
:evil: Ja na bilet za 39€ się nie załapałem. W terminie w którym będziemy w Paryżu były już tylko bilety za 49€. Ale to i tak spora oszczędność w stosunku do cen na stronie Disneyland-u :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Sie 2013 17:14 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 54
Jednak nie kupiłem tego biletu którego zdjecie wrzuciłem powyżej z racji napiętego terminu. Kupiłem przez FNAC za 45e. Przy odbiorze wymagają pokazania karty którą dokonywało się zakupu, więc np. wirtualna karta Visa z ING może i by przeszła, ale nie wydali by biletu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Sie 2013 21:14 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 29
Gdzie zamierzasz odebrać bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 28 Sie 2013 22:43 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 54
Temat juz przerobilem na własnej skórze. Było dokładnie tak:

Kupujemy bilety poprzez stronkę FNAC (coś jak francuski Empik).
Link: http://www.fnactickets.com/place-specta ... -MI324.htm
Płacimy 45euro za bilet, płacą kartą kredytową. Bilet kupujemy na konkretny dzień, najpóźniej 5dni przed wizytą, dlatego trzeba zaplanować wizytę z rozwagą.
Ważne ! - Przy odbiorze biletu trzeba mieć kartę kredytową którą płaciło się za bilet, więc kupowanie biletów przez znajomych,rodzinę odpada.
Po płatności dostajemy na maila potwierdzenie. Prosty krótki mail z naszymi danymi oraz numerem rezerwacji. Drukujemy tego maila i zabieramy do Francji ze sobą.
W Paryzu udajemy się do jednego z kilku (kilkunastu?) salonów FNAC. Ja poszedłem do tego na Polach Elizejskich. Udajemy się do stanowiska z biletami, pokazujemy wydrukowaną rezerwację oraz kartę kredytową i dostajemy bilety do Disneylandu :) (nie pamiętam już czy pokazywałem dowód osobisty/paszport).
Sprzedawca zaznaczył że bilet jest ważny tylko w tej jednej konkretnej dacie.

Dojazd do Disneylandu- dojeżdżamy metrem do stacji Nation. Kupujemy bilet w automacie (bodajże korzystając z drugiej opcji na ekranie, bilet "poza Paryż" , wpisujemy Disney, wyświetla się nam stacja Disneyland). Przesiadamy się do pociągu linii RER A. Pociągi kursują średnio co 20min. Kurs trwa ok 45min. Ze stacji kolejowej do bram Disneylandu jest dosłownie kilka min spacerkiem.

Byłem w Disneylandzie 26 sierpnia (poniedziałek) - ludzi było średnio dużo, do przeżycia. W kolejkach słyszałem komentarze że ludzi było wręcz
"mało".
Wszystko to było już pewnie opisywane, ale nie zaszkodzi powtórzyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Lis 2013 17:31 

Rejestracja: 16 Lis 2013
Posty: 1
Bilety do Dysneylandu kupiłam na stronie www.fnantickets.com .Wydrukowałam je w domu , przyszły mailem na podany adres, w formacie w pdf. Można je też wydrukować ze strony www. Strona jest prawie cała po francusku. Można jednak się domyśleć o co chodzi. System rezerwacji jest podobny dla każdego sklepu internetowego. Zapłaty dokonywałam netkartą.
Jeśli chodzi o ceny, to mieli tu wiele propozycji . Prawie wszystkie były takie same jak oferowała strona www Dysneylandu. Poza jedną ofertą. Ostatecznie zakupiłam bilety w następujących cenach: za 1 dzień 1 park wynosiły one 39 Euro , natomiast 1 dzień 2 parki 49 euro od osoby ( bez względu czy to bilet dla dziecka , czy dla dorosłego). Ceny te były niewspółmiernie korzystniejsze niż w kasie biletowej parku. Tu ceny zaczynały się od ponad 80 Euro za dzień. Zaznaczam też, że kupując bilety wskazałam konkretną datę. Były to daty min. z 5 dniowym wyprzedzeniem .
Byłam w Dysneylandzie okresie jak już skończyły się promocje z okazji urodzin parku,a nie zaczęły się żadne inne tj po 08.11.2013. Dojazd pod bramy parku odbywa się z centrum Paryża kolejką RER , linia A. Należy na nią kupić specjalne bilety. Kupuje się je w informacjach lub biletomatach. Nie obowiązują tu bilety T+. Można na te bilety wejść przez bramki w centrum Paryża ale się nie wyjdzie na końcowej stacji. Pociągi kursują tu co 15 min.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 16 Lis 2013 20:15 

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 91
Można też dojechać do Disneylandu bezpośrednio z Beauvais. Jeżdżą specjalne autobusy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Lut 2014 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 124
Loty: 149
Kilometry: 338 219
Spokojnie można kupować bilety Francilien, nikt nic nie sprawdza. W tym roku była taka promocja, że dwa wejścia były w cenie jednego (45euro), i nie były imienne, tylko druga wizyta musiała się odbyć ponad 7 dni po pierwszej - ale jak się z kimś dogadać, do zupełnie różne osoby mogły bez problemu tak tam wejść (tylko z odpowiednim odstępem czasu :). Warto śledzić te strony FNAC jak się tam ktoś wybiera...
_________________
"Sprawozdania" z moich podróży: http://migot.geoblog.pl/podroze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Disneyland
#30 PostWysłany: 23 Lut 2014 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 124
Loty: 149
Kilometry: 338 219
Co do wody, jest dużo kraników na miejscu w których woda jest pitna - może nie jakaś niezwykle smaczna, ale jest, i na pewno nieszkodliwa.

Im wcześniej, tym lepiej - tym mniejsze kolejki. Jak jest się trochę starszym lub/i ma się trochę podrośnięte (do wymagać wzrostowych) i odważne dzieci to wg mnie najfajniejsze atrakcje to kolejki górskie: Big Thunder Montain (tam największe kolejki, warto rzucić się na poczatku, stosunkowo najłagodniejsza) (Frontierland), Indiana Jones and the Temple of Peril (bardziej hardcore, bo jedzie do góry nogami przez moment) (Adventureland) i Space Mountain Mission2 (największy hardcore, generalnie ciemno i bywa do góry nogami, dla osób o troszkę mocniejszym żołądku - największy fun) (Discoveryland) - dobrze biegać do nich najwcześniej, i przed obiadem, potem kolejki mogą być uciążliwe, co więcej - miewają "przestoje techniczne"...
_________________
"Sprawozdania" z moich podróży: http://migot.geoblog.pl/podroze :)
Góra
 Profil Relacje PM off
aniteszka lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 23 Lut 2014 22:19 

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 53
My tez nie mieliśmy problemu z francilien. Wydrukowałam w domu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 01 Cze 2014 18:05 

Rejestracja: 30 Mar 2013
Posty: 77
Też kupiliśmy i wydrukowaliśmy w domu bilety francilien, nikt o nic nie pytał, więc polecam! ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 02 Cze 2014 20:12 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 133
A co w przypadku dojazdu do parku własnym samochodem, parkingi bez problemu dostępne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 03 Cze 2014 22:24 

Rejestracja: 30 Mar 2013
Posty: 77
shipoffools22 napisał(a):
A co w przypadku dojazdu do parku własnym samochodem, parkingi bez problemu dostępne?


Hmm, widziałam, że parkingi były, całkiem sporo i tuż obok parku, ale o cenach nic nie wiem, byliśmy RER-em, a parkingi mijaliśmy po drodze z dworca kolejowego...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 07 Lip 2014 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2010
Posty: 92
Loty: 128
Kilometry: 216 022
Czy te bilety dla Francuzów jeszcze istnieją? Jeżeli tak prosiłbym o link do oferty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 07 Lip 2014 15:12 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 133
istnieją.
http://www.fnactickets.com/recherche/re ... 2673614132
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 07 Lip 2014 19:18 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 140
Ja kupowałem bilety Francilien na wejście w październiku zeszłego roku. Odebrałem na dworcu Lyońskim - dogodny punkt przesiadkowy zero problemów ale żądali okazania karty kredytowej i dokumentu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 07 Lip 2014 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2010
Posty: 92
Loty: 128
Kilometry: 216 022
Dzięki. Ale widzę, że te bilety Franzilien wcale nie są promocyjne. To standardowe ceny Disneylandu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 07 Lip 2014 23:15 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 133
Standardowe to 81€ 1 dzień 1 park, kupowane w kasie na miejscu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 08 Lip 2014 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2010
Posty: 92
Loty: 128
Kilometry: 216 022
Przebicie szalone!! Az mi się zal zrobiło osób, które wcześniej nie kupią biletów przez internet. (PS: A ja miałem na myśli bilety na oficjalnej stronie Disneylandu. Te same ceny co FNAC. No ale trudno oczekiwać aby pośrednik miał tańsze.)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group