Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Lis 2014 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
Mam kilka pytań :)
Na razie mój synek ma niespełna 3 miesiące więc tylko po Polsce kilka małych wyjazdów zaliczył, ale już w styczniu zaplanowaliśmy wyjazd do Barcelony ( 1 tydzień - 17-24.01.15r. ) Synek będzie miał wtedy równo 5 miesięcy.

Ogólnie bilety zamówiłem dość dawno, jeszcze zanim się urodził i teraz chcę dokupić miejsce dla młodego ( według cennika WizzAir koszt to: Opłata Za lot, za dziecko 105,00 zł ) Na stronie nie ma możliwości dodania takiej usługi więc zadzwonię na infolinię z prośbą o dodanie do rezerwacji.

Pierwsze pytanie mam o wózek. Mamy Xlandera i młody raczej jeszcze będzie używał gondolki, a nie spacerówki. Czy gondolka jest darmowo przewożona ? Z regulaminu na stronie WizzAir:
Cytuj:
CZY NIEMOWLĘCIU PRZYSŁUGUJE PRZEWÓZ BAGAŻU?
Niemowlętom nie przysługuje przewóz bagażu z wyjątkiem jednego wózka spacerowego, składanego wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego dla niemowląt (przewożonych bezpłatnie). Jedna z tych rzeczy zostanie też przewieziona bezpłatnie w przypadku dzieci (w wieku 2 - 14 lat). Należy pamiętać, że wózki spacerowe i wielofunkcyjne podlegają odprawie wraz z innym bagażem i są przewożone bez opłat, o ile plan podróży uwzględnia niemowlę lub dziecko. Jeśli jednak nie obejmuje on dziecka, przedmioty te są przewożone jako bagaż odprawiany za dodatkową opłatą.

Czy pod opcje "składany wózek dziecięcy" kwalifikuje się gondolka ? W xlanderze po złożeniu wózka mam oddzielnie gondolkę i oddzielnie stelaż z kółkami.

Gdzie ten wózek będzie ? W luku bagażowym czy pozwolą mi go wnieść na pokład ?
Kolejne pytanie to czy mogę go wykorzystać jako rodzaj torby ? włożyć rzeczy np w koszyk pod wózek lub nawet do gondolki a młodego mieć na rekach ?
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#2 PostWysłany: 20 Lis 2014 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
szkodaczasu napisał(a):
Mam kilka pytań :)
Na razie mój synek ma niespełna 3 miesiące więc tylko po Polsce kilka małych wyjazdów zaliczył, ale już w styczniu zaplanowaliśmy wyjazd do Barcelony ( 1 tydzień - 17-24.01.15r. ) Synek będzie miał wtedy równo 5 miesięcy.

Ogólnie bilety zamówiłem dość dawno, jeszcze zanim się urodził i teraz chcę dokupić miejsce dla młodego ( według cennika WizzAir koszt to: Opłata Za lot, za dziecko 105,00 zł ) Na stronie nie ma możliwości dodania takiej usługi więc zadzwonię na infolinię z prośbą o dodanie do rezerwacji.

Pierwsze pytanie mam o wózek. Mamy Xlandera i młody raczej jeszcze będzie używał gondolki, a nie spacerówki. Czy gondolka jest darmowo przewożona ? Z regulaminu na stronie WizzAir:
Cytuj:
CZY NIEMOWLĘCIU PRZYSŁUGUJE PRZEWÓZ BAGAŻU?
Niemowlętom nie przysługuje przewóz bagażu z wyjątkiem jednego wózka spacerowego, składanego wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego dla niemowląt (przewożonych bezpłatnie). Jedna z tych rzeczy zostanie też przewieziona bezpłatnie w przypadku dzieci (w wieku 2 - 14 lat). Należy pamiętać, że wózki spacerowe i wielofunkcyjne podlegają odprawie wraz z innym bagażem i są przewożone bez opłat, o ile plan podróży uwzględnia niemowlę lub dziecko. Jeśli jednak nie obejmuje on dziecka, przedmioty te są przewożone jako bagaż odprawiany za dodatkową opłatą.

Czy pod opcje "składany wózek dziecięcy" kwalifikuje się gondolka ? W xlanderze po złożeniu wózka mam oddzielnie gondolkę i oddzielnie stelaż z kółkami.

Gdzie ten wózek będzie ? W luku bagażowym czy pozwolą mi go wnieść na pokład ?
Kolejne pytanie to czy mogę go wykorzystać jako rodzaj torby ? włożyć rzeczy np w koszyk pod wózek lub nawet do gondolki a młodego mieć na rekach ?

Czemu chcesz kupować osobne miejsce dla tak małego dziecka, które pewnie jeszcze samodzielnie nie będzie potrafiło siedzieć? Dostaniesz dodatkowy pas i trzymaj go na kolanach. Wózka nie można wnieść na pokład, ale będziesz mógł go mieć aż do wejścia na pokład - zostawisz go przed schodami do samolotu, gdy będziesz na płycie lotniska lub przed drzwiami do samolotu, gdy wejście będzie przez rękaw. Odbierzesz go albo tuż po wyjściu z samolotu lub na taśmie (czasami z bagażami z danego lotu, a czasami na oddzielnej taśmie z bagażami specjalnymi, jak np. na Okęciu). Nie brałem nigdy gondoli, więc nie wypowiem się, bo zawsze braliśmy spacerówkę jednoczęściową, nawet ja córka miała kilka m-cy, bo mamy taką co rozkłada się do położenia na płasko. Na sylwestra lecimy właśnie z tym wózkiem na Kanary i druga córka będzie miała wtedy niecałe 5 m-cy.
Znajomy leciał kiedyś z gondolą Ryanairem, ale musiał nadać go od razu w checkin do luku. Wiedział o tym wcześniej, więc napakował tam pieluchy i inne artykuły, co pozwoliło mu nie brać bagażu rejestrowanego :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lis 2014 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
skrzat napisał(a):
Czemu chcesz kupować osobne miejsce dla tak małego dziecka, które pewnie jeszcze samodzielnie nie będzie potrafiło siedzieć? Dostaniesz dodatkowy pas i trzymaj go na kolanach.


Jestem/byłem :) przekonany że w WizzAir trzeba uiścić opłatę za dziecko. To nie jest wykupowanie dodatkowego biletu. Te 105zł to opłata za dziecko do 2lat którą trzeba uiścić żeby można było zabrać dziecko na pokład i jak napisałeś dziecko trzyma się na kolanach.

Może ktoś to potwierdzić lub zaprzeczyć ?

skrzat napisał(a):
Wózka nie można wnieść na pokład, ale będziesz mógł go mieć aż do wejścia na pokład - zostawisz go przed schodami do samolotu, gdy będziesz na płycie lotniska lub przed drzwiami do samolotu, gdy wejście będzie przez rękaw. Odbierzesz go albo tuż po wyjściu z samolotu lub na taśmie (czasami z bagażami z danego lotu, a czasami na oddzielnej taśmie z bagażami specjalnymi, jak np. na Okęciu). Nie brałem nigdy gondoli, więc nie wypowiem się, bo zawsze braliśmy spacerówkę jednoczęściową, nawet ja córka miała kilka m-cy, bo mamy taką co rozkłada się do położenia na płasko. Na sylwestra lecimy właśnie z tym wózkiem na Kanary i druga córka będzie miała wtedy niecałe 5 m-cy.
Znajomy leciał kiedyś z gondolą Ryanairem, ale musiał nadać go od razu w checkin do luku. Wiedział o tym wcześniej, więc napakował tam pieluchy i inne artykuły, co pozwoliło mu nie brać bagażu rejestrowanego :)


ok dzięki. Zobaczę jak młody będzie sobie radził bliżej terminu i ten wózek tez ma taką opcję spacerówki wiec może uda się w tej wersji go zabrać.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lis 2014 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
szkodaczasu napisał(a):
skrzat napisał(a):
Czemu chcesz kupować osobne miejsce dla tak małego dziecka, które pewnie jeszcze samodzielnie nie będzie potrafiło siedzieć? Dostaniesz dodatkowy pas i trzymaj go na kolanach.


Jestem/byłem :) przekonany że w WizzAir trzeba uiścić opłatę za dziecko. To nie jest wykupowanie dodatkowego biletu. Te 105zł to opłata za dziecko do 2lat którą trzeba uiścić żeby można było zabrać dziecko na pokład i jak napisałeś dziecko trzyma się na kolanach.

Może ktoś to potwierdzić lub zaprzeczyć ?


Te 105 zł jest za infanta siedzącego na kolanach. Myślałem, że chcesz mu kupować oddzielne miejsce :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lis 2014 16:19 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
szkodaczasu napisał(a):

Jestem/byłem :) przekonany że w WizzAir trzeba uiścić opłatę za dziecko. To nie jest wykupowanie dodatkowego biletu. Te 105zł to opłata za dziecko do 2lat którą trzeba uiścić żeby można było zabrać dziecko na pokład i jak napisałeś dziecko trzyma się na kolanach.

Może ktoś to potwierdzić lub zaprzeczyć ?

skrzat napisał(a):
Wózka nie można wnieść na pokład, ale będziesz mógł go mieć aż do wejścia na pokład - zostawisz go przed schodami do samolotu, gdy będziesz na płycie lotniska lub przed drzwiami do samolotu, gdy wejście będzie przez rękaw. Odbierzesz go albo tuż po wyjściu z samolotu lub na taśmie (czasami z bagażami z danego lotu, a czasami na oddzielnej taśmie z bagażami specjalnymi, jak np. na Okęciu). Nie brałem nigdy gondoli, więc nie wypowiem się



Oplate za infanta trzeba uiscic bez dwoch zdan.
Z wozkiem jest tak jak napisal Skrzat - mozesz nadac od razu lub dopiero przed wejsciem - na poklad jednak go nie wezmiesz. Nie ma problemu z gondolka, sam mialem taki dwuczesciowy wozek i po prostu oklejaja ci osobno kazda czesc jako bagaz nadawany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Lis 2014 09:07 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 13
Warto ubezpieczyc wozek lub pomyslec o alternatywie, bo ostatnio jednej parze polamali gondole i musieli smyka na rekach nosic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lis 2014 12:00 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
Witaj,
ja z moją już 7 miesięczną córką latamy bez problemu Wizzem , wózek oddajesz przy samolocie ( mamy Mutsy Urban Rider ) wraz gondolą, jest to spory wózek więc oddawałem stelaż oddzielnie , gondole oddzielnie :) Oczywiście normą jest że do wózka mocujesz torbe niby intagralną z wózkiem, a w środku wszystko co dla dziecka potrzeba , soczki, pieluchy, ubranka etc... i przy samolocie ją odpinasz i wnosisz ze sobą na pokład :)
My córce zawsze bierzemy soczki bo przechodzą na security a później sami wypijamy bo Mała i tak jest jeszcze na cycku :)

Na niektórych lotniskach podejdź z wózkiem najpierw do check in , bo moga chciec oklejac wózek i oczywiście nasze podręczne ( np. Bergamo! ) , mi przechodzi np. zawsze jako mały podręczny Cabin Max :P

Lecąc z dzieckiem pamietajcie tez że wszędzie wchodzicie jako Priority również do samolotu ;) Ot taki ukłon linii lotniczych i lotnisk w strone rodziców z dziećmi ;)

no i nie zapomnij o książeczce do stempli , można sobie później zwiedzić kabine pilota ;)

Udanego lotu :)
my w przyszłym tygodniu lecimy z córką do Rzymu a za dwa tygodnie na Gran Canarie ;)
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
szkodaczasu uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 26 Lis 2014 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Łysolek napisał(a):
Lecąc z dzieckiem pamietajcie tez że wszędzie wchodzicie jako Priority również do samolotu ;) Ot taki ukłon linii lotniczych i lotnisk w strone rodziców z dziećmi ;)


Nie wszędzie niestety, np. na Okęciu raz mi się tylko udało w Wizzairze przejść przez Priority. Za każdym pozostałym razem byłem odsyłany do zwykłej kolejki.
Na innych lotniskach, na których byłem zawsze udawało się.
Inną zaletą jest to, że nigdy nie musieliśmy stać w kolejce/wężyku do security, bo zawsze otwierano nam bezpośrednie/krótkie przejście dla wózków i niepełnosprawnych :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Lis 2014 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
Łysolek napisał(a):
...
Oczywiście normą jest że do wózka mocujesz torbe niby intagralną z wózkiem, a w środku wszystko co dla dziecka potrzeba , soczki, pieluchy, ubranka etc... i przy samolocie ją odpinasz i wnosisz ze sobą na pokład :)

...

my w przyszłym tygodniu lecimy z córką do Rzymu a za dwa tygodnie na Gran Canarie ;)
pozdrawiam


Torba musi być z zestawu od wózka ( mam taką ale nie jest zbyt pojemna ) czy może być jakaś dowolna doczepiona do wózka ? Fajnie jak byś zrobił jakąś fotkę jak to u Was wygląda tym bardziej że niedługo wyjeżdżacie to będzie okazja :)
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Lis 2014 08:20 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
Dlatego napisałem ze niby integralną, ja kupiłem inna dopinana na guziki na poręczy wielkości małego podręcznego wizz ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Gru 2014 22:44 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 41
@szkodaczasu, i jak udało Ci się dopisać dziecię do rezerwacji? Nie było z tym problemu? Trochę zboczę z tematu, ale zamierzam kupić bilety na lot (francą), dla mnie, męża i nienarodzonego dziecka. Pytanie co jest lepsze - kupić dwa bilety i dopisać przez infolinię, czy kupić od razu dla dziecka nazywając je "dziecko nazwisko", wpisać spodziewaną datę urodzin, a potem zmienić dane? Tą drugą opcję znalazłam gdzieś na jakims anglojęzycznym forum...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Gru 2014 22:59 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
Łysolek napisał(a):
Witaj,
ja z moją już 7 miesięczną córką latamy bez problemu Wizzem , wózek oddajesz przy samolocie ( mamy Mutsy Urban Rider ) wraz gondolą, jest to spory wózek więc oddawałem stelaż oddzielnie , gondole oddzielnie :) Oczywiście normą jest że do wózka mocujesz torbe niby intagralną z wózkiem, a w środku wszystko co dla dziecka potrzeba , soczki, pieluchy, ubranka etc... i przy samolocie ją odpinasz i wnosisz ze sobą na pokład :)
My córce zawsze bierzemy soczki bo przechodzą na security a później sami wypijamy bo Mała i tak jest jeszcze na cycku :)

Na niektórych lotniskach podejdź z wózkiem najpierw do check in , bo moga chciec oklejac wózek i oczywiście nasze podręczne ( np. Bergamo! ) , mi przechodzi np. zawsze jako mały podręczny Cabin Max :P

Lecąc z dzieckiem pamietajcie tez że wszędzie wchodzicie jako Priority również do samolotu ;) Ot taki ukłon linii lotniczych i lotnisk w strone rodziców z dziećmi ;)

no i nie zapomnij o książeczce do stempli , można sobie później zwiedzić kabine pilota ;)

Udanego lotu :)
my w przyszłym tygodniu lecimy z córką do Rzymu a za dwa tygodnie na Gran Canarie ;)
pozdrawiam



hej jaka ksiazeczke do stempli?

o to wejscie jako priority mamy sie upominac? czy sami nas zgarną?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Gru 2014 02:02 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
helka2003 napisał(a):

hej jaka ksiazeczke do stempli?

o to wejscie jako priority mamy sie upominac? czy sami nas zgarną?


Ksiazeczke mozna bylo sobie wydrukowac na stronie Wizzair, nie wiem, czy wciaz funkcjonuje.
Do odprawy zawsze najpierw wolaja pasazerow z wykupionym pierwszenstwem i wtedy razem z nimi stan w kolejke 'priority'.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
helka2003 uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 05 Gru 2014 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
[quote="helka2003"

hej jaka ksiazeczke do stempli?
[/quote]

http://wizzair.com/pl-PL/kids
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Gru 2014 13:28 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
łowca napisał(a):
[quote="helka2003"

hej jaka ksiazeczke do stempli?


http://wizzair.com/pl-PL/kids[/quote]
DZIĘKI !!!
a infant też może zbierać pieczatki?

rozumiem że podczas jednej podrózy jedna pieczatka na dziecko, czyli RT dwie?

pzdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Gru 2014 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
Marcelina24 napisał(a):
@szkodaczasu, i jak udało Ci się dopisać dziecię do rezerwacji? Nie było z tym problemu?


Dziś zadzwoniłem żeby dodać synka do rezerwacji. Numery telefonów tutaj: https://wizzair.com/pl-PL/about_us/contact_us Rozmowa jest płatna. 4,25 PLN/min. Całą rozmowę spokojnie zmieścicie w 5min. Nie przedłużają, bo od razu zgłosił mi się konsultant. Przygotujcie numery rezerwacji i podstawowe swoje dane do weryfikacji ( dzień lotu, skąd dokąd, mail, itp ).

Marcelina24 napisał(a):
Trochę zboczę z tematu, ale zamierzam kupić bilety na lot (francą), dla mnie, męża i nienarodzonego dziecka. Pytanie co jest lepsze - kupić dwa bilety i dopisać przez infolinię, czy kupić od razu dla dziecka nazywając je "dziecko nazwisko", wpisać spodziewaną datę urodzin, a potem zmienić dane? Tą drugą opcję znalazłam gdzieś na jakims anglojęzycznym forum...


Zapytałem jak najlepiej robić w WizzAir w takiej sytuacji z myślą o Twoim pytaniu. Powiedzieli że nie powinno się rezerwować dla dziecka jeszcze nienarodzonego bo nie znamy jego danych. Nie ma najmniejszych problemów żeby dodać dziecko później ( można to zrobić do 3h przed odlotem ) sposobem opisanym na początku czyli dzwoniąc do nich.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Marcelina24 uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 05 Gru 2014 20:47 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 41
szkodaczasu, bardzo Ci dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 08 Gru 2014 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
helka2003 napisał(a):
DZIĘKI !!!
a infant też może zbierać pieczatki?

rozumiem że podczas jednej podrózy jedna pieczatka na dziecko, czyli RT dwie?

pzdr


Tak, RT to 2 stemple.

Przy czym jak traficie na sympatyczne stewardessy i wolną chwilę na lotnisku, to nawet bez kompletnego paszportu wpuszczą dzieciaki na 3 minuty do kokpitu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 15 Sty 2015 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
wyjazd za dwa dni więc nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie odnośnie mleka w proszku.
Młlody nie jest już "na cycku", ale też jeszcze nie zaczął jeść kaszek, zupek, papek itp. Je tylko mleko w proszku, które rozrabiamy z wodą.

Czy bez problemu mogę zabrać termos z gorącą wodą + pudełko z mlekiem w proszku takie dość spore 800g ( powinno starczyć na cały wyjazd).

tak wygląda pudełko.
Image
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 15 Sty 2015 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Spokojnie przejdzie mleko, 3 tyg. lecieliśmy z takim mlekiem, termosu nie braliśmy, tylko butelkę 200 ml.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group