Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Air Swift
#1 PostWysłany: 24 Paź 2016 21:53 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 31
Czesc, orientujecie sie moze jak zmieniaja sie ceny w liniach Air Swift ? Chce kupic bilet z El Nido do Manili w polowie grudnia. Cena na dzien dzisiejszy to ok 600 zl dlatego zastanawiam sie czy jest szansa ze bilety potanieja czy lepej juz nie ryzykowac i kupic w takiej cenie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Air Swift
#2 PostWysłany: 21 Gru 2016 14:05 

Rejestracja: 02 Sie 2014
Posty: 81
Według mojej obserwacje te ceny się za bardzo nie zmieniają.
Taniej niestety nie będzie...
Chyba, że pojawi się jakaś konkurencja ;-)
_________________
http://pieczatki-w-paszporcie.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#3 PostWysłany: 21 Gru 2016 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 111
Loty: 31
Kilometry: 110 566
Również rozważałem opcję Air Swifta na tej trasie i w zależności od wyprzedzenia ceny wahały się w przedziale 550-700 więc odpuściłem i poleciałem do PP. Opcja na pewno fajna bo lotnisko i samoloty wyglądają tak jak na zdjęciu poniżej ale nie za cenę lotu z Europy na Filipiny ;)

Załączniki:
43055325.jpg
43055325.jpg [ 179.35 KiB | Obejrzany 4524 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
jerome lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#4 PostWysłany: 27 Mar 2017 19:10 

Rejestracja: 26 Mar 2017
Posty: 3
Witam. Czy mogę trochę odświeżyć?

Fajne forum dużo przydatnych rzeczy.
Ale ja z zapytaniem czy latał ktoś na lotach EL NIDO - CEBU ?
lot troszeczkę drogi bo 16 000 php / £200
A MOJE PYTANIE CZY TE LINIE LATAJĄ JAK ZAPOWIADAJĄ. CZY NIE BĘDZIE JAKIEJŚ NIESPODZIANKI PRZED ODLOTEM.
Chcemy zaoszczędzić trochę czasu i zdrowia i na cebu dostać się z el nido w krótki możliwy czas.
Czy może wybrać nocny autobus i lot z rana z PPS?
Czy jakiś kolega bądź koleżanka może coś mi poradzić. Lecimy 26.04-10.05.2017 mamy mało czasu (na tyle urlop nam pozwala) a nie chcieli byśmy wrócić bardziej zmęczeni jak byliśmy.
Z góry dzięki.
NIEDOSWIADCZONY PODRÓŻNIK
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#5 PostWysłany: 28 Mar 2017 00:55 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
keJmOl napisał(a):

A MOJE PYTANIE CZY TE LINIE LATAJĄ JAK ZAPOWIADAJĄ.



witamy na forum ;)

bylem na "lotnisku" w El Nido w 2015 tak z czystej ciekawosci, nie pamietam nawet ile kosztowaly wtedy bilety bo mialem juz kupione loty do i z PPS a o istnieniu lotniska dowiedzialem sie na miejscu. jesli poczytales juz conieco o transporcie lotniczym na Filipinach to pewnie wiesz ze jest on dosc specyficznie dzialajacy. opoznienia sa nagminne, zdarzaja sie odwolania lotow i ogolnie panuje lekki chaos. majac jak piszesz ograniczony czas nie ryzykowalbym lotu z El Nido mimo wszystko - jedz do PPS i lec stamtad - tam jest prawdziwe lotnisko (szalu nie ma ale dziala) i masz co najmniej 3 przewoznikow do wyboru. a czy odlecisz z El Nido - popatrz na zdjecie i pomysl - tu na forum nikt ci gwarancji nie da :)

cena £200 to lekkie przegiecie moim zdaniem, no chyba ze ktos ma chorobe lokomocyjna to warto zaplacic - trasa Puerto Princessa-El Nido to prawdziwe wyzwanie do zoladka :lol:

baw sie dobrze na Filipinach :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#6 PostWysłany: 03 Sie 2017 15:32 

Rejestracja: 15 Cze 2015
Posty: 25
Rozważam loty Air Swift na trasie Manila-El Nido oraz El Nido-Caticlan (grudzień tego roku, okres Bożego Narodzenia). Czy ktoś z Was leciał Air Swift i może powiedzieć coś o limicie bagażowym? Zakładam, że skoro mają we flocie 3 sztuki ATR42, limit 20kg na osobę to nie problem? Pozdrawiam serdecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#7 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:45 

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 19
Nie chciałem zakładać nowego tematu o AirSwift, to może odkopie trochę stary temat. Ma ktoś może jakąś skuteczną formę dotarcia do obsługi klienta AirSwift? Na infolinii gadają z takim akcentem, że ciężko zrozumieć. Na maila nie odpisują. Na fejsie odpisali, że w ciągu 24h odezwie się do mnie ktoś na maila. Mija 5 dzień a ja się upominałem już 3 razy. Podobno kiedyś można było sms pisać do pracowników i tak najłatwiej szło, ale nie mogę znaleźć numeru.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#8 PostWysłany: 11 Kwi 2018 08:53 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 89
Loty: 125
Kilometry: 325 387
Nie wiem czy to pomoże, ale sprawdzaj też spam. Mi prywatna osoba pisała maila, który ugrzązł właśnie w śmieciach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#9 PostWysłany: 15 Sty 2019 21:52 

Rejestracja: 11 Lut 2015
Posty: 124
Też nie mogę się do nich dobić. Chciałam kupić bilet ale mój przelew gdzieś utknął (konto bankowe pokazuje że zostały nadane, ale nie dotarły na konto firmy), nie dostałam żadnego mejla i nie wiem co z moim biletem. Miał ktoś taką sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#10 PostWysłany: 28 Paź 2019 19:16 

Rejestracja: 28 Paź 2019
Posty: 1
Podbijam, ktoś leciał z nimi ostatnio? Chciałbym polecieć z nimi z Bohol na Palawan i szukam opinii o przebiegu rezerwacji jak i samy locie (opóźnienia itd)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#11 PostWysłany: 30 Paź 2019 00:30 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 278
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Lecieć nie leciałem, ale robiłem rezerwację na 1-go stycznia na trasie El-Nido Panglao. Rezerwacja przebiegła bez problemów. Płaciłem dolarówką Aliora. Parę minut później dostałem bilety i podstawowe informacje w PDFie. W cenie bagaż 7kg podręczny i 10kg rejestrowany. Napisałem do nich o zwiększenie tego bagażu i odpisali że wygenerują mi link do płatności. Ale na razie coś nie doszedł. Faktem jest że odpowiadają co kilka dni więc konwersacja się przeciąga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#12 PostWysłany: 02 Lis 2019 15:37 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
Zrobiłem w tym roku 2 odcinki tymi liniami zatem kilka uwag ode mnie:

1. Ceny biletów
Zarówno lotnisko El Nido jak i linie AirSwift mają jednego właściciela. Stąd monopol tych linii na lotnisku ENI. Z tego powodu, ze względu, że linia pozycjonuje się raczej jako butikowa i doświadczenia w obserwowaniu cen, nie spodziewał bym się specjalnych promocji na bilety.

2. Zakup
Ja robiłem przez agencję zatem mam małą wiedzę na ten temat.

3. Bagaż
Standardowo 10 kg i 7 podręcznego i to dokładnie sprawdzają. Można wykupić bilet z 20 kg bagażu.
Na lotnisku za każdy 1 kg nadbagażu dopłaca się 200 PHP i jest to liczone skrupulatnie. Ale obsługa jest jednak na tyle wyluzowana, że odprawiającym się przy mnie proponowała przepakowanie bagaży pomiędzy sobą i/lub podręcznym tak aby zapłacili możliwie mało.

4. Lotnisko El Nido
Już nie wygląda jak na zdjęciu w poniższym wątku. Pas startowy betonowy oraz niewielki ale elegancki i nowoczesny terminal. Sam start i lądowanie to atrakcja sama w sobie, a jeszcze te widoki.

5. Przelot
U mnie było punktualnie szybko i bezproblemowo. Sprawdzałem statystyki przed moimi lotami i raczej odwołań i opóźnień (większych) specjalnie nie było. Myślę, że nie ma się czego bać. Same samoloty (2x ATR-72 i 2x ATR-42) praktycznie nowe (mają po ok 3,5 roku). W środku niemal pachną nowością, widać, że dużo Klientów tym nie lata. Na moich lotach zajętych było po kilkanaście foteli. Podczas lotu brak poczęstunku.
Góra
 Profil Relacje PM off
japhar uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#13 PostWysłany: 05 Lis 2019 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 18
Loty: 48
Kilometry: 107 897
Cześć,
Ciekawa sprawa z tym AirSwif.
Leciałam El Nido -> Cebu w tym roku w marcu, bagaż 20 kg był w cenie. Swoją drogą była to jeszcze starsza wersja strony.
Teraz chcę kupić bilety dla znajomych na luty 2020 i widzę, że nawet nie wyświetla się opcja z bagażem nadawanym 20kg. Czy wiecie czy da się go dokupić już po zakupie biletu? Jesli tak - w jakiej cenie?

Z góry dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#14 PostWysłany: 06 Lis 2019 23:01 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 278
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Rezerwowałem relatywnie niedawno również na starszej stronie. Ta chyba jest słabsza

Dodatkowy bagaż wygląda tak:

Napisałem do nich na adres: info@air-swift.com
Po kilku dniach dostałem odpowiedź:
Cytuj:
Dear Sir,

Warm Greetings from AirSWIFT!

For additional baggage, 10 kilos is for PHP 450.00.
Would you like to proceed?


Potwierdziłem ale nic się nie zadziało. Przynajmniej tak mi się wydawało. Aż wszedłem na zarządzanie swoją rezerwacją na AirSwift i kliknąłem w zakładkę: Book Extras
A tam proszę - mogę dołożyc dodatkowe 10kg na osobę po cenie jak w mailu. Można w sumie dołożyć dodatkowo 3 x po 10kg do swoich 10kg. Oczywiście każde dodatkowe 10 kilo jest płatne te 450PHP od osoby.

I teraz nie wiem czy ta opcja pojawiła się z nowym interfejsem czy dodano mi je na żądanie w mailu.

Edycja: Hyym wygląda na to, że dolicza dodatkowe 500PHP za coś co nazywają opłatę rezerwacyjną. Bez względu na ilość dodatkowego bagażu. Taki psikus. Więc jak dołożę po 10kg dla mnie i kobiety to oprócz tych 900PHP doliczą mi 500PHP czyli razem 1400PHP

Załączniki:
bagaż.jpg
bagaż.jpg [ 62.43 KiB | Obejrzany 2069 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#15 PostWysłany: 24 Lis 2019 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
My lecielismy dzisiaj Bohol - El Nido rezerwacja robiona na starej stronie w lipcu dzis na lotnisku problemy ze znalezieniem rezerwacji w systemie, troche trzeba bylo czekac. Lot opozniony 15 -20 min, torby sprawdzane pod katem kg. Sam lot spokojny. Jak dla mnie lot zaoszczedzil nam kupe czasu zamiast podrozowac do PP i tluc sie mini vanem. Image

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#16 PostWysłany: 27 Lis 2019 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Drugi lot El Nido - Manila 50 min opoznienia, lot ok. Z krajowki (term 4) na term 3 autobus 30 PHP osoba ok 15 min jazdy

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#17 PostWysłany: 27 Gru 2019 15:31 

Rejestracja: 08 Lut 2016
Posty: 48
25.12 o godzinie 24:00 sprawdzałem ceny ELI-CEB i na odwrót i było kilka terminów na styczeń i luty z biletami ca 3.300PHP(ca260PLN), dzisiaj 27.12 chciałem je kupić ale cena wszystkich wszystkich terminów gdzie było 3.300PHP wzrosła do 4.500PHP(350PLN). Jak ktoś ma pomysł co jest powodem to proszę o informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#18 PostWysłany: 27 Gru 2019 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Oni czesto zmieniaja ceny. Jak my kupowalismy to dwa razy poszlo w gore potem raz w dol. im wczesniej kupisz tym lepiej dla Ciebie

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#19 PostWysłany: 27 Gru 2019 18:15 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
@Naktor
To trzeba kupować wcześniej a nie czekać na wieczne jutro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Swift
#20 PostWysłany: 30 Gru 2019 20:16 

Rejestracja: 08 Lut 2016
Posty: 48
kumkwat_kwiat napisał(a):
@Naktor
To trzeba kupować wcześniej a nie czekać na wieczne jutro.


Moja babcia powtarzała "gdzie człowiek się śpieszy tam diabeł się cieszy" i chyba miała rację, już tłumacze dlaczego i mam nadzieję, że komuś się to przyda 8-)

W dniach 18-25.12.2019 trwała promocja na wszystkie połączenia Air Swift, o czym nie wiedziałem, dlatego 27.12 nie mogłem już kupić biletu w cenie 3.386PHP (~253PLN), która wzrosła do około 4.550PHP(~340PLN). Wysłałem maile na kilka maili przewoźnika z pytaniem co jest powodem, ponieważ nie pasowało mi, że w jednym czasie ceny wzrosły na wszystkich "promo datach", na co dostałem kilka zgodnych odpowiedzi "że trzeba kupować bo taniej nie będzie". Tego samego dnia przeglądnąłem ich facebook'a i patrząc na archiwum zobaczyłem, że przespałem promo, ale była tam też informacja o kolejnej obniżce planowanej na 31.12.2019 do 03.01.2020 na ten sam okres podróży co wcześniej ;) Szybki rzut oka stronę przewoźnika oraz ilość biletów w najniższej taryfie jakie pozostały interesujący mnie lot, było osiem sztuk, co bez stresu pozwoliło mi czekać "przecenę". Bilety na odcinek ENI-CEB udało mi się kupić w tej samej cenie jaką widziałem wcześniej, czyli 3.386PHP (~253PLN).

Przed planowaną wyprawą na Filipiny wart przeglądać facebook Air Swift(https://www.facebook.com/FlyWithFriendsAirSWIFT), ponieważ organizowane są tam okresowe promocje i korzystając z nich pół roku przed wyprawą można kupić bilety niewiele drożej niż u pozostałych przewoźników, np 2.300PHP(ca 170PLN) na odcinku ENI-CEB-ENI, dla kupujących za pięć dwunasta tęż jest nie najgorzej. Z tego co podają internety to Van/Bus z PPS do ENI kosztuje 450-700PHP przez co różnica jest jeszcze mniejsza, a jak ktoś podróżuje z Bohol to należy różnicę niweluje jeszcze ca 400-500PHP za prom do CEB, a dodatkowo zyskujemy cały dzień.

Promo na Filipinach zaczęło się 31.12 ale z powodu różnicy czasu bilety mogłem kupić 30.12.2019 zaraz po 17:00 czasu polskiego.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Obniżka biletów w najniższej taryfie, sprzedaż w dniach 29.12.2019-03.01.2020 na okresy 01.01-31.05 i 01.06-30.09.2029
Przechwytywanie3.JPG
Przechwytywanie3.JPG [ 64.01 KiB | Obejrzany 1522 razy ]
Komentarz do pliku: Obniżka biletów w najniższej taryfie, sprzedaż w dniach 18-25.12.2019 na okresy 01.01-31.05 i 01.06-30.09.2029
Przechwytywanie4.JPG
Przechwytywanie4.JPG [ 56.07 KiB | Obejrzany 1522 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
sixsix lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group