Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Sie 2016 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
OradeaOrbea napisał(a):
BooBooZB napisał(a):
Praktycznie każdy obracał się za moim plecakiem, ale pytanie które najbardziej zapadło mi w pamięci od jednego to "Are you really having a fucking kayak in this pack?" [...] Koniec - można komentować ;)

Szacunek, ukłony, respekt! Dajesz swoimi wyjazdami i relacjami dowód, że na tym forum jest kilka osób, dla których marzeniem wyjazdowym nie jest Malta na tydzień, tylko coś większego ;)


I dziękuję za relację!

Właśnie byłem tydzień na Malcie w kwietniu żeby podładować akumulatory a potem w maju pojechałem na miesięczny objazd Norwegii więc komentarz trochę onetowy :lol: :lol:
Szacun dla BooBooZB za ten kajak. Pod koniec maja wchodziliśmy na Galdhopiggen i śniegu było niewiele więcej.
Gaz można kupić w Biltemie (taka nasza Castorama) niedaleko lotniska, w drodze do Bergen.
Dla chcących skorzystać z darmowego noclegu w Bergen, jest powyżej Floyen chatka Aasebu, z oświetleniem, podgrzewaną podłogą. Szczegóły opiszę w relacji. Nie mam takiego tempa w pisaniu jak BooBooZB ale jakoś ciągnę.
Żołądkowa na miodzie?
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 16 Sie 2016 19:12 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 6
Wielki szacunek dla Was! Powodzenia dalej! :)
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 16 Sie 2016 23:12 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 113
Szacunek i chylę czoła za wylany pot. Nie rezygnujcie z takiego stylu po osiągnięciu 4 dekad. Jakbym cofnął się w czasie o ćwierć wieku.
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 24 Sie 2016 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Żyję i mam się dobrze :) Przed dwoma godzinami wróciłem z Grenlandii...O Panie... :shock:

Cytuj:
Szacun. Ile ważyły wasze plecaki


W wizzarze tyle ile mialy mieć, czyli po 23 kg, potem bylo rozbicie i moj byl cos okolo 27-28kg, damska wersja ok 10 kg lzejsza.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 03 Wrz 2016 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2016
Posty: 0
Wow! Rewelacyjna wyprawa i fantastyczne widoki :)
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 03 Wrz 2016 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Super!!! Ja rownież cofnąłem sie o ćwierć wieku czytając Twoją relacje. Wtedy wprawdzie nie Norwegia tylko nasza piękna Polska i DDR (hmm, to może jednak wiecej niż ćwierć wieku? ;-). Woziłem pociągiem i autobusem nasz rodzimy produkt (Neptun?), taki z drewnianym szkieletem. Pózniej podmieniony na DDRowski, który był dużo lżejszy bo miał górę z materiału (mój Neptun miał gore ze skaju czy czegoś takiego). Z północy Polski targalismy sprzęt na Bóbr, Dunajec czy San. Drewniane wiosła !! Na plecach to sie dało przenieść symboliczny kawałek...
Napisz mi na PW ciut wiecej na temat sprzętu. Może zainspirowany Twoją wyprawą dam sie porwać wspomnieniom :)

Dla mnie relacja miesiąca!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 04 Wrz 2016 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Cytuj:
Żołądkowa na miodzie?


Naturalnie 8-)

@BrunoJ

To chyba czas na kajakową reaktywację, może w Norwegii? ;)
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 04 Wrz 2016 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
W Norwegii będę od środy. Na razie Belgia. I niestety oba nie kajakiem ;-)
Ale i tak może być wesoło, gdy nawigacja w aucie jest ustawiona na brazylijski portugalski... a w opcjach "omin autostrady". Gratisowe zwiedzanie Brukseli i te sprawy ... ;-) Jak będę oddawał to im normalnie na ruski zmienię, a co!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 08 Wrz 2016 14:05 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
świetna relacja i wyprawa! widoki nieziemskie!
dobrze, że już wyjaśniłeś bo też miałam pytać ile ważył ten "fucking kayak" :D
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 16 Sty 2017 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Dokładnie 23.lipca 2016, w najbardziej upalny dzień całej wyprawy płynęliśmy przez Lustrafjord w okolicach Kroken. Pewna Pani (jak się później okazało z Belgii), siedziała tego dnia na skałach i fotografowała fiord z całym jego pięknem i wybitnymi barwami wody. Zrobiła także nam kilka ,a przecież trudno zrobić zdjęcie siebie w kajaku, w którym jakby nie patrzeć samemu się płynie ;) (nie, wiosło niekoniecznie musi służyć za selfie stick ;) ) Na odległość przeliterowałem jej maila, ale najprościej w świecie pomyślałem,że sobie źle zapisała.A tu wczoraj niespodzianka i kilka zdjęć na poczcie :P Z miłą chęcią dziele się jako zwieńczenie niniejszej relacji.

Image

Image
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group