Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Wrz 2016 13:03 

Rejestracja: 12 Sie 2016
Posty: 9
Witam serdecznie, 30 listopada lądujemy na lotnisku Phuket, chcemy od razu dostać się na Koh Lante. Czy ktoś się orientuję jak to najlepiej zorganizować? Pojechać taksówką z lotniska do portu, tam wykupić bilet na prom? ( istnieje w ogole możliwość zakupu biletu bezpośrednio w porcie?) Czy może wykupić przez internet transport łączony bus+ prom ? (znalazłam na stronie tigerline kosz 1550thb na osobę), ale boję się, że lot będzie miał jakieś opóżnienie i nie zdązymy na ten transport. Zaznaczam, że wg planu lądujemy o 5,50 rano. Z gory dziękuję za informację
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 06 Wrz 2016 19:55 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
Ja korzystałem z ich usług - co prawda ba phi phi ale inne wyspy mają w ofercie. Ja przyleciałem późnym wieczorem (po 23) więc miałem nocleg zaraz obok lotniska i stamtąd rano zabrał nas samochód do przystani i dalej pokierowano nas na statek.

http://www.rassadapier.com/ skontaktuj się z nimi, może uda Ci się to dobrze załatwić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group