Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lip 2019 03:07 

Rejestracja: 05 Paź 2018
Posty: 22
Hej, jak wygląda sprawa kolejek i odpraw z tych dwóch lotnisk? Chcę lecieć z Bangkoku na Phuket w sezonie i zastanawiam się które lotnisko wybrać (bagaż nadawany). Gdzieś wyczytałem, że na DMK trzeba być 4h wcześniej, a BKK wystarczą max 2h jak w Europie - to prawda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 25 Lip 2019 07:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
4h na DMK to trochę przesada. Faktycznie kolejki do check-inu potrafią być spore ale z tego co pamiętam to szło całkiem sprawnie. Jak już oddasz rejestrowany to security zajmuje dosłownie kilka minut
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lip 2019 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4100
HON fly4free
Najdluzsze kolejki sa do immigration na przylotach i wylotach miedzynarodowych, bo Tajlandia bodajze ostatnio rozszerzyla zakres pobierania danych biometrycznych i teraz biora odciski od wszystkich. Z tego co czytalem (sam jeszcze nie sprawdzalem) jest znacznie gorzej niz w zeszlym roku. Ale oczywiscie wszytko zalezy czy sie trafi na fale przylotow / odlotow / godzin szczytu.
Natomiast jek bedziesz sie przesiadal na DMK na krajowke, to nie masz immigration, tylko "zwykle" security, ktore niejest za bardzo upierdliwe.
Pamietaj, ze masz tez darmowy transport busem pomiedzy BKK a DMK (bynajmniej byll w zeszlym roku) jesli przesiadka jest <24h. To jest bardzo pomocne i obniza koszty i czas potrzebny na przedostanie sie pomiedzy lotniskami,
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lip 2019 08:55 

Rejestracja: 05 Paź 2018
Posty: 22
Przesiadać się nie będę. Po prostu rano chcę zobaczyć wodospady Erawan co zajmuje kilka godzin i będę próbował dostać się na lotnisko. Nastawiam się na ostatnie loty i tak, żeby się wyrobić. Ale właśnie nie mam pojęcia jak tam wyglądają krajowe check-iny i to z bagażem rejestrowanym. Nie było mnie tam jeszcze ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group