Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lip 2017 15:35 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 58
Loty: 74
Kilometry: 158 957
Część,

Jak najlepiej przemieszczać się z Wersalu do Paryża? Wiem, że przy częstych przejazdach dostępny jest bilet tygodniowy, ale poszukuję czegoś korzystnego cenowo przy bardziej sporadycznych przejazdach, np. weekendowych.

Czy linia RER C jest teraz w wakacje nieczynna?

Czy nie ma problemu z przejazdami linią "L":
https://www.transilien.com/lignes/rer-trains/ligne-L
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 30 Lip 2017 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
najlepiej przeczytać https://www.fly4free.pl/forum/francja,forum,867
odpowiedz juz czeka na ciebie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lip 2017 20:32 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 58
Loty: 74
Kilometry: 158 957
becek
Szukałem na forum, na hasło RER brak postów z tego roku
a główna przyczyną dla której pozwoliłem sobie napisać posta to wspomniane remonty kolejki miejskiej, które w kwestii transportu zmieniają wiele.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Lip 2017 22:20, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lip 2017 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Spod samego Wersalu masz autobus, bodaj 171 - do Pont de Sèvres , Tam możesz się przesiąść na inny autobus albo na Metro.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Lip 2017 22:24, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group