Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 383 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 23 Lut 2012 10:56 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Adres mailowy z aliasem fisterra.pl. Zupełnie innymi sprawami zajmuje się ta firma. Kontakt telefoniczny do Hiszpanii po to żeby zniechęcić do dzwonienia. Podane ceny dojazdu mocno ponaciągane. Wg mnie totalna kicha a nie oferta. A maciek78 to chyba jest naganiaczem i chciał zrobić reklamę.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#62 PostWysłany: 23 Lut 2012 11:02 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Cytuj:
A maciek78 to chyba jest naganiaczem i chciał zrobić reklamę.


:lol: Przebiegły jest. 600 postów na wszelki wypadek i teraz Nas nagoni na Hiszpanie za 1400 zł :?
Dobrze, że go zdemaskowałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 23 Lut 2012 11:16 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Ale jajo! Wrzuciłem w google adres mqailowy podany przy ogłoszeniu. Pani Karolina zajmuje się się bardzo wieloma różnymi rzeczami. Na kolana powaliło mnie ogłoszenie na stronie - UWAAGAAAA!!!

www.sprzedambyka.pl

Tym razem Pani Karolina wyraża chęć zakupu ruskich (białoruskich) traktorów :lol:
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 23 Lut 2012 11:23 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Ale jaja, szumny. Widać konkurencja czuwa i trzyma rękę na pulsie, co? :)

Adres apartamentów:
Camino Pamperia s/n, 27790 Lugo San Cosme de Barreiros, Spain
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 23 Lut 2012 11:25 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Profil na FB
http://www.facebook.com/pages/Apartamen ... 87?sk=wall

Adres apartamentów:
Camino Pamperia s/n, 27790 Lugo San Cosme de Barreiros, Spain
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 23 Lut 2012 15:54 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
A jakiś adresik www hotelu?
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 23 Lut 2012 16:22 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Na serio tak ciężko znaleźć?? Czy lenistwo bierze górę?
http://www.nieruchomosci.fisterra.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 23 Lut 2012 16:32 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Chodzi mi oczywiście o stronę hotelu a nie o stronę naganiaczy
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 23 Lut 2012 17:09 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Maciek78: ciągle podajesz adresy www i strony pozakładane przez oferentów. A my od samego początku nie o tym piszemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 23 Lut 2012 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
A nie pomyśleliście, że te apartamenty mogą nie mieć własnej strony internetowej, a ich właścielem może być Polka? Zobaczcie inne wersje językowe - we wszystkich jest ta sama osoba kontaktowa. Jak wklepiecie współrzędne do google maps, otrzymacie dokładny adres.
Z drugiej strony podejrzenie budzi fakt, że na zdjęciu satelitarnym nie ma śladu po apartamentach - choć rzekomo pochodzi z bieżącego roku.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 23 Lut 2012 17:29 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 117
Loty: 38
Kilometry: 79 867
Ostatnio była zdaje się Sycylia - hotel realny ale na przeciw portu, zdjęcia były środku - na street view - wyglądało na taką okolicę gdzie nawet mafia nie zagląda.

Ciekawe okazje czasem są na Brytyjskim Grouponie.

http://www.groupon.co.uk/deals/groupon- ... ll/3536470
_________________
Pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 23 Lut 2012 17:33 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Oczywiście apartamenty mogą nie mieć swojej strony. Oczywiście właścicielem może być Polka (np. Pani Katarzyna ze strony sprzedambyka.pl). Oczywiście że zdjęcie jest stare i apartamentów nie widać. Oczywiście że pomyśleliśmy i stąd te pytania.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 23 Lut 2012 17:40 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Ja tylko na dokładke, gdyby ktoś się zastanawiał czy normalnie takie cos jest warte 5500 zł... we Francji mozna wynając całe domki (tzw gites) w fantastycznych miejscach, na tydzień nawet w sezonie kosztuje to 250-400 euro zakładając 3-4 osoby i uwzględniając prowizje która wlasciciel z tej kasy oddaje do pośrednika gites de france (25-30%). Tutaj mamy mieszkanko w jakims blokowisku poprawionym w photo shopie, bez adresu, bez danych werifikacyjnych.... warte rzekomo 1300 euro na tydzien.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 23 Lut 2012 21:02 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
marek2011 napisał(a):
Maciek78: ciągle podajesz adresy www i strony pozakładane przez oferentów. A my od samego początku nie o tym piszemy.

Zdecyduj więc o co Ci chodzi. Raz piszesz to co powyższe a raz:
marek2011 napisał(a):
Dla mnie podejrzany jest np. brak dokładnego adresu apartamentów (nie znalazłem takiego), co wyklucza weryfikację informacji o mieszkaniach w niezależnych od oferentach źrodłach.


Skoro macie podejrzenia to omijajcie ofertę szerokim łukiem. Nie trzeba wielkiej dedukcji by stwierdzić, że wynajem apartamentu w Hiszpanii jest dla firmy Fisterra uboczną działalnością. Lepiej jednak, wzorem kolegi szumnego, kpić z tego, że ktoś na codzień sprzedaje byki bądź traktory.
Typowo polskie szukanie dziury w całym. Dramat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 23 Lut 2012 21:36 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
kolega"szumny" pyta o konkrety. nie doczekał się. a maciek dalej probuje naciagac. jesli uwazasz ze oferta uczciwa to daj te dane.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 23 Lut 2012 21:56 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
Za duże ryzyko aby bawic się w takie niewiadome. Nie wiadomo co, gdzie, kiedy, moznaby ryzykowac gdyby to była jakas symboliczna kwota ale nie 1400 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 23 Lut 2012 22:07 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
@ dla mnie dramatem są takie oferty jak ta dyskutowana i to że ludzie dają sie na nie nabrać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 23 Lut 2012 22:25 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Ludzie kalkulują sobie, że pojadą w terminie wakacyjnym do Hiszpanii i będą mieć pobyt za 1400 zł.
Nikt nie obliczy, że spośród 71 osób co kupiło groupon to "szczęście" będzie mieć maks. 10 z nich. Reszcie zostaną mniej atrakcyjne terminy, gdzie cena 1400 zł "nie zachwyca".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 23 Lut 2012 22:27 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
chyba zacznę sprzedawać swoją ofertę na gruponie..........
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 25 Lut 2012 18:50 

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1
podpowiem tym, którzy czasami kupują na zagranicznych gruponach i nie wstrzelą się w termin. Groupon włoski na pewno zwraca pieniądze- w moim przypadku wystarczylo napisać, że hotel nie gwarantuje mi miejsca w terminie, który mi pasuje/ . Oczywiście może trzeba ustalić wywiadem ten niepasujący termin, a może nie- ja sobie zaplanowałam fajny nocleg, ale akurat hotel miał pełne obłożenie i po długich negocjacjach/ widziałam już moje 100€ w koszu/właśnie z hotelu dostałam informację, że przecież mogę wystąpić o zwrot zapłaconej kwoty, wystarczy wysłać maila. Zrobilam to też z kuponem na stek fiorentina- wiedzialam, że nie dam rady go wykorzystać, poprosiłam o zwrot- i bez wielkiego problemu dostalam. Zaskoczenie pełne, bo na polskim gruperze czy grouponie/ sorry, nie pamiętam/ musiałam stoczyć dużą walkę, aby mi oddano kasę . I miałam niezłe argumenty.
We Włoszech korzystałam też z hoteli na http://www.kgbdeals.it - mają ciekawsze oferty/ ale tutaj nie testowałam zwrotów/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 383 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group