Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Sty 2017 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Witam,znalazłem w dobrej cenie bilet na interesującej mnie trasie na w/w pośredniku,koszt biletu to ok 40€,ale za płatność swojską kartą dolicza mi kolejne 40€. :cry: Da się jakoś to obejść?Myślę o założeniu v pay z nest banku,a może jakiś inny pomysł?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#2 PostWysłany: 25 Sty 2017 03:09 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Na edreams masz zazwyczaj 1 bezprowizyjny sposób i najczęściej jest to bardzo rzadko spotykana karta (Mastercard Edreams, Viabuy). Czasami udaje się znaleźć zniżkę z bardziej popularną kartą (AmEx, Visa, itp) jednak te największe zniżki to właśnie te karty niedostępne u nas.

Niska cena to taki haczyk żeby zachęcić do wpisania wszystkich danych i na końcu pewnie część osób nie zauważy i zapłaci cenę z haraczem.

Trzeba też pamiętać że nawet posiadając wspomnianą rzadką kartę, tylko raz na 90 dni kupimy nią bilet ze zniżką (a czasami po 1 zakupie już jest banowana dożywotnio).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Sty 2017 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Haracz pojawia się po wpisaniu nr karty,pomimo tego,że wybrałem visa credit,debit(które są rzekomo bez prowizji).
Ma ktoś doświadczenie ze wspomnianą wyżej karta z Nest Banku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Sty 2017 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Próbowałeś zmieniać IP?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Sty 2017 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Tak,wszystko jest ok do momentu płatności,kartą,która niby jest bez prowizji.Może problem polega na tym,że to karta z Polski?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], januszmk oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group