Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kart PP z polskich banków nie można mieć w wersji elektronicznej

Pytania dotyczące Saloników znajdziecie tu:
Saloniki (lotniskowe) - wątek zbiorczy

Aktualna sytuacja salonikowa (otwarty/zamknięty) w trakcie Covid-19
The Global Travel Recovery map


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 110  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 13 Lip 2017 16:13 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 418
Loty: 213
Kilometry: 278 320
niebieski
Działa cały czas. Zamawiałem drugi raz w tej promocji, bez problemu przeszło :) Wcześniej wypowiedzialem kartę, która traciła ważność i miała się przedłużyć automatycznie.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#422 PostWysłany: 13 Lip 2017 16:33 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@krymek Te same dane, czy coś zmieniałeś (karta, e-mail)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#423 PostWysłany: 13 Lip 2017 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
@Razem jeszcze nie testowałem, trochę mi się przesunęły terminy i dopiero po koniec miesiąca będę kupował :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 14 Lip 2017 10:54 

Rejestracja: 20 Cze 2016
Posty: 129
Czy ja dobrze rozumiem działanie priority passa, że jeśli kupię tę wersję z nielimitowanymi wejściami, to mając np. 10h przesiadkę na dużym lotnisku mogę korzystać z 4 różnych saloników w tym czasie? Czy też jedna karta pokładowa - jedno wejście (np. na max 3h)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 14 Lip 2017 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1434
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Możesz zmieniać saloniki do woli...nawet na krótszych przerwach

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
antolll uważa post za pomocny.
 
      
#426 PostWysłany: 14 Lip 2017 11:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22441
Można skorzystać z 4 saloników.
Góra
 Profil Relacje PM off
antolll uważa post za pomocny.
 
      
#427 PostWysłany: 14 Lip 2017 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Miesiąc temu wypowiedziane, dzisiaj kupione ponownie (inny e-mail, inny adres dostawy karty), wszystko bez problemu, pobrało 220USD :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#428 PostWysłany: 14 Lip 2017 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Poproszę o pomoc w 2 sprawach:

- przymierzam się do zakupu PP z podwieszonego linku - czy ktoś mógłby potwierdzić, że nadal pobiera 220 USD zamiast 220 GBP. I druga sprawa - jak się o tym przekonać ? Zamierzam zapłacić moją zwykłą debetówką z mBanku (w PLN) - nie chciałbym się zdziwić, że zamiast 220 USD pobierze 220 GBP.

- jak podchodzić do informacji, że "Smart casual dress at all times" - czy oznacza to, że należy być w miarę schludnym (czyli nie po 4 dniach pod namiotem bez mycia) czy jednak długi spodnie i koszula/polo ? Info znalazłem o salonikach w MCT.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 14 Lip 2017 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Do PP dołączył salonik Travelex Business Centre w Wenecji VCE (landside) dla lotów non-schengen z dostępem do fast tracka:
https://www.prioritypass.com/en/Lounges ... ess-Centre
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel uważa post za pomocny.
 
      
#430 PostWysłany: 14 Lip 2017 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Ustaw limit na transakcje, powyżej limitu nie pobierze :)

Tomo14 napisał(a):
Poproszę o pomoc w 2 sprawach:

- przymierzam się do zakupu PP z podwieszonego linku - czy ktoś mógłby potwierdzić, że nadal pobiera 220 USD zamiast 220 GBP. I druga sprawa - jak się o tym przekonać ? Zamierzam zapłacić moją zwykłą debetówką z mBanku (w PLN) - nie chciałbym się zdziwić, że zamiast 220 USD pobierze 220 GBP.

- jak podchodzić do informacji, że "Smart casual dress at all times" - czy oznacza to, że należy być w miarę schludnym (czyli nie po 4 dniach pod namiotem bez mycia) czy jednak długi spodnie i koszula/polo ? Info znalazłem o salonikach w MCT.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 14 Lip 2017 11:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22441
@Tomo14 post z góry

Co do drugiego: Nie shorty, sandały, koszulki drużynami piłki nożny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 14 Lip 2017 11:25 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Tomo14 napisał(a):
- jak podchodzić do informacji, że "Smart casual dress at all times" - czy oznacza to, że należy być w miarę schludnym (czyli nie po 4 dniach pod namiotem bez mycia) czy jednak długi spodnie i koszula/polo ? Info znalazłem o salonikach w MCT.


Ja miałem po prostu t-shirt i długie spodnie, a na nogach sandały - nikt nie zwracał uwagi na strój.

Myślę, że ten zapis ma na celu uniemożliwienie wejścia ludziom w szortach, strojach kąpielowych itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 14 Lip 2017 13:14 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 418
Loty: 213
Kilometry: 278 320
niebieski
@Sudoku: Zmieniłem kartę kredytową i adres e-mail i adres zamieszkania. Bez problemów. Kartą fizycznie już u mnie. A z karty w aplikacji korzystałem już dzień po zakupie.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
#434 PostWysłany: 14 Lip 2017 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Z karty w aplikacji można korzystać natychmiast po opłaceniu? Czy czeka się na aktualizację kilka godzin,jeden dzień?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 14 Lip 2017 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4079
HON fly4free
Tomo14 napisał(a):
- jak podchodzić do informacji, że "Smart casual dress at all times" - czy oznacza to, że należy być w miarę schludnym (czyli nie po 4 dniach pod namiotem bez mycia) czy jednak długi spodnie i koszula/polo ? Info znalazłem o salonikach w MCT.

Ja w kilku salonikach obslugujacych PP w Europie, Azji i USA wchodzilem w szortach i polo/podkoszulce (ale bez sandalow :-)), widzialem tez w salonikach Chinczykow w japonkach i szarych skarpetach :-( i nikt nie zwracal na to uwagi...tak wiec chodzi raczej o to, aby "wygladac" :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 14 Lip 2017 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
mysle, że chodzi o to, aby .... nie przeszkadzać innym ludziom w spożywaniu posiłków/%% odpoczywaniu przez ... zapachy, wygląd i będzie spoko :)
koniec konców jest to płatna usługa (płaci pasażer/bank/linia lotnicza)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
#437 PostWysłany: 16 Lip 2017 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
jaco027 napisał(a):
Tomo14 napisał(a):
- jak podchodzić do informacji, że "Smart casual dress at all times" - czy oznacza to, że należy być w miarę schludnym (czyli nie po 4 dniach pod namiotem bez mycia) czy jednak długi spodnie i koszula/polo ? Info znalazłem o salonikach w MCT.

Ja w kilku salonikach obslugujacych PP w Europie, Azji i USA wchodzilem w szortach i polo/podkoszulce (ale bez sandalow :-)), widzialem tez w salonikach Chinczykow w japonkach i szarych skarpetach :-( i nikt nie zwracal na to uwagi...tak wiec chodzi raczej o to, aby "wygladac" :-)



może nie zwracal uwagi ale sobie pomyslal co za cham nie przestrzega zasad

SMART CASUAL - SWOBODNY STARANNY - w przypadku mężczyzn oznacza zastąpienie garnituru spodniami i marynarką (albo nawet swetrem), formalnej koszuli – koszulą z grubej bawełny (często noszoną z podwijanymi rękawami) czy koszulką polo, a sznurowanych półbutów – mokasynami.
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 16 Lip 2017 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Człowieku, w takim razie - wg Ciebie - muszą myśleć "co za cham" w przypadku 70% gości.

Naprawdę skończmy temat. Rzadko kiedy ten zapis (szczególnie w salonach PP) ma jakikolwiek sens i przełożenie na rzeczywistość. Obsługa również ma na to wywalone. Szczególnie teraz, gdy większość osób to urlopowicze i nie będą na Rhodos zakładać swetra i mokasynów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 17 Lip 2017 07:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@luftairways

Definicji smart casual nie musisz mi przytaczać bo ja na codziennie chodzę w garniturze więc ją znam.
Chodziło mi raczej o to czy jest to rygorystycznie przestrzegane bo zazwyczaj tej informacji nie ma, a w przypadku MCT ją znalazłem.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 17 Lip 2017 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Mam kilka pytań, przejrzałem wątek ale nie do końca widzę odpowiedzi.
1. Czy ktoś płacił kartą dolarową za PP?
2. Czy ta samą kartą mogę zapłacić za dwie karty PP (obie po 10 wejść)?
3. Czy płacac kartą dolarową mam to zrobić z linku powyżej? Bo w nim cena jest w funtach. Wiem, że było to wałkowane ale chyba zwykle chodziło o płatności w kartach PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 110  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group