Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kart PP z polskich banków nie można mieć w wersji elektronicznej

Pytania dotyczące Saloników znajdziecie tu:
Saloniki (lotniskowe) - wątek zbiorczy

Aktualna sytuacja salonikowa (otwarty/zamknięty) w trakcie Covid-19
The Global Travel Recovery map


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 110  Następna
Autor Wiadomość
#1661 PostWysłany: 18 Sie 2022 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
johnnyWalker napisał(a):
To że oficjalnie nie można to sie domyślam, ale pytam jak jest w praktyce, czy ktos to realnie sprawdza - twoje id i PP itp, czy liczy sie zeby byla sztuka karty PP(nie uzyta) - w koncu i tak za wejscie salonik dostanie 1 zaplate od Priority Pass(niezaleznie kto wejdzie). Ostatni raz jak była to nikt dowodu/paszportu nie weryfikował.


W WAW mnie kiedyś (dawno temu) nie wpuszczono, bo nie zgadzało się imię z biletu wobec imienia na PP. Ale na kilku lotniskach zagranicą nie było z tym problemu.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#1662 PostWysłany: 18 Sie 2022 09:49 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
kol. @johnnyWalker
Skoro twoim zamiarem jest tylko wejscie na chwile i 'zgarniecie' przekasek, to po co komplikowac i dlaczego po prostu zona nie moze wejsc do saloniku i zrobic to samo dla ciebie...? Nie rozumiem kombinowania, zebys koniecznie to ty wszedl, a nie ona...
Juz pomijam, ze bedzie to nieeleganckie, ale o tym pisali juz Koledzy wyzej.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1663 PostWysłany: 18 Sie 2022 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
Pewnie żonie się ręce trzęsą przy kradzieży i boi się że rozsypie przekąski;-)
A po drugie ksywa @johnnyWalker zobowiązuje. Zapewne chce uraczyć się alkoholem na miejscu...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1664 PostWysłany: 24 Sie 2022 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Do PP dodano:
Siesta Box w Campinas-Viracopos VCP: https://www.prioritypass.com/en/lounges ... siesta-box
W Lounge Guarulhos w Sao Paulo GRU (T2): https://www.prioritypass.com/en/lounges ... -guarulhos

Edit:
Dodano kolejny:
W Lounge Belem w Belem BEL: https://www.prioritypass.com/en/lounges ... unge-belem

Od 1.09 American Express Lounge w Sao Paulo GRU (T3) "wylatuje" z PP.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#1665 PostWysłany: 28 Sie 2022 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 202
Loty: 135
Kilometry: 450 446
niebieski
Tulio napisał(a):
Promo ze zniżką 35% (Standard Plus) i 50% (Standard) z kodem LONCJCG5035
https://www.prioritypass.com/en/campaig ... rrency=GBP


Z podanego linku Standard Plus wychodzi za £122- trzeba tylko wybrać Wielką Brytanię jako kraj pobytu i podać (wymyślony) brytyjski numer telefonu.

Czy to w praktyce działa i nie ma problemów z takimi kartami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1666 PostWysłany: 28 Sie 2022 13:17 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 222
niebieski
Na adres pobytu który podajesz w czasie rejestrowania i zakupu PP po opłaceniu wysyłają pakiet powitalny i co najważniejsze kartę fizyczną. Oczywiście zaraz po zakupie online otrzymujesz dostęp w aplikacji do kodu QR na podstawie którego korzystasz wchodząc do saloników. Na 60 wizyt w ostatnim roku w salonikach byłem proszony dwukrotnie o fizyczną kartę pomimo ze pokazywałem kod QR. Czyli generalnie nie była mi potrzebna ale jednak wolałbym ją mieć fizycznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Olencjaaa uważa post za pomocny.
 
      
#1667 PostWysłany: 30 Sie 2022 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 932
złoty
PiotrekS napisał(a):
https://shareasale.com/r.cfm?b=1527966&u=1242077&m=17495


Da rade jakos zrobić, żeby zniżka była od kwoty w Euro (399€) a nie w Dolarach ($429) bo jednak jest trochę różnicy w kursie walut?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1668 PostWysłany: 30 Sie 2022 22:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
A w GBP może być? tam oprócz standardowej zniżki możesz dodatkowo wziąć 7,5% cashbacku w quidco.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1669 PostWysłany: 30 Sie 2022 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 932
złoty
Nawet jak się wybierze kraj United Kingdom to cena jest w dolarach a nie w funtach, to chyba nie przejdzie w takim wypadku z cashbackiem te 15msc PP? Zresztą żeby był cashback trzeba przejść z linku Quidco, wtedy nie byłoby -10% i 3msc extra free.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1670 PostWysłany: 30 Sie 2022 22:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Ja po przejściu z quidco widzę -10%, ale masz rację - nie ma tych 3 miesięcy gratis.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1671 PostWysłany: 30 Sie 2022 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 932
złoty
Z Quidco wychodzi ~130zl/msc + trzeba czekać na cashback a nie od razu. Z linku który zacytowałem jakieś ~121zl/msc i nie trzeba na nic czekać.

Za 135zl/msc jest jeszcze taki, gdzie 1 wizyta GOŚCIA jest za free: https://www.prioritypass.com/en/campaig ... 81k6_y3i1k
Pewnie nie ma takich gdzie tych wizyt dla osób towarzyszących byłoby więcej za free?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1672 PostWysłany: 31 Sie 2022 08:25 

Rejestracja: 16 Wrz 2017
Posty: 175
niebieski
Piatek napisał(a):
PiotrekS napisał(a):
https://shareasale.com/r.cfm?b=1527966&u=1242077&m=17495


Da rade jakos zrobić, żeby zniżka była od kwoty w Euro (399€) a nie w Dolarach ($429) bo jednak jest trochę różnicy w kursie walut?


Nie wiem jak to zrobiłem, ale przy którymś razie przy zmianie kraju, wrzuciło mi cenę w eur ale była wyższa. Także chyba lepiej w USD, z racji tego ze teraz EUR/USD ~ 1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1673 PostWysłany: 31 Sie 2022 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 342
złoty
Tu za 339€. Ale chyba jeszcze coś dochodziło za wysyłkę.
http://prioritypass.com/IntervalWorld
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Piatek uważa post za pomocny.
 
      
#1674 PostWysłany: 01 Wrz 2022 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 932
złoty
No i to jest to, czego szukałem (wychodzi 107zl/msc) - dzięki! A orientuje się ktoś jak wygląda faktura od nich, przychodzi normalnie z kartą/na email? Bo nie widzę nigdzie opcji, żeby NIP podać, w pustej (nieuzytej) linii z adresem go przemycić czy jakoś inaczej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1675 PostWysłany: 01 Wrz 2022 23:38 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
elwirka napisał(a):
Nigdy w życiu nie sprawdzano mi id ani paszportu. Sprawdzają czy imię i nazwisko na boarding passie zgadza się z tym na karcie PP. Więc teoretycznie jeśli oddasz swoje BP i PP obcej osobie to ona wejdzie. Płeć się musi zgadzać jedynie.


I też nie zawsze.. wchodziłem na pewno do Preludium z synem. Ja na swoją kartę, on na kartę żony, która z drugim dzieckiem siedziała pod gatem. I nikt nie czepiał się, że syn nie wygląda na 18 lat, ba, nawet nie wygląda na 13, i że nie ma na imię Agnieszka :).

Tak samo weszliśmy kiedyś gdzieś w Azji i też nikt nie sprawdzał dokumentów. Jedynie boarding pass vs karta. Więc na dwie próby dwa razy "sukces".

Generalnie mam wrażenie, że musi się zgadzać karta z BP. Reszta dla saloniku nieistotna. Chociaż.. może w Finlandii by nie przeszło.. kiedyś w Aspire w Helsinkach strasznie mi się o coś czepiali. Już nie pamiętam o co, ale była to już wyższa szkoła upierdliwości :). Więc tam może by to się nie udało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1676 PostWysłany: 02 Wrz 2022 08:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Do PP dołączył salonik w HarareHRE w Zimbabwe: https://www.prioritypass.com/en/lounges ... ort-lounge
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1677 PostWysłany: 04 Wrz 2022 08:44 

Rejestracja: 30 Sie 2022
Posty: 73
Hej, założyłem z żoną karty Santander Platinum i po raz pierwszy zamierzamy skorzystać z saloników na lotnisku. Zaczniemy od Katowic. Mam kilka pytań:
1. Czy dostając kartę PP trzeba ją jakoś aktywować?
2. Czy trzeba mieć aplikacje, czy wystarcza karta plastikowa?
3. Czy saloniki na lotniskach są już po przejściach kontroli bezpieczeństwa?
4. Fast track - To opcja kontroli bezpieczeństwa, nie czekając w kolejkach z cała resztą podróżujących? Rozumiem, że wejściówki priority pass, nie są jednoznaczne z dostępem do fast track?

Czy jest coś co powinienem wiedzieć przed pierwszym wejściem (2 dorosłych plus 3 latek)?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1678 PostWysłany: 04 Wrz 2022 08:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Ad 1 - o ile pamiętam (bo kartę mam już ładnych parę lat) to nie trzeba.

Ad 2 - nie tylko nie trzeba, ale nie da się używać karty PP od Santandera (i od innych banków chyba też) razem z aplikacją PP.

Ad 3 - są różne sytuacje. Szczegóły sprawdzasz na stronie PP, gdzie wstukujesz interesujące Cię lotnisko, a strona podaje możliwe warianty.

Ad 4 - czasem są chyba lotniska, na których fast track na kartę PP działa, ale to raczej rzadkość (sam nigdy nie skorzystałem).
Góra
 Profil Relacje PM off
puniek8 uważa post za pomocny.
 
      
#1679 PostWysłany: 04 Wrz 2022 09:03 

Rejestracja: 30 Sie 2022
Posty: 73
@tropikey dzięki za odpowiedzi!

Ad2. - chodziło mi o plastikową kartę PP - Czy posiadając ją, nie musze mieć aplikacji PP?
Czy dobrze jest mieć i to i to?


Z tego co znalazłem na forum to akurat w Katowicach FastTrack czesto przechodzi z PP, sprawdzę niebawem.

Czy jest jakiś patent na FastTrack na wszystkich lotniskach? Chodzi mi o jakieś członkostwo (np. dodawane do karty kredytowej itp) - której działa podobne na zasadzie PP (mając dostęp, mogę korzystać na większości lotnisk).


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Wrz 2022 10:47, edytowano w sumie 1 raz
Przeniosłem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1680 PostWysłany: 04 Wrz 2022 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Jak już pisal kolega sam plastik Ci wystarczy.Kart PP z polskich banków nie da się podpiąć do aplikacji PP.
To nie jest dobry temat na takie pytania.Jest temat o PP.
priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
puniek8 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 110  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group