Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kart PP z polskich banków nie można mieć w wersji elektronicznej

Pytania dotyczące Saloników znajdziecie tu:
Saloniki (lotniskowe) - wątek zbiorczy

Aktualna sytuacja salonikowa (otwarty/zamknięty) w trakcie Covid-19
The Global Travel Recovery map


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 110  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 08 Lut 2017 00:18 

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 18
Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce.
Jeśli mam złotą kartę w PKO z priority pass, to ta karta jest przepustką na fastracki i do lounge, czy dostanę jeszcze jedną kartę?

Oni skanują kartę czy jak to wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#302 PostWysłany: 08 Lut 2017 00:24 

Powinieneś dostać nową kartę - "Priority Pass".
W Raiffeisenie dostałem najpierw PP, a dopiero później Visę :)
Góra
 PM off  
      
#303 PostWysłany: 08 Lut 2017 00:32 

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 18
Mi mówią, że kredytową wyślą w tydzień.
Ile czekałeś na Priority Pass?
Rano zadziwienie do banku i się dowiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 08 Lut 2017 00:44 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 78
Loty: 32
Kilometry: 65 416
pytanko, posiadam karte Gold w Citibanku,...czy orientujecie sie może czy moge przpiąc limit na mbank, i czy dstane world elite, aby moc korzystac z PP?? czy w mbanku, wystarczą obroty na rachunku??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 08 Lut 2017 00:50 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Nie dostaniesz. DO WE musisz udokumentować dochód. Nawet jak masz możliwość wzięcia w mbanku katy k. z limitem 100 tyś a chcesz tylko 20 tys, tak samo jest przy przenoszeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 08 Lut 2017 01:05 

KeramxD napisał(a):
Mi mówią, że kredytową wyślą w tydzień.
Ile czekałeś na Priority Pass?
Rano zadziwienie do banku i się dowiem.


Jak wyżej - dostałem PP szybciej niż Visę :) Czyli po około tygodniu obie karty u mnie już były.
Góra
 PM off  
      
#307 PostWysłany: 08 Lut 2017 08:09 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 540
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
Tylko, że PP dla Visy Gold w BP nie daje żadnych darmowych wejść. Każdorazowo płatne jest 27 usd
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 08 Lut 2017 12:58 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Hey, propozycja do moda dot. wydzielenia z tematu informacji gdzie udało się przejść z PP FT. W ostatnich paru postach piszą o KRK, GDN. Przeglądanie całego tematu aby to wyłapać jest uciążliwe, a sama informacja bardzo przydatna. Nowy wątek w którym podawano by tylko miejsce gdzie trick działa wg mnie byłby przydatny. Pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off
Luke1976 lubi ten post.
 
      
#309 PostWysłany: 08 Lut 2017 21:13 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2333
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Po prostu spróbuj, bo wiele zależy od ogarnięcia ochrony, wiec trudno stwierdzic cos na 100% Oficjalnie nie mozna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 09 Lut 2017 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
W WAW kiedys sie dalo, poki nie bylo bramek automatycznych, machałeś i wchodziłeś,
teraz niestety juz sie nie udaje, mają liste kart i jest klops.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 13 Lut 2017 11:51 

Rejestracja: 13 Lut 2017
Posty: 1
Witam.
Mam pytanie czy jak kupię priority pass to da się wejść w dwie osoby do saloniku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 13 Lut 2017 11:52 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22445
Można, ale za drugą zapłacisz (jeżeli mówimy o Unlimited)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 13 Lut 2017 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
Zacznijmy od teorii, na stronie PP czy w aplikacji wpisujesz dane lotnisko i tam masz liste salonikow, z opisem co w ktorym teoretycznie jest.
A w praktyce jest tak, ze w czesci salonikow są napoje, alkohole, zimne przekąski + coś ciepłego do zjedzenia, jakieś jedno czy dwa dania do wyboru, a tez jest duzo saloników gdzie masz całkiem szeroki zakres róznych ciepłych dań, od przystawek, po normalne obiadowe itd itd. Tak naprawdę, to trzeba w nich być aby sie na wlasnej skorze przekonac co i jak, bo z opisów to ciężko czasami wywnioskować. Choć pomagają strony z rankingami.

Oprócz posiłków i napoi kolejnym głównym plusem są po prostu wygodniejsze miejsca spędzania tego czasu na przesiadkach. Łóżka, leżanki, kanapy, prysznice, sensowne toalety, to sa rzeczy, wydaje się teoretycznie błahe, ale przy częstym podróżowaniu, człowiek rozumie, że takie małe trybiki łączą sie i poprawiają komfort podrózy, nawet wtedy gdy masz tylko tego Priority Pasa, a nie dostęp do np saloników biznesu czy pierwszej klasy w Dubaju czy saloników senatora w Lufie.
Góra
 Profil Relacje PM off
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#314 PostWysłany: 16 Lut 2017 19:16 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
@‌santech‌ są naprawdę olbrzymie dysproporcje w jakości oferowanego jedzenia i tego czy salonik jest przyjemny czy też nie.

Np. w Bergamo do zjedzenia są tylko chipsy i suche paluszki, do picia woda, sztuczne soki i niedobra kawa z automatu (Włochy!!). W Baku limit pobytu to 2h i z aptekarską dokładnością po 2h przychodzi obsługa wyprosić gościa. W Singapurze i Hong Kongu w salonikach jest mnóstwo bardzo smacznych dań na ciepło, nudle robione na zamówienie. Salonik w Katowicach ma pyszne sałatki i tortille a w piątki sushi. Ale już krakowski to bida z nędzą. Są saloniki które można ocenić na 0/10pkt i takie 10/10.

Jeśli masz limit wejść to najlepiej na danym lotnisku zajrzeć i zobaczyć czy warto wykorzystywać wejście czy też nie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#315 PostWysłany: 16 Lut 2017 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
santech napisał(a):
Hey. PP mam parę dni (korzystając z promo BZWBK) do tej pory jakoś nie mialem parcia na wstępy. Co tak naprawdę jest w saloniku. Chodzi mi o jedzonko. Będę za tydzień wracał z rodzinką z TFS i zastanawiam się czy nie wykorzystać darmowych wejść tam. Czy oprócz napojów i alkoholu można tam coś przekasić? Zdaję sobie sprawę że to zależy od saloniku ale pytam ogólnie.

Polecam temat:
Saloniki (lotniskowe) - wątek zbiorczy

Tam użytkownicy opisują saloniki, możesz sobie wyszukać temat wg TFS, trochę wpisów jest.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#316 PostWysłany: 24 Lut 2017 21:50 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
dziabulek napisał(a):
Bo generalnie taka karta byłaby przydatna dla naszej dwójki, ale nie latamy na tyle aby każdy miał potrzebę 10 razy korzystać z saloniku. A po 5 wejść byłoby idealnie.


i jak? przetestowales? mam ten sam dylemat. Ta karta z 10 wejsciami bylaby idealna. Akurat potrzeba 5 wejsc per person ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 24 Lut 2017 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@‌manio‌ nie. Do tego PP odpowiedział jakimiś sloganami na to pytanie i tak naprawdę na 100% do tej pory nie wiem czy można czy nie. Ale raczej wygląda na to, ze nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 24 Lut 2017 22:12 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
dziabulek napisał(a):
@‌manio‌ nie. Do tego PP odpowiedział jakimiś sloganami na to pytanie i tak naprawdę na 100% do tej pory nie wiem czy można czy nie. Ale raczej wygląda na to, ze nie.


Formalnie nie. Myslalem ze przetestowales to w praktyce jak inni tutaj. No nic, ja sie chyba skusze bo po wstepnej kalkulacji wychodzi na plus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 27 Lut 2017 09:14 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Dalej pobiera w USD przy zakupie najdroższego pakietu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 27 Lut 2017 17:45 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Czy ktoś się spotkał z PriorityPass wydawanym jako bonus extra do produktów bankowych?
Mam leasing w MLeasing (MBank) oraz terminal płatniczy w swoim sklepie (Credit Agricole).

Nikt o tym nie mówił, ja nie pytałem - a może jest opcja?

Druga kwestia, co polecacie z kart jak Priority Pass, gdybym chciał zwyczajnie wykupić? Co na dziś najlepiej wychodzi?
Dobrze byłoby mieć kartę z 1 gościem free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 110  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group