Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Gru 2022 17:06 

Loty: 120
Kilometry: 240 602
platynowy
marek2011 napisał(a):
@jar188: Fajnie, tylko od kwietnia, to nie luty i Tallin to jednak nie Praga, do której łatwiej/szybciej/taniej większości dojechać. Jest miejsce dla jednych i drugich ofert.

łatwiej/szybciej/taniej to pojęcie względne, dla mnie tak samo łatwo się dostane do PRG jaki TLL czy nawet CDG.
Cytuj:
sam mam wielu znajomych pytających o Azję na prawie teraz, a nie na wtedy, gdy być może będzie taniej : chcą z takich czy innych względów (urlop, pora roku, ferie, dzieci, pogoda itd. itp.) lecieć za dwa miesiące

Na za dwa miesiące zawsze było drożej. Było kilka promocji w tym roku jak ktoś chciał taniej kupić. To, że ceny poszły w górę to poza dyskusją.
Z WAW SIN jest za 2780zł w styczniu/lutym.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#22 PostWysłany: 05 Gru 2022 17:25 
Awatar użytkownika

Loty: 171
Kilometry: 458 588
złoty
Owszem, od wielu dni jest kilka dat w kalendarzu AF do SIN z WAW w takiej cenie (wylot końcem stycznia bodajże 24. lub 27., powrót po ok. 10 dniach), dlatego dziwiłem się, że ktoś wrzucił tutaj TK z PRG. Choć Turkish ma oczywiście rejestrowany w cenie, co dla niektórych może być zaletą. Sam od pewnego szukam czegoś taniego na koniec stycznia/początek lutego do SIN/KUL ale w opcji OW i widzę, że to trochę karkołomne zajęcie (nieważne czy RT czy OW) ;)
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 05 Gru 2022 21:03 

Zbanowany
Na tańsze bilety do Tajlandii a w szczególności np . Phuket ( choć i tak większość Polaków leci via BKK ) bym nie liczył, ale może mniej popularne kierunki w Azji potanieją?

Tajlandię chyba trzeba skreślić , ale może to dobrze widząc takie newsy:

https://thethaiger.com/hot-news/tourism/phuket-sees-over-50000-russian-tourists-in-past-month?fbclid=IwAR1AXQwE54JLhLdLpCMsuileO3jHpEWhMpuW2vObkT0pawV0DZ-F1WGSeSE

Ceny szaleją a przypominam, że do spędzania wolnego czasu w tych rejonach nie wróciła jeszcze nacja, która najliczniej odwiedzała te rejony.

W Tajlandii byłem 3 razy i chyba nie będę po niej płakał widząc, że Tajlandia a w szczególności Phuket staje się miejscem lansu patocelebrytów, miejscem zamieszania jakiś króli z wyzwania90 czy innych podejrzanych postaci. A każdy jutuberek już sprzedaje stamtąd ebooka:D

Po prostu taki nowy Egipt początku naszego wieku...
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#24 PostWysłany: 05 Gru 2022 23:50 

niebieski
Do wszystkich maruderów, że drogo, że źle - proponuję wyciągnąć kija z d... i świat będzie piękniejszy ;) A tak na serio to mamy ceny jakie mamy. Bilety na styczeń/luty do Azji południowo-wschodniej kosztują na ogół 3500+, a te bardziej chodliwe kierunki nawet i 4500+. A że PRG to źle? Mi z Wrocławia bez różnicy jest pojechać do Berlina, Pragi czy Warszawy. Ale co ja tam się znam. Zatem mam propozycję dla tych co się znają - poproszę o taką bieda okazję 2021 roku - albo i nie - może być nawet za 2,5k PLN, z tym że wylot BER,PRG lub WAW przylot do BKK,SGN,KUL lub KBV, przesiadka max 4h, bagaż rejestrowany w cenie, termin: wylot od 1.02 powrót do 27.02, na miejscu 3tyg. Rozumiem ze oferty popłyną strumieniami, a jak nie to chyba jednak ten Singapur nie taki zły ;)
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#25 PostWysłany: 06 Gru 2022 08:51 
Awatar użytkownika

Loty: 287
Kilometry: 407 922
platynowy
Ale jakby co, to ten SIN lufą z regionów jest też w okolicach 2650 pln skoro to deal ;)

Image
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
wasil10 uważa post za pomocny.

#26 PostWysłany: 06 Gru 2022 10:16 

Loty: 120
Kilometry: 240 602
platynowy
Spider napisał(a):
- poproszę o taką bieda okazję 2021 roku - albo i nie - może być nawet za 2,5k PLN, z tym że wylot BER,PRG lub WAW przylot do BKK,SGN,KUL lub KBV, przesiadka max 4h, bagaż rejestrowany w cenie, termin: wylot od 1.02 powrót do 27.02, na miejscu 3tyg. Rozumiem ze oferty popłyną strumieniami, a jak nie to chyba jednak ten Singapur nie taki zły ;)

Ale to jak ty szukasz taniego biletu i to jeszcze w sztywnych datach pod swój wyjazd to w złym miejscu umieściłeś informację. Przenieś to do : szukam-taniego-lotu,forum,8
Nikt się tutaj spina tylko przez większą ilość wrzutek z normalnymi cenami, które każdy może znaleźć odpalając jakąś wyszukiwarkę ciężko później wyłapać prawdziwą okazję.

Po podwyżkach trzeba na nowo zdefiniować: tani bilet, okazja itp... :lol:
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#27 PostWysłany: 02 Sty 2023 13:57 
Awatar użytkownika

Loty: 171
Kilometry: 458 588
złoty
Wiem, że inne linie ale to nie zasługuje na nowy wątek - jest kilka dat na przełomie stycznia i lutego. Wylot z WAW, linie LH i SWISS (czasami doloty wspomagane samolotami Air Baltic).
Co ciekawe - rejestrowany w cenie (mimo Economy Basic). Może się komuś przyda w opcji last minute ;)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

[ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], trunks, veron73 oraz 15 gości