Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 316  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 21 Mar 2011 13:52 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=25560

PLL LOT prowadzi kampanię pt. ”Bliski Wschód w jednej cenie”. Promuje niskie ceny na przeloty do m.in. Kairu, co dziwi specjalistów od wizerunku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#122 PostWysłany: 24 Mar 2011 10:18 

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 118
Concorde znów poleci?
http://platine.pl/paryz---nowy-jork-w-t ... 99482.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 24 Mar 2011 12:17 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Kolejny idiotyczny pomysł: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... kecie.html

Nikomu niepotrzebne lotnisko centralne, zamiast rozwijania lotnisk regionalnych. Po co kolejne lotnisko w rejonie, gdzie jest Okęcie i Lublinek, a powstaje Modlin i Lublin. Czy nie lepiej inwestować w regionalne, zwłaszcza w północno-wschodniej Polsce?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 24 Mar 2011 12:45 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Oj Kamil.. gdzie Ty się wychowałeś? Jak nikomu niepotrzebne? Misia nie oglądałeś? To będzie lotnisko na miarę naszych możliwości i ambicji. Właściwie to tylko ambicji. A ile kolegów i znajomych królika się przy tym dorobi ;)

Niestety Polska to taki kraj że wszytko musimy mieć naj... a niestety za tym naj jest rozsypująca się rudera. Wg mnie postawili by na rozwój komunikacji lotniczej krajowej poprzez jakieś ulgi dla portów lotniczych by dla lotów krajowych można było wprowadzić mniejsze opłaty lotniskowe. Jak się rozwinie kultura podróży samolotem to można by wtedy myśleć o jakimś większym lotnisku. O ile do tego czasu LOT nie padnie/nie zostanie sprzedany i przekształcony tylko do mało znaczącego przewoźnika który dolatuje tylko pasażerów do Frankfurtu/Berlina/Amsterdamu/Paryża/Londynu* (*niepotrzebne skreślić w zależności od tego kto kupi). Ale to już ociera się o politykę....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 25 Mar 2011 10:17 

Rejestracja: 13 Maj 2010
Posty: 57
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,931 ... we_na.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 26 Mar 2011 09:33 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
http://przewodnik.onet.pl/abc-podroznik ... tykul.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 26 Mar 2011 10:55 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Ten koleś z pasażer.com pisze czasami takie głupoty na onecie, że aż szkoda to komentować...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 26 Mar 2011 14:24 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
chyba sie troche zmienia in plus, bo na ostatnie 4 loty lowcostami na trasie z/do PL nie slyszalem zadnych oklaskow :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 26 Mar 2011 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
zmienia na lepsze ? raczej na gorsze

oklaski przeciez zayebiste sa, o co wam chodzi
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 26 Mar 2011 15:19 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
Każdy może wyrażać soje odczucia jak chce. Mnie klaskanie nie przeszkadza, a nawet uważam to za świetną formę wyrażenia swojego zadowolenia z pomyślnego lotu i lądowania oraz wyrazów podziękowania osobie(om), które są za to odpowiedzialne. Lubię latać, ale zawsze jest we mnie ten dreszczyk niepewności, że może być coś nie tak. Jak wynika ze statystyk najczęstszymi przyczynami wypadków jest człowiek, to czemu mu nie podziękować za dobrze wykonaną pracę. Jestem przeciwnikiem lansowania, że coś jest trendy albo coś jest po prostu wiochą. Każdy robi to co uważa. Dlaczego wszyscy mieliby być "pod linijkę".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 26 Mar 2011 15:44 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Rozumiem klaskanie jeśli lądowanie odbywało się naprawdę w trudnych warunkach. Ale w w większości przypadków czym różni się zwykłe lądowanie dla pilota od prowadzenia autobusu dla zawodowego kierowcy czy też udany nieskomplikowany zabieg dla chirurga. To jest ich praca. Czy za każdym razem należy klaskać dlatego że w zwykłych warunkach wykonał swoją pracę? Chyba lepiej przy wyjściu z samolotu powiedzieć dziękuje stewardesie i pilotowi. Przynajmniej to usłyszy i doceni bardziej niż klaskanie :) takie jest moje zdanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 26 Mar 2011 16:35 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Niczym. Tym bardziej, że piloci tego nie słyszą. Irytuje mnie to, ale jeśli ludzie rozładowują w ten sposób stres po locie, to niech tak sobie robią. Jeszcze bardziej wkurzający jest dźwięk masowo rozpinanych pasów bezpieczeństwa na dwie sekundy po uderzeniu samolotu o drogę startową*.



*zaobserwowano wyłącznie w samolotach lądujących na polskich lotniskach
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 26 Mar 2011 22:17 

Rejestracja: 23 Sty 2011
Posty: 2
lużny wywiad z szefem ryanair-a
http://przewodnik.onet.pl/abc-podroznik ... tykul.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 26 Mar 2011 22:34 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
fly4me napisał(a):
Jeszcze bardziej wkurzający jest dźwięk masowo rozpinanych pasów bezpieczeństwa na dwie sekundy po uderzeniu samolotu o drogę startową*.



*zaobserwowano wyłącznie w samolotach lądujących na polskich lotniskach



Stary , chyba nie leciałeś Aerosvivtem- ostatnio przy lądowaniu- kilka osób nie tylko zdążyła odpiąć pasy, ale wyciągnąć bagaż podręczny i skierować się ku wyjściu mimo wyraźnego zakazu od stewardesy.
lub samolotem w azji- np Indonezji- masakra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 27 Mar 2011 16:10 

Rejestracja: 22 Lis 2010
Posty: 158
benévolo napisał(a):


Ludzie mówią źle o tym O'learym. Dla mnie to jest facet który jest doskonały w tym co robi. Żadna inna firma w Europie nie ma takich dochodów jak Ryanair. Dlaczego?

Ludzie narzekają na dopłaty do wszystkiego. Narzekają, że FR jest zły i niedobry. Jak im się nie podoba to niech polecą z Lufthansą. Każdy wybiera to co lubi. Nikt nikogo nie zmusza do latania z FR.

W tym tygodniu siedziałem na lotnisku w Stansted kilka godzin bo czekałem na kolejny lot. Oglądałem samoloty startujące. Nie chcę okłamać ale 80-90% maszyn to Ryanair! Widzę, że jednak wiele osób się na niego decyduje pomimo wielu dodatkowych opłat.

Miałem zamiar wybrać się do Brazylii. Gdy zobaczyłem, że cena bilety to około 3500zł zrezygnowałem bo za tyle to ja z Ryanairem zwiedzę pół europy.

Tanie latanie to kombinowanie ,,co zrobić żeby mało zapłacić?". Świadomie decydujemy się na dopłaty do biletów, świadomie lądujemy 30km od Londynu, świadomie kupujemy bagaż rejestrowany jeśli nam go potrzeba.

Jeśli o przeliczeniu wszystkich kosztów uznam, że FR jest zbyt drogi zdecyduję się na inną firmę.

Uważam, że ,,krzykacze" internetowi przez to co wypisują w różnych komentarzach sami wystawiają się na pośmiewisko. Jeśli ktoś jest tak głupi, że nie umie wykonać dodawania trzech składników składających się na ostateczną cenę biletu jest dla mnie idiotą.

...ale się rozpisałem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 27 Mar 2011 19:50 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 41
csc napisał(a):
benévolo napisał(a):


Ludzie mówią źle o tym O'learym. Dla mnie to jest facet który jest doskonały w tym co robi. Żadna inna firma w Europie nie ma takich dochodów jak Ryanair. Dlaczego?

Ludzie narzekają na dopłaty do wszystkiego. Narzekają, że FR jest zły i niedobry. Jak im się nie podoba to niech polecą z Lufthansą. Każdy wybiera to co lubi. Nikt nikogo nie zmusza do latania z FR.

W tym tygodniu siedziałem na lotnisku w Stansted kilka godzin bo czekałem na kolejny lot. Oglądałem samoloty startujące. Nie chcę okłamać ale 80-90% maszyn to Ryanair! Widzę, że jednak wiele osób się na niego decyduje pomimo wielu dodatkowych opłat.

Miałem zamiar wybrać się do Brazylii. Gdy zobaczyłem, że cena bilety to około 3500zł zrezygnowałem bo za tyle to ja z Ryanairem zwiedzę pół europy.

Tanie latanie to kombinowanie ,,co zrobić żeby mało zapłacić?". Świadomie decydujemy się na dopłaty do biletów, świadomie lądujemy 30km od Londynu, świadomie kupujemy bagaż rejestrowany jeśli nam go potrzeba.

Jeśli o przeliczeniu wszystkich kosztów uznam, że FR jest zbyt drogi zdecyduję się na inną firmę.

Uważam, że ,,krzykacze" internetowi przez to co wypisują w różnych komentarzach sami wystawiają się na pośmiewisko. Jeśli ktoś jest tak głupi, że nie umie wykonać dodawania trzech składników składających się na ostateczną cenę biletu jest dla mnie idiotą.

...ale się rozpisałem...


racja

ryanair to niesamowita sprawa, linie, dzieki ktorym ludzie z 3ciego swiata jak my moga szybko i bardzo tanio podrozowac po Europie

ostatnio bylem na Lanzarote - przelecialem ok 8 tys km za 400zl (wiem ze da sie taniej, ale to bylo akceptowalne)

bylo 25 stopni i mialem zarabiste wakacje
bez ryana nie byloby to mozliwe

i wcale nie przeszkadza mi to ze Ryan wymusza podrozowanie bez bagazu rejstrowanego badz pobiera oplaty za wszystko

uwazam nawet, ze i tak na razie te oplaty (ktore i tak sa dobrowolne) to wersja light

jesli ode mnie by to zalezalo, najpewniej rozwazylbym:
- oblepienie samolotu reklamami (o ile przepisy nie zabraniaja)
- zredukowanie presonelu pokladowego do samego pilota (jednego), badz, jesli to zabronione - oblepienie uniformow stewardes i pilorow reklamami
- zainstalowanie paneli lcd na zaglowkach foteli i emitowanie platnych filmow albo reklam (ale tak zeby nie dalo sie wylaczyc)
- samolot i tak leci na autopilocie wiec piloci mogliby cos sprzedawac w czasie lotu, albo wykonywac prace stweardes

to tylko kilka pomyslow, ktore na pewno O'Leary rozwazal, wiec to co jest teraz to naprawde nic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 27 Mar 2011 20:06 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
csc napisał(a):
Ludzie mówią źle o tym O'learym. Dla mnie to jest facet który jest doskonały w tym co robi. Żadna inna firma w Europie nie ma takich dochodów jak Ryanair. Dlaczego?


Dlaczego? Bo Europa z gruntu jest socjalistyczna a MOL to czystej krwi kapitalista. Jasno określone reguły gry, podoba się korzystasz, nie podoba się nie korzystasz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 27 Mar 2011 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
header1 napisał(a):
ryanair to niesamowita sprawa, linie, dzieki ktorym ludzie z 3ciego swiata jak my moga szybko i bardzo tanio podrozowac po Europie



wiem ze to troche poza tematem i nie chce rozpoczynac nowego watku

ale mam wrazenie ze trzeciego swiata to Ty na oczy nie widziales
takze nie przesadzaj moze ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 27 Mar 2011 20:58 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Myślę że odrębne tematy na wymianę opinii co do podanych w tym wątku doniesien prasowych (lub innych) to dobry pomysl.
Tu np zakładam nowy wątek :arrow: plusy i minusy Ryanaira

ale admin jeśli zechce może wyciąć/przenieść kilka ostatnich stąd.

"Klaskanie" i "trzeci świat" , też ciekawe , niech założą odp. zainteresowani :)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 28 Mar 2011 08:48 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Cytuj:
- samolot i tak leci na autopilocie wiec piloci mogliby cos sprzedawac w czasie lotu, albo wykonywac prace stweardes

bo zaraz spadnę z krzesła :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 316  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group