Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Praga na majówkę
#1 PostWysłany: 29 Gru 2016 16:39 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Jak wygląda 1 maja w Pradze i jak jest z różnymi restauracjami, sklepami i atrakcjami, są otwarte?
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Praga na majówkę
#2 PostWysłany: 29 Gru 2016 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
mussten napisał(a):
Jak wygląda 1 maja w Pradze i jak jest z różnymi restauracjami, sklepami i atrakcjami, są otwarte?



Nie bądź śmieszny.

Restauracje są otwarte zawsze a już tym bardziej w długie weekendy.

Hipermarkety będą zamknięte ale sklepiki będą otwarte.

Odnieś to do tego jak to wygląda w Polsce.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga na majówkę
#3 PostWysłany: 25 Lut 2017 13:46 

Rejestracja: 22 Paź 2016
Posty: 10
Cześć :) żeby nie zakładać nowego tematu...Wybieram się mniej więcej na majówkę do Pragi i mam pytanie - jaki przewodnik polecacie(najlepiej z 2016 roku lub w miarę aktualny),pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga na majówkę
#4 PostWysłany: 25 Lut 2017 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 62
Loty: 20
Kilometry: 26 898
Seria Miasta Marzeń jest fajna. Dobrze opisane atrakcje i ciekawostki plus twarda okładka.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
ciejosek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Praga na majówkę
#5 PostWysłany: 25 Lut 2017 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Praga w majówkę oblegana jak każde większe miasto. My byliśmy w 2013 i tragedii nie było żeby swobodnie spacerować po starym mieście i nie tylko. Zawsze można poruszać się metrem tylko zalezy co się chce zwiedzić danego dnia. Nam zwiedzanie Pragi zajęło 2 pełne dni.
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga na majówkę
#6 PostWysłany: 19 Gru 2019 19:56 

Rejestracja: 19 Gru 2019
Posty: 3
Byłam kilka razy w Pradze na kilka dni. Jeśli ktoś nadal zastanawia się nad dwoma dniami, to osobiście odradzam. To zależy od potrzeb, oczywiście. Niemniej jednak, żeby zrobić to na spokojnie, proponuję zarezerwować sobie trzy pełne dni.
Ze swojej strony, dla miłośników sztuki, serdecznie polecam Central Gallery. Dali, Warhol i Mucha w jednym :) Spędziłam tylko tam 4 godziny, a nie kontemplowałam każdego dzieła osobno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group