Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Gru 2016 19:36 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Hej.
Udalo mi sie zalapac na bilet na finalowy koncert Adele w Londynie w lipcu 2017.
Koncert odbedzie sie na Wembley Stadion i zaczynam szukac jakiegos noclegu. Prosze o typy i rady czy spac przy stadione? W centrum? A moze przy lotnisku?

Plan jest taki ze przylatuje rano i jade do centum. Koncert jest od 18.00 wiec cos na przedpoludnie musze w centrum wymyslec. Nastepnie musze dostac sie na koncert ktory pewnie potrwa do 22.
Wylot nastepnego dnia. I teraz mam watpliwosci czy spac gdzies przy stadionie zeby zaraz po koncercie nie jechac dlugo na nocleg? No i bagaz jakim moglbym zostawic przed koncertem.
Nastepnego dnia powrot do centum i wylot wieczorem.

Prosze o rady londynczykow. Gdzie jak i dlaczego.

Moze ktos tez sie wybiera na ten koncert?

Wyslane z telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 02 Gru 2016 21:11 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Jako nie londyńczyk napiszę od siebie:
Przy Wembley Stadion są mieszkania/pokoje do wynajęcia za ok. 200 zł na airbnb. Jak założysz konto z polecenia to jest rabat 85 zł.
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Gru 2016 12:06 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Dzieki za sugestie.
Prosze moderatora o przeniesienie watku do odpowiedniego dzialu.

Pytanie o zakup biletow lotniczych. Czekac na nizsze ceny? Jest ponad pol roku czasu. Wydaje mi sie ze powinno staniec. Gdzies widzialem strone podajaca najnizsze ceny biletow i termin przed wylotem, ale potrafie tego odszukac.

Wyslane z telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Gru 2016 12:37 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
Zaczekaj. Przeważnie w LCC najniższe ceny są na 4-8 tygodni przed lotem.

Tez sie zastanawiałem nad koncertem w Berlinie, ale 200€ to zbyt dużo. Poza tym, szanse zakupu były znikome.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Gru 2016 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2828
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
A jakie masz miejsca? Na trybunach, czy na płycie? To myślę, że też ma znaczenie. Jeśli masz bilet na płytę, to żeby zająć dobre miejsca pod sceną, to przed stadionem musisz być minimum kilka godzin przed otwarciem bram. W takim wypadku nie wiem, czy Ci się opłaca brać nocleg. Jak ja jeździłem na koncerty zawsze brałem bilet na płytę, jeśli były strefy Golden Circle, to brałem GC. Wiązało się to z dużo wcześniejszym przyjściem, czekaniem pod halą/stadionem, ale też poznawaniem innych osób na miejscu, zawsze bardzo to lubiłem. Do tego bardzo dużym plusem był bardzo bliski kontakt z artystą. Pamiętam jak udało mi się pogłaskać Beyonce w Bratysławie :P Albo na Stadionie Narodowym w Warszawie byłem na koncercie Madonny, przed otwarciem bram przyszli ludzie z jej teamu i losowali kilkadziesiąt osób do Golden Triangle. Mieli komputerek i aplikację losującą i mi się udało. Madonnę miałem na wyciągnięcie ręki. Zmierzam do tego, że po takich koncertach zawsze towarzyszyły mi duże emocje, z jednej strony człowiek był zmęczony, ale z drugiej miał tyle w sobie energii, że już po wcale nie chciało mu się spać. Więc jeśli masz jakiś samolot powrotny o 6 rano, to bez noclegu można się spokojnie obejść.

Jeśli masz bilet na trybuny, masz konkretne miejsce, możesz przyjść i na 19 pod stadion, krzesełko będzie czekać. Wtedy wziąłbym sobie pokój. Przy miejscu siedzącym, położenie hotelu nie ma większego znaczenia. Oddziałuje ono tylko na czas dotarcia na Wembley/lotnisko i drogę powrotną. Do lipca 2017 jest bardzo dużo czasu, będzie jeszcze sporo promocji na noclegi. Obserwuj forum ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Gru 2016 13:30 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Udalo mi sie zalapac na miejsce siedzace. Rozpoczecie sprzedazy o 11.00 naszego czasu. Od 10.55 mialem palec na F5. O 11.03 nie bylo juz biletow. 80tys miejsc siedzacych plus plyta. Jakis nocleg po by sie przydal i raczej cos zarezerwuje. Zastanawiam sie jednak czy szukac przy stadionie czy blizej centrum zeby nadtepnego dnia jeszcze cos poogladac i wsiadc do busa na lotnisko.

Wyslane z telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Gru 2016 13:33 

brzemia napisał(a):
Hej.
...............bilet na finalowy koncert Adele w Londynie w lipcu 2017.
.
Plan jest taki ze przylatuje rano i jade do centum. Koncert jest od 18.00 ..
.

Jeśli chodzi o loty, to łatwo nie będzie, bo mowa o LIPCU czyli w wakacje

Nie wiadomo skąd Ci pasuje, na teraz najtaniej w wariancie sobota - wtorek masz Wizz z Olsztyn Szymany do Luton za łącznie w dwie strony za 208 zł/osoba z wdc (cena bardzo dobra), z Warszawy, Wrocławia i Katowic za ok. 500 zł w wariancie niedziela - poniedziałek (ceny ze względu na lipiec i kierunek dobre)

Mi wychodzi, że koncert jest 2 lipca w niedzielę, mimo wszystko rozważ lot tam w sobotę, przy orannym locie w niedzielę w dniu koncertu będziesz padnięta, ale zrobisz jak postanowisz
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Gru 2016 13:36 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Koncert jest 1 lipca sobota.
Po oszalamiajacym wyniku sprzedazy calego stadionu w 3 min. postanowili zrobic dodatkowe koncerty w srode i niedziele.
Ja planuje z katowice/wroclaw/krakow w sobote rano. Powrot niedziela wieczor. Nie mam urlopu na dluzszy pobyt.

Wyslane z telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Gru 2016 13:52 

to ja bym leciał Ryanair z Krakowa w wariancie piątek 30.06 nocny lub ranny sobota - niedziela 2.07 za łącznie 398 zł/os, ten sam wariant z Wrocławia na teraz za łącznie 298 zł (ja bym kupił i planował noclegi)
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Gru 2016 16:00 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Wylot sobota rano, powrót niedziela po południu

Ryanair
Wrocław dla 2 osób 676,00 + opłata autostrada a4
Katowice dla 2 osób 696,00
Kraków dla 2 osob 876 + opłata autostrada a4

Wizzair z Katowic dla 2 osób 876,00 z wizzclub

chyba poczekam jeszcze .... ostatnio do Londynu leciałem za 78zł ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Gru 2016 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Adele i Wembley Stadium - co za czasy :D

ona pasuje do klubu na 2 tys. osób ale hajs musi się zgadzac. Ceny kosmiczne , chyba sztucznie napompowany balonik. Nie jest zła ale legendą żadną nie jest żeby inkasować takie sumy za bilety. Nie wspominająć juz o smutnych songach (ale o gustach się nie dyskutuje) Wembley raczej kojarzy sie z gigantami typu Queen , Stonesi czy nawet Coldplay.

Tak czy siak baw się dobrze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Gru 2016 17:49 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
50funtow to nie majatek. A posluchanie jej w klubie na 2tys osob kosztowalo by pewnie tyle co tydzien w Dubaju ;)

Jedni puszczaja z dymem spora kase, inni wola zobaczyc cos ciekawego.

Oczywoscie ze to wylacznie mega marketing. Nie planowali 2 dodatkowych koncertow ale po tej akcji z biletami zareagowali blyskawicznie. Co ciekawe w Australii jest jeszcze duzo wolnych miejsc ;) to moze do Adelajdy wyskoczymy na koncert?

Wyslane z telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Gru 2016 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2828
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Gra u siebie w domu. Bilety na jej koncerty na Wyspach rozchodzą się w kilkadziesiąt sekund, na czarnym rynku kosztują 5 razy więcej. Wembley wydaje się oczywistym wyborem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 10 Sty 2017 19:13 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 83
Loty: 29
Kilometry: 57 200
Ja mam dwa bilety siedzące na 2go lipca, póki co druga osoba mi się wykruszyła, więc pewnie będę sprzedawać drugi bilet ("szukać sobie osoby towarzyszącej, która pokryje koszty biletu", żeby nie było), jeśli ktoś jest zainteresowany.

A co do lotów @‌brzemia‌ to tak, czekać. W kwietniu-maju będą tańsze.
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 07 Lut 2017 09:54 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
@hania nie wiesz kiedy będą wysyłać bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 01 Cze 2017 14:48 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
bilety dotarły :)
Image

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 05 Cze 2017 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2828
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
W następny czwartek, 15 czerwca na Canal+ koncert „Adele - Live in New York”. Chyba pierwszy z tej trasy, transmisja premierowa godzina: 20:15 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group